Siz erkekler niye bu kadar takıntılısınız buna? :/?

Arkadaşlar kusura bakmayın ama bazı erkekler cidden penis ölçüsüne kafayı takmış. Yani bnimki küçük yaa Of falan sonra işte mesela bn Asyalıları çok seviyorum. Bana onların penis ölçüsü küçük olur ama diyor. Ee küçük olsun yani adam dediğin penis ölçüsüyle ilgili değil ki. Penis ölçünle adam olmuyorsun ki. Sizi her halinizde sevecek kişi önemli yani. Bnce bu kadar takılmayın bu penis ölçüsüne...

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben memnunum halimden olmasamda değiştirebileceğim bişey o yüzden ölçmedim bile boş işler onlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu biraz yanlis kaynaklardan yanlis bilgiler edinmekten oluyor. kendisininkini p*rno film yildizlarininkiyle kiyasliyor erkekler. oysaki onlar marjinal tipler. dunyada erkeklerin penis boylari 10-16 cm arasindadir. normalide budur. zaten bu olcuden sonrasi kadina zevk degil aci verir. ama erkekler nedense kendi aralarinda muhabbet ederken seylerinin uzunlugu 18 den asagi dusmez :)

2|0
    0|0
  • erkek bencil olmayacak. erken boşalıyorsa içine erken girmeyecek. bol sevişip kadını orgazma yaklaştıracak. olay budur. pasta tarifi değil bu ki ölçüyle olsun. zevki yaşatan insanı doruklara çıkaran sevişmedir. sevişme olmadan gir çık işleminin zaten mastürbasyondan farkı olmaz. öyle olsa kızların sevgiliye ihtiyacı olmaz dildo ile işlerini görürler. seven sevişir. sevişince de ne ölçü ne bilmem ne önemsiz kalır.

erkekler mikinin ölçüsüne kızlar da memeleri ile vajina dudaklarının ölçüsüne takmış kafayı. kurtulun bu şekilcilikten

0|0
    0|0
    • Bnim için seks hiç önemli değil. Bn romantikliğe önem veririm öpüşmek el tutuşmak sarılmak gibi neden sokacağı aletin büyüklüğü önemli olsun ki

• biraz cinsellikle ilgili bilgiler edinseler inan bu streslerinin boşuna olduğunu anlayacaklar. seks önemlidir önemsiz denemez. vücudun ihtiyacı. bu allahın verdiği bir düzen ama filmlerdeki gibi hayvani değil. bizim toplumu bozan sevişmesiz ruhsuz hayvani ilişkileri gösteren p*rno filimlerdir. aşk, sevgi sevişme hepsi bütün olmalı.

• Ai bnim için cinseliik hiç önemli değil de neyse :/

• kızlar gögüs ölçüsünü kafaya takar
    alça ölçüsünü kafaya takar
    bel ölçüsünü kafaya takar
    boyunu kafaya takar
    kilosunu kafaya takar
    haklısın ya erkekler çok takıntılı değil mi

1|0
    0|0
    • Bn takmıyorum :/ rahat yaşıyorum sonuçta hepimiz ölümlündeğil miyiz? Böyle saçma şeyleri takıp ta sorun haline getirmeye ne gerek var

• insanın kendisiyle barışık olması elbette çok iyi
      ama sen umarım kendini kandırmıyorsundur

• Niye kandırayım ki? Gayet mutluyum sonuçta Allah böle yaratmış niye offf buram daha büyük olsa falan yapayım ki. Göğüslerim o kadar büyük değil ama böyle mutluyum bn

• önemli olan ölcüsü değil..
    neyse ya

0|0
    0|0
  • Aynen kesinlikle haklisin katiliyorum sana , yanlış anlama benim penisi de 11 cm. Ama inanki öyle bir takıntı yok ve çok rahat bir sekildede partnerini doğurup boşalma biliyorum,
    Yani bende karsimdakide memnunuz olay budur

0|0
    0|0
  • Penis ölçüsünden çok kullanım sıklığı önemli ve bazı arkadaşlar başarısızlıklarını boya bağlıyor :)

Tecrübe yetersizliğindendir :D

0|0
    0|0
    • Kızların çoğu tecrübesizliği falan umursamaz ama onlar sanki biz çok umursuyormuşuz gibi davranıyorlar sanırım egolarınızı tatmin ediyor böyle yapmak

• Ben şuna vurgu yapıyorum hala :) Yaşanan herşeyde kalite önemli vajina darlığı penis boyu kritoris uyarımı artık ne dersen kalite önemli bence :)

• B'nce farketmez :/

• Kizlarda memeye takio takmasinlar ozaman :d

0|0
    0|0
    • Kardeşim bn mi zorunlusun acaba bn takmıyorum

• Sen takion demiomki bende takmiom zaten takilcak kucuklukte değil ama hergun memem kucuk diye takintili kizlar soru soruyo onu diom

• önemli olan performans takımıyoruz ki

0|0
    0|0
  • Ben takmıyorum mesela

0|0
    0|0
  • önemli olan boyutu değil işlevi, eğer işini görüyorsa problem yok..

0|0
    0|0
  • Kız hakli beyler dağılın.

0|0
    0|0
  • O iş işte o kadar kolay değil. Her zaman daha büyüğünü ister, daha fazla zevk almayı ister. Kadın kendini daha fazla tatmin eden erkeği ister. Ne kadar aşk vs dersen de. Ne kadar dindar olursan ol. Benim görüşüm bu.

0|0
    0|0
    • Senin görüşün değil ama kadınların görüşü önemli ve bn onlardan biri olarak biz penis boyuna değil romantiklikten bakarız. El tutmüuşmak öpüşmek gibi şeylere önem veririz. Penisin küçükmolsa bile niye küçük demeyiz ama odun ve kişiliksizler öküzün tekisin odunsun deriz

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...