Kız arkadaşımın ayağındaki mantar ağzıma bulaştı?

Ayak fetişiyim. Uzun zamandır sevgilimin ayağı ile oynar dururdum. Çok temizdi. Şuanda dudaklarımda mantar oluşumu başlamış. Doktora gittim mantar çıkmış dedi ve nasıl olduğunu sordu. Ayak konusunu açtım. Yanılmadığını söyledi. Kolay kolay ağızda çıkan bir problem değilmiş. Kız arkadaşıma durumdan bahsetmedim ama ondan da soğudum çok fena. Ne yapabilirim artık? Nasıl terketmeliyim :(

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• iyy ben kızdan igrendim. isterse suyla bin sefer yikatmis olsun ayak yalanilir mi ya ogh kuscam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• midem bulandı yaaa

1|0
    0|0
  • Sordunmu ayaginda mantar var mi die. Ayak yalamak da nasil biseydir ya. Allah neler yaratio valla

1|0
    0|0
  • haketmişsin şimdi kabul et :D

0|0
    0|0
  • off igrenc. sende o mantari onun baska bir yerine bulastir. kasinmaktan arayamasin seni. araya sogukluk girsin boylece

0|0
    0|0
  • Fetiş olunca canın ayağı yalamak mi istiyor? Çok ilginç bise açıklar misin

0|0
    0|0
  • Yalamasaydın:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• riskler hep var işte.

0|0
    0|0
  • İyi oldu

0|0
    0|0
  • İyi başka bir yerlerine sokmadın o parmakları (zevkinizi... yım)

1|0
    0|0
  • Yani ağzına mantar bulaştırdın ya tebrik ederim :))))

0|0
    0|0
  • Bulaşıcı değil la o tıp okuyok şurda milletin dediğine bakma

0|0
    0|0
  • Benim okadar temiz ayaktan nasıl mantar bulaştı, birde mantar görülebilen birşey değilmi yani onun ayağında rastlamadınmı?

0|0
    0|0
    • İşte sorun da orada. Sürekli yıkardı. Yıkama sonrasi yumuşayan mantar gözükmüyor. Onun durumdan haberi de yok şu an

• Valla bir fetiş olarak tırstım diyebilirm nebilim ilk defa duydum böyle birşeyi

Yükleniyor...