Erkeklerin hayatında cinsellik neden bu kadar önemli:)?

Kimle konuşsan en güvendiğini hissettiğin dahi sonradan bu konulara kayıyo neden://////

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen zihniyet bozukluğu bence.. insan uçkuruna sahip çıkmayı bilmeli.. hep derim insan ve hayvan arasında fark olmalı diye.. insanlar sadece zevk için cinsellik yaşarlarsa hayvanlardan farkı kalmıyor..

0|0
    0|0
    • Allah bize de sizin gibileri nasip etsin İnşallah :)

• Bu arada ihtiyaç vs diyenler var , yapmayanın sanki ihtiyacı yok.. tabi bu sorun tea 80-90lardan geliyor.. izlediğimiz filmler çizgifilmler saolsun cinsellik bizim bilincimize yerleştirilmiş

• http://m.youtube.com/watch?v=slTt-NJfSLY
      Bunu izlersen biraz bilgi veriyor

Erkekler Ne Diyor 11

• algı meselesi... yabancı kızlar da türk erkeklerinden şikayetçi çok asılıyorlar diye bizimkiler, aboo hello dedim hi dedi bu bana verir l*n kafasında olduklarından... biz erkeklerde herhalde fazla film seyrediyoruz ya da bazı şeyleri anlamak konusunda bir yerde hata yapmışız ki her kızdan iş çıkar ümidi içinde olabiliyoruz

0|0
    0|0
  • Kadinlarin hayatndada onemli oldugu ancak dusunuldugunde baskilar sonucunda icine atan bir toplum oldugundan dolayi o sekilde yani sadece erkekler ister dusuncesi on olana ciktigi icin diyelim

0|0
    0|0
  • Erkekler diye daraltmak bence yanlis insanlar demek gerekir senin dunyaya gelis amacin olan bir konu sence de onemli degil mi

0|0
    0|0
  • Erkek olmadan anlayamazsın canım :D

0|0
    0|0
  • kayıyosa yapıcak bişey yok siz de hemen duygusallığa kayıyonuz hemen hayaller evlilik düşünceleri

0|0
    0|0
  • sana denk gelmiş

0|0
    0|0
  • ihtiyaç canm

0|0
    0|0
  • İhtiyaç hormonlardan. Ama mast yapınca o ihtiyaç giderilir ve hormonlar tekrar bedeni rahat bırakır :)
    Yani insan sabredebilir isteyince

0|0
    0|0
  • bu ihtiyaç ve erkekler güvendiği bayana acılır

0|0
    0|0
  • ben karşı taraf kayana kadar kaymam.

0|0
    0|0
  • benim icin 2. planda

0|0
    0|0