"Okey - ultra hisset" sızdırır mı?

Okey'in ultra hisset'i sızdırır mıı cok onemli lutfen tesekkurler..

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• markası yaada cesıdı onemlı degıl ! dıkkat edıceksın guvenmıceksın ben prezarvatıf var dıye rahatca ıcıne bosaldım bı baktım patlamıs allahtan basıma ıs gelmedı. cok sıkıntı cıkardı.. dıkkat edın guvenmeyın basımı yakacaktı

0|0
    0|0
    • aaa :O nasıl hamile kalmadı kız?

• her cınsel ılıskıde hamıle kalınmıyor =) spermler ulasıcak denk gelıcek felan fulun aslında okadar basıt degıl bu ısler =) her ılıskıde bosalmada cocuk olsaydı dunya nufusunun sımdıkınden 5 katı olurdu yahu =) neyse benım basıma geldı bırdahada gelmez. allah kımseye yasatasın 2-3 hafta neler cektım ben bılırım.

• Hayır.

Tamam ince olabilir ama sızdırmaz..
    Koskoca okey sırdıracak bi' prezervatif yapar mı?

0|0
    0|0
    • Edit= Siz yine sızdırmaz dedim diye, BİM'den falan almayın =(

• hıı evet ama o kadar ıslanır mıyım ki dısarılara tasırcak kadar ben?

• Ne dozda bi' ıslaklık olduğunu sen daha iyi bilirsin açıkçası..

• sızdırma herprezarvetıfte yasanabılır zaten ustunu okudugunuzda kutunun yuzde yuz garantılı dıye bısy demıycektr!!!

0|0
    0|0
    • offf olamazzz ama bu kadar da sıvı tasar mı ki :(

• evet bu rısk baya vardır ama tabıkı hıc kullanmamak daha buyuk rısktr!! tam bransımla ılgılı sormussun hakkımda bolumumdede benle ılgılı hersey yazıo zaten

• Sızdırır:D

0|0
    0|0
  • Hicbisi olmaz

0|0
    0|0
  • adam yüzünü yıkıcak kadar boşalırsa elbet taşar sonuçta leğen değil ya bu?

0|0
    0|0
  • Okey en iyi kondom markası delikmi diye kontrol edin hiçbiri sızdırmaz bişey

0|0
    0|0
    • ama yatakta ıslaklık vardı tam o hizada (benden kaynaklı olması imkansız , kısa surdu ve ben zevk alıp da bosalmadım)

• Zevk sıvısı akmış olabilir senden. Yani şöyle diyim kondomun delik olupta çıkması çok çok düşük bir ihtimal Okey en büyük kondom firması binde bir olur ki sanmıyorum. dediğim gibi zevk sıvısı akmıştır anlamaya bilirsin

• önce şişirmen lazım balon gibi yaptınız mı test ettiniz mi?

0|0
    0|0
  • tabikide hayır

0|0
    0|0
  • Sızdırmazda yırtılıyo ya

0|0
    0|0
    • peki cok bosaldı diyelim, taşar mı?

• Valla çok geliyorsa sızdırır sadece hisset değil hepsi sızdırır ama dipten vajinaya bulaşıcaanı sanmıyorum bendede üretim fazla ama dışa taşmadı hiç gerçi pek kullanmıyorum ama

• bellı olmaz

0|0
    0|0
  • yırtık olmasın sorun yok. büyük kullanmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...