1,85 boyunda 44 numara ayaklı bir erkeğin penis boyu?

Sevgilimle ilk kez cinsel birliktelik yasayacagız.
Benim boy 1,73 kilo 56. Zayıf biriyim ve de hassasım.
1,85 boyunda 44 numara ayaklı bir erkeğin penis boyu kaç cm'dir? Beni zorlar mı?

Güncellemeler:
70 kilo. Zayıf yani bu arada ^^

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• tarif ettiğin benim l*n :D herşeyi uyuya nerdeyse 1.86 boy 73 kiloyum ben penis boyum 17-18cm civarı yani uygun tabi zorlar mı onu bilemem boşuna demiyolar önemli olan boyu değil işlevi diye :D

1|0
    0|0
    • Oo sevgilim senin ne işin var burada :D :D
      17-18 iyi ya ama uzun mu sanki?

• nerde bulabiliriz senden bir tane daha sanal aşkım :D :D EİC için teşekkürler muhabbet güzeldi :D

• Ahah :D

Erkekler Ne Diyor 24

• ne bilelim kızım sevgilinin si. kini görmedik ya. acayip sorularınız var ha

genital organlar ve memeler özel organlardır. hiç bir zaman vücudun diğer yerleri ile orantısal açıdan bir bağlantısı yoktur.

0|0
    0|0
  • önden biz gidip bir bakalım istersen

0|1
    1|0
  • 185/44 cıkan sonuc kacsa o kadar kanks ^^

1|0
    0|1
  • Benm boyum 1.86 ayagm 41 ayakla ne alaka :D

0|0
    0|0
  • ağır siklet ünvan maçı :D

0|0
    0|0
  • 44 Cmdir

0|0
    0|0
  • boyla ayakla alakası yok penis boyunun ellede yok :) Az internette okuyun cahil kalmayın

0|0
    0|0
  • keser sapı gibi rrak vardır onda ucuna takar gezdirir seni

0|0
    0|0
    • adam gibi cevap vereydin

• öyle deniyo bilmiyorum neyle alakası vadır ki peki

• şehir efsanesi onlar. ağzı dar olanın ımıda dar olur derler ya o hesap bir şeyle ilgisi yok. kısa arıyorsan biraz toplu insanları tercih et

• pi X ayağın iç cinsinden karesi X boyun santimetre cinsinden küp kökü = penis boyu inç cinsinden nasıl soru lannn

0|0
    0|0
  • Ters orantı

0|0
    0|0
  • en az 25 cm ve cok kalin oluer alamazsin sonra gel vazgec yol yakinken bu nasil bir soruydu

0|0
    0|0
  • Sana Kaçlık Uyar 18 Zorlar Bence :D

0|0
    1|0
  • Eşşeğin ziki kadar. Canını kurtarmaya bak reyiz

0|0
    0|0
  • 17 cm dir ya da 18 rahat rahat alabilirsin içine

0|0
    0|0
  • 13-14 santim penis büyüklüğü boy ve ayakla alakası yok

0|0
    0|0
  • cevap en ıyı cevapta boy kg aynı ben l*n :D

1|1
    0|0
    • Kaç cm nolor desen :D

• bende bı yarın takılıyım hatun cagırdı benı de D:

• git ıslat sok gel asdhasjkda

• 1.90boy 82kg ayk numara 44 kactir sence :) 13cm genetik birsey o

0|0
    0|0
    • babasının kaçsa onunda aynı mı :D:D

• Nebilim kanka :) boy gibi genetik diye biliyom ama boy uzun oburude uzundur diye bir beklenti oluyo kotu durum :)

• 13 cm benimki. boy ve ayak aynı

0|0
    0|0
    • Kısa mı uzun mu oluyo yani?

• Ya o cok can yakar yaaa

• Ee napiyim?

• kişiden kişiye degişiyor bebegim 44 numara ayak penis 14 -15

0|0
    0|0
  • Penis ölçüsünün boyla, kiloyla ve ayakkabı numarasıyla alakası olduğunu sanmıyorum, sevgilimle bir tek ayakkabı numaramız tutuyor, ben 178 boy, 110 kiloyum, Penis boyum maalesef 26 cm ve kalınca, maalesef diyorum çünkü 2 nedeni var 1. ci si partner bulmakta zorlanıyorum benimle bir yatan aman illallah diyor zira canları çok yanıyor, 2. ci si bir kez ilişkiye girdiğim zaman ikinci sefere kaldırmak çok zor oluyor zira o büyüklükteki penisi kaldırmak için çok miktarda kana ihtiyaç var, insanı halsiz bırakıyor, birde ben oral yapmak ve yaptırmayı çok seviyorum ama kızlar ağzına almakta zorlanıyor, bana Bülent Ersoy'un ağzı gibi ağızlı kız olacak ki iyi ağzına alabilsin, Analı hiç sorma o imkansız gibi bir şey, umarım böyle bir Penis le karşılaşmanın.

0|0
    0|0
  • en klasik cevap ile başlamalıyım sanırım zina yapma günah.
    sonrasında da penis boyu ayak uzunluğu boy kilo ve birçok unsurdan bağımsız genetik bir durumdur.
    genel olarak ırk lara göre ortalamalar değişir. Türk erkeklerinde ortalama 13.5 cm dir. Burada millet 18,20 keser sapı, kama sapı tarifleri versede gerçekte ne yazıkki bu ortalama yazdığım kadar. benim boyum 1.75 ayakkabı 44 lakin ne 20 cm nede 18, şu anki halinden memnunum mutluyum, işlevine gelince 3 çocuk babasıyim. saçma sapan kuruntuları bırakın. Bunları düşünerek kendine zararın olur kaldıki bu durum vajinusmus denilen ağrılı birliktelik problemi yaşamana neden olur ve kesinlikle psikolojik bir durumdur.
    Allahın emirlerine uy haramdan ve zinadan kaçın.

1|0
    0|0
    • Sağolasın çok haklısın ya

• 1,85 boy 43 numara giyiyorum 19 cm uzun ve kalın işin zor :D:D

0|0
    0|0
  • en az 35 cm dir. parçalar seni çok zorlar. hiç bulaşma hatta rahmi bile patlayan var.

0|0
    1|0
  • Benim ölculerim ama kiloyada bagli ;)

0|0
    0|0
    • 70 kg o.

• Ama genetik diyebilirim sana yani boy ayak num. ne alaka cozemedim

• Ooo ozaman üffff :D
      Demişsin neden dedin kısa mıdır uzunmudur diyemi :D?

Kızlar Ne Diyor 3

• Bamya çıksın da göreyim senin pof diye sönüşünü gizli ;)

0|0
    0|0
  • benim eşimde iri yarı ama penisi normal ilişkide falan zorlanmıyorum benim boy 165 kilom 54 eşim 183 kilosu 88

0|0
    0|0
  • Bun ona sormalisin biz nerden bilek? Büyüktür heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...