İki günlük evliyim çok canım acıyor ne yapabilirim?

şu an balayındayız.. telefondan giriorumm.. müstakbel eşimmm banyoda duş alıp çıkıcak malum yeni evliyiz ilşkiye giricezz ama canım çok acıyorrr.. yani resmen bulunduğum yerden çığlk atmışlığım varrr.. ne yapmam lazım bu acı dinmesi içinnn

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ön sevişmeyi uzun tutun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kanaman olduysa, kaynama ve normale dönme için 2-3 gün eşinin sana dokunmaması lazım. zorladıkça daha da yırtık büyür. söyle eşine.

0|1
    0|0
  • Gece gece azdirma milleti

1|0
    1|0
  • bende diyordum kim bu abazanlar duvarlardan nasıl seslerdi öyle amanın bağırta bağırta da yapılmaz ki kibar olun azıcık

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş yapması gerek ama genellikle snein üstte oldugun pozisyonları deneyin yani kontrol sende olsun ki canın acımasın

0|0
    0|0
  • Darlığından mı kaynaklı yoksa , yeterince ıslanmıyormusun? Kayganlaştırıcı veya bebeyağı kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • yani ilşki oluyor ama ben acı duyuorumm orgazm o su yok vallahhh

• büyüklüğünden olabilir ya da çok acele ediyordur hemen içine girmek için

• Biraz mola ablacim biraz mola :))

0|0
    0|0
  • kendını kasma psıkolık olarak hazırla kendini bunda esınınde yardımcı olması lazım bide yavas ve nazık davranması lazım sana

0|0
    0|0
  • alta buz falan koyun o zaman ahaha soruya bak.

0|0
    0|0
  • edep ya hu !! bunu bari paylaşmayın * !

1|0
    0|0
  • At Yalanı S... İnananı

0|1
    0|0
  • yeni bakireligin bozulduysa 2 yapmamanız lazım

0|1
    0|0
  • Ondan yavas olmasini iste kayganlastriici felan kullan fazla kasma yapacak bisey yok

0|0
    0|0
  • Haslanmis yumurta koy aciyi keser?

0|0
    0|0
  • yeterince sulanmıyor musun

0|0
    0|0
  • Normaldir

0|0
    0|0
  • bekaretini 2 gün önce kaybettiysen ve hala seks yapıyorsan tabiki acır, ilk gece tam bir ilişki olmamalıydı yani kanama gerçekleştikten sonra ilişkiyi sonlandırıp 4 gün ilişkiye girmemeliydin daha sonra girdiğinde canının acımadığını görecektin yanlış yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Balayinda ne isin var sitede. alisirsin

0|0
    0|0
  • akısına bırak zevk almaya bak cnmm sonuna kadar gırsın ıcıne kocan soyle

0|0
    0|0
  • Neren acıyor?

0|0
    0|1
  • Acıyı zevke dönüştürmeye bak :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sağlık kategorisinde yapmayın bari şu küçük beynin fukara oyunlarını...

0|0
    1|0
  • 2 günkük evliysen git kocanla ilgilen ne geziyosun burada

0|0
    0|0
  • komedi

0|0
    0|0
  • şimdi nasılsın?

0|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcı kullan yavaş olsun demiycem bir anda olsun bitsin ağzına yastık bas bir anda girsin ama sıkma kendini kanama durunca 1 hafta yapmayın sonra geçer

0|1
    0|0
  • Krem kullan veya tukursun oda olmadi suyu acil altında yapin

0|0
    0|0
  • Abla sen naptın, zaten korkuyorum napacağımı düşünüyorum, hah bu da üstüne tuz biber oldu. Saol varol

0|2
    0|0
    • sende mi evleniosunn

• yani korkmuodum benn ama acı var yanii emin ol yani sanki bıçak giriomuş gibi hissediosunn ama sakın korkma

• Kayganlaştırıcı kullanın ve iyice ıslanmanız lazım, bir de yavaş girsin söyleyin eşinize, yoksa tabi acır

• Korkuttun ya))

1|0
    0|0
Yükleniyor...