Bakireliğin büyütülmesi hakkında yorumlar?

Arkadaşlar bakireliği neden bu kadar büyütüyorsunuz Yabancı ülkelerde kızlar direk tampon kullanıyor zara zarar gelmesin falan diye düşünmüyorlar bile bakireliğini kaybetme yaşı ortalama 17 filan Neden bu kadar büyütülüyor anlamıyorum

Güncellemeler:
Bu benim yollu olup olmamamla alakalı değil Ben bakireyim ne kadar sizi ilgilendirmese de Ben zar fikrine karşıyım Her şeyi yaptıktan sonra o zar dursa ne yazar diyorum Genişletin şu bakış açınızı

0|0
7|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire olana cahil diyorlar. Bakire olmayana namussuz. Bu ülkede kadın olmak gerçekten çok zor... Atakan Gülgar

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• herkes senin gibi yollu değil o yüzden Türkiye'de böyle büyütüyorlar herkes bu hayatın kalıcı oldugunu düşünmüyor senin gibi diger dünyayıda düşünoyr Allah korkusu var bir kere

0|1
    1|0
  • kız erkek fark etmez duygular önemli çok yaşamış insan için hiçbirşeyin değeri kalmıyor yani demek istediğim mümkün olduğu kadar gelecekte hayatımızı paylaşacağımız insan ile mutlu olmak istiyorsak geçmişimizi temiz tutmalıyız

1|1
    0|0
  • biz yabancı ülkelere ayak uydurmak zorunda değiliz. biz Müslüman bir ülkeyiz. doğrularımızla yanlış bildiklerimizle inançlarımızla yaşarız.

THE END...

0|2
    1|0
  • Öncelikle şu avrupayı boşverin. Ne avrupaymış arkadaş. Özenti olmayın şu Avrupa'ya. Herşey zar değil tabiki. Zar sağlam olup önüne gelen her erkekle yatan kızlar var. 😎

0|0
    0|0
  • zarın önemi senin için ne kadar önemsiz bilmiyorum ama benimle evlenecek kız daha önceden sikilmiş olmaması lazım anlatabildimmi bilmiyorumm

0|0
    2|0
  • Ben bekareti önemsemem..
    Fakat cinselliğin 17'de yaşanmasına ve her önüne gelenle yaşanmasına karşıyım..
    25ten önce olmamalı, ve sadece ciddi düşündüğün kişiyle olmalı..

0|0
    0|1
  • Ortalamanın 17 olması çok mu iyi birşey? çocuk yaşta... l*n biz zamanında öpüşen çift çıkınca televizyonda gözümüzü kapatan çocuklardık.

1|2
    1|0
  • Yani di mi? Git ortalığın "tozunu al" gel, hayatından geçen erkek sayısı belli olmasın sonra saf erkeğin birine kakala kendini ne ala memleket.

0|1
    1|0
  • Seni tutan yok ki istedigin seyi yap yani bu konuda boyle dusunuyosan erkeklerin de ne dusundugu seni ilgilendirmemeli :)

0|1
    1|0
  • allahım böyle düşünen insanlara akıl hidayet ver aminnnnnnnn

0|1
    1|0
  • Ne oldugunu kim oldugunu bilmen lazm sadece zar olayi degil yoksa davulun heryerine tokmak deymis zari yirtilmis yrtilmamis ne onemi var sen turk kizisin sana ne yakisiosa onu yaparsin o yuzden digerlerinden farklisinz ve ozelsinz :) ornek gosterdgn avrupali hatunlarin bir cogu anca alkol masasina meze oluyorlar hepsi icin aynidir da diyemezsin tabi

0|0
    0|0
  • Maksat zar değil maksat olay...

0|0
    0|0
  • Once sunuda dusun batida ahlak varmi?
    Orada insanlar evlenmeden once herhalti yiyor burasi turkiye batinin ilmi yerine gidip ahlakini almaya calisiyoruz yazik bize
    #motherfakir

0|1
    0|0
  • Zor olan kiymetlidir. Birakta olsun o kiz ya da erkek kendini esine saklayabilmis bu devirde nefsine hakim olmussa tabiki kiymetli olmali. Kendini tutamayanlarla neden bir olsun ki.

0|0
    0|0
  • yabancı ülkede bayanlar evlenene kimbilir kaç erkeğin altında nefesiz kalıyordur böyle bir kızla evlenmek isteseydim kerhande böyle kızlar çok

0|0
    0|0
  • Bizim yüzyıllardır süregelen bir anlayış bakireliğin korunmasının önemidir. Yabancı ülkede 17 yaşında diye hop önümüze ilk çıkana verelim mi yani. Yaşama ve büyüme şartları farklı kılar bu durumları

0|0
    0|0
  • Cehalet.

0|0
    0|0
  • Iyi bir suru erkekle yatsin ondan sonra gelip bana kadin olsun bir git isine be o zaman birak sevgilini baska kizlarlada beraber olsun istermisin veya evlendigin zaman kocan sence nasil bir duygu bu

0|0
    0|0
  • Annenin bakire olması baban için ne kadar önemli bir sor cevabı bende duymak istiyorum sonra tekrar konuşalım

0|0
    0|0
  • Yabancı ülke değiliz arkadaşım biz hem, bu yabancılara özenti nedir arkadaşım

0|1
    0|0
  • Avunuyor gibi geldi..

0|0
    0|0
  • türk milleti işte ne halt beklersin. sen elaleme bakma keyfinle yaşa elbet kafa dengini bulursun. islamcı ülkedende ne b. k bekleridn zaten

0|0
    1|1
  • Ben kimsenin bakireliğini falan büyütmedim... Ne gerek var canım genişletmeye!

0|0
    0|0
  • Mideye gore degisir

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye olduğu için bebeğim napak

0|0
    0|0
  • Öyle her haltı yiyip bakireyim demekte boş haklisin

0|0
    0|0
  • O zar varsa ve ordaysa bir amacı vardır değil mi

0|0
    0|0
  • Önüne gelenin altina yatan hayasiz kadinla hangiaamaçla beraber olcam!!

0|0
    0|0
  • bakire olduğunu düşünmüyorum. her neyse olup olmaman beni ilgilendirmez. olmayana yollu muamelesi yapmadım, yapmam da.
    yurtdışında beraber olduğum kızların çoğu bakireydi ve anala izin verdiler.
    neye dayanarak bunu söylediğini anlayamadım açıkcası.

0|0
    1|0
  • şimdi şöyle cevap verelim eğer kız bakire değilse senden önce neler yaptığını bilemezsin ama bakreyse bu erkeğine güven veriri anlyormusun ilk ldu diyerekten vede erkekte bakir olmalı ha değilse kızdanda bakire olmasını bekleyemez öyle bir hakka sahip değildir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben de türkiye de yasamiyorum burada 14 yasindan basliyorlar ve ailelerinin umrunda olmuyor.

Ama biz türk kizlari olarak, kendimize sahip cikmasini bilmeliyiz.

1|2
    1|0
  • Seninki değerli olmayabilir sen onemsemiyosun diye onemseyene niye laf ediuosun. Kişi kendinden bilir her isi kafasi iste. Her halti yediysen demek ki butun bakireleri ayni kendin gibi saniuosundur. Kimsenin bakireliği kimseyi ilgilendirmez. Sen buyutmuyosan ver gitsin bize ne yani

0|0
    1|0
  • O zar bebekken vajinayi dış etkenlerden (kaka, çiş vb ) koruyan zardır sadece.

1|0
    0|1
  • Bencede çok buyutuluyor herkesin kendi bedeni. Dediğin gibi onlarin umurlarında bile değil. Bizim toplumumuzda herkes ahlak bekçisi.

1|0
    0|1
  • Bunu yazan kızın iddia ettigi gibi olduguna inanmam.

0|0
    1|0
  • Ver kurtul ablam

0|0
    0|0
  • bakireliğini ilk sevgilisinde kaybetmiş genç kız (temsili)

0|0
    1|0
Yükleniyor...