En sevdiğiniz dostunuz size bir anda bunu söylese nasıl tepki verirdiniz

en sevdiğiniz dostunuz size ben gayım dese ilk tepkiniz ne olurdu lütfen sacma sapan cevaplar vermeyin onunla arkadaşlağınızı bitirirmisiniz yoksa ona destekmi olursunuz.

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• bitirmek için bir sebep yok onun seçimi saygı duyarım bu zamana kadar bana dostluğunu yapmışsa bana bir yanlışı olmamışsa neden bitireyim cinsel seçimi onu ilgilendirir beni değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Valla eger benim erkek arkadasim ben geyim dese hemen seks shopa gider bi tsne plastik alirdim;)))))

0|1
    0|0
  • Gay olmasi problem olmamali kesinlikle. Tercih veyahut elinde olmayan bir sey cinsel egilimler yargilamak dogru olmaz insanlari, sonucta dostum dedigin biri.

0|0
    0|0
  • Cinsel bir ilgim yoktuysa umrumda olmaz. Ya da onun bana ilgisinin olmasından korkuyorduysam tam güvenmeye başlarım :) Eksisi yok; artısı var benim için.

0|0
    0|2
  • dostumsa gay olmasında sorun yok bence

0|0
    0|0
  • ne kadar geniş düşünmeye çalışsam da düşünemem,arkadaşlığımız bitebilir

0|0
    0|0
  • fazla tepki vermem, kendi cinsel tercihidir sonuçta

0|0
    0|0
  • ne var bunda olabilir? iç özgürlüktür bu. dostumsa arkadaşımsa her şekilde dostluğuma devam ederim.

0|0
    0|0
    • valla helal olsun erkekler salak salak cevaplar verıyolar burda bır daha anladımkı kızlar daha duygusal

• terbiyesizlik diz boyu. sen git kndinle uğraş bu abazalıkla yanlış yollara sapma. insanın terbiyesini bozduruyorsun.

• rıca edıyorum başkasının sorduğu soru ıcın bırbımızı kırmayalım soruyu soran benım cunkı benım başıma boyle bır durum geldı bır akrabamın oğlu bana ben gayım dedı şok oldum cevap veremedım sadece sıze danışmak ıstedım saolun cevaplarınız ıcın.

• dedi. Önce bir yutkundum sonra peki dedim gittim sonra kabullenemedim ama hala arkadaşız

0|0
    0|0
  • vlla be bayanım gayım dese korkmazdım ondan bana zarar gelmez:)*erke olsamda sorun olmazdı yani herkesin kendi seçimi ama doğru olmadığınıda dile getirirdim yani konuşurdum ama arkadşlğımı kesmezdm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• destek olmam ama köstekte olmam normal arkadaşlığımız dostluğumuz neyse o devam eder. ama uyarırım beni cinsel obje olarak görmemesi hususunda.

0|0
    0|0
    • helal olsun valla

• anladım gercekten cok saol desteğın ıcın.

• rica ederim.

• aga destek olcam diye o yolun yolcusu olmada.. en fazla içince sana sarkar filan :D bide başka arkadaşlar arasında duyulursa dalga konusu olur o kadar başka sıkıntı olmaz..

0|0
    0|0
  • En sevdiğim dostumun eşcinsel kişiliğini benden gizlemesi pek muhtemel değil. Ama oldu ki gizledi. Söylediği anda empati kurup anlayışla yaklaşmaya çalışırım. Arkadaşlığımız o andan sonra nasıl bir seyir izler bilemiyorum ama bu durumun tek başına arkadaşlığımızı bitirmesini istemezdim herhalde.

0|0
    0|0
  • kavram kargaşası yaşar insan böyle bi durumda ilişkiyi kesmek değilde belki artık en sevdiğin dostun olmaktan çıkarabilirsin onu

0|0
    0|0
  • Bana bunu neden söyledin niyetin benimle birşeyler yaşamaksa şimdiden sie go,yok böyle bir niyet beslemiyorsan arkadaşlıgımızda problem yok ama yanımdayken ona buna bakacaksan yine sie go derdim =) ne desteği birde destek mi çıkmak aman aman

0|0
    0|0
  • ne desteği olcam anasını satim sanki bana lösemi mi gay olmuşsa ne desteği olacağım aman zencilerden uzak dur abi mi diyim kısa keser aydın havası hadi bana eywallah

1|0
    0|0
  • onun sorunudur, ama onu içinde üzülürüm. Çokda yan yana görülmek istemem.

0|0
    0|0
  • benim gaylarle işim olmaz hocam direk yön degiştirirdim gay arkadasın olursa sorun olur herhalde lafın yapılır dedikodu çıkabilir o yüzden nerde diktiriyorsa diktirsin :))

0|0
    0|0
  • Bir sorun yok ki destek olayım.Ayrıca gay arkadaşım da var.

0|1
    0|0
Yükleniyor...