Cinsellik olmadan , evlilik olmaz mı? Ciddi bir problem yardım?

Arkadaşlar , hiç cinsellik olmadak bir evliliğin yürüme imkanı yokmudur?
Aşk hocaları bile mutlu bir evlilikte ;
Güven
Cinsellik
Diye sıralama yapıyor , yani cinsellik olmadan bir evlilik olmayacağını iddia ediyolar.

Sorun şu ki eşcinsel felan değilim , fakat cinselliğe giremiyorum. Tiksinme söz konusu yani cinselliğe tamamen karşıyım. Evlenemicekmiyim ben hiç , dert etmeye başladım çünkü bu sorunu aşamıyorum. Yani artık ilişkilerimde kızlar beni eve atmaya calısmaya başladı ben kabul etmiyorum o kıvama geldik.
Canımı ciddi anlamda sıkmaya başladı tipimde iyi fakat bunu kullanamamak bana koyuyor.

Samimi cevap verirseniz sevinirim , soru zaten başlıkta. Cinsellik hiç olmadan bir evlilik yürür mü?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor yardımı Alman şart. Ciddi sorunlar yaşıyorsun. İlerde çok zorluk çekersin. Geç olmadan tedavi gör. Psikolojik sorunlarının olduğunu biliyorsun

0|0
    0|0
    • Psikolojik gibi gözüküyor evet , çünkü ciddi anlamda tiksiniyorum.
      Ama çözümü yok gibi ya , ne bileyim alıştım artık cinsellik olmadan yaşamaya.

• Çözemiyorum çok denedim, hocam şimdi kızı arzluyorum istiyorum o yönden sıkıntı yok.
      Sevişmek felan filan bunlar hoş o tarz kaçamaklar yapıyorum.
      Ama kızın vajinasını gördüğüm an olay kopuyor kusucak kıvama geliyorum.
      Çok kız kaçırdım bu şekilde , o pozisyona kadar getirdim devamını getiremedim. Koyuyor insana. Cabaladım çokta düzeltemedim..

• Bakmamaya çalış. Doğrudur bazıları iğrenç görünüyor olabilir. bir konuda seninle aynıyız. Ama ben senin kadar ileride değilim. Herşey normal yani. Dediğim gibi bunu ancak sen düzeltebilirsin. Bakmamaya çalış.

Kızlar Ne Diyor 1

• olurda doğru değildir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• cuckold olursun sende

0|0
    0|1
Yükleniyor...