Türk kızları sevişmeyi bilmiyor?

Bıktım vallahi bıktım tam aşık oluyorum bu kız güzel sevişir diyorum mutluluktan havalarda uçarken sevişme anında hayallerim yıkılıyor ne öpüşmeyi biliyorlar nede kontrolü ele geçirince erkeğini çıldırtmayı elimden geldiğince sert romantik sevişiyorum oral anal herşey yapıyorum ama tık yok sanki uykudan yeni uyanmış gibi uyuşuk hareketleri falan bıktım cinnet geçiricem artık yakında haberlerde duyarsınız zaten sevgilisiyle sevişirken kızı 50 yerinden bıçakladı rus ya da isveç hatunlar sadece hayel olarakmı kalıcak nereye kadar böyle gidicek İSYANNN?

Güncellemeler:
Gizli sorucaktım iş işten geçti artık :) ama harbiden bıktım artık gına geldi kızın kulağına kontrol sende kadınım diyorum ani hareketle kucağıma alıyorum tık yok. s

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendi geliştirme ve düşünce meselesi. Normal görmek ve utanmakla alakalı. Cinsellik gençlerimize kızlarımıza kötü bir şey utanılcak bir şey gibi ögretiliyor. ögretilmiyor bile genelde aniden gordugu zaman anlatılıyor. Ve onlarda utanıyorlar. kendini geliştiren kendi çapında normal görende farklılaşıyor. Öyle çeşit çeşit ama genel olarak söyledigin dogru evet.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Beyin dagitilinca sen nerdeydin yaa

1|1
    0|0
  • Evleneceğin kadına evlenmeden önce birkaç kişiyle yat tecrübe kazan dersin olur biter kendine yakıştırıyorsan.

0|2
    0|0
  • Haklısın ne diyek.

0|1
    0|0
  • Benim gibi kızları tanımamışın. Genelleme yapma canım. :)

0|0
    1|0
  • Beğenmiyorsan madem ki sevişmek icin asık oluyorsan git kapı orda
    Her kız da aynı değildir cahill

0|0
    0|0
    • aşk nedir bana açıklarmısın sayın feminist hanım?

• Anladım seninde canım acımış
      neyse hadi ben kaçtım uzun bir konu buuu tartışılması gerekn bır konu...

• yanmadığı için böyleyim zaten sadece örneklerini iyi gördüm baştan önlemimi aldım ayrıca böyle düşünceğinden adım gibi emindim

• O zaman sende olma

0|0
    0|0
  • Tecrubeyle alakasi yok sana katiliyorum o an icindeki atesli hatunu ortaya cikaramiyorsan kendini atesli hatun sayamazsin ben hic sevismedim ama opusurken erkegimi kendinden gecirdim uzun uzun anlatmayim simdi sikayet ederler :D

0|0
    0|0
  • kültürel farklılık buna engel bizim kızlar ruslar gibi yapsalar sen baya tecrübelisin benden önce kimle yaptın diye kapının önüne konulurlar rus gibi sevişen istersiniz ama öyle yapanada kaşar dersiniz

0|1
    0|0
  • bütün herşeyi anlatmışın seni görüyodum bazen buralarda ne fena çıktın ya

0|0
    0|0
  • o zaman neden o ülkelere gidipte sevişmiyosun ki ciddi söylüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Seks ihtiyacının adına aşk deme bari..

2|0
    0|0
  • Senin de hayatın zormuş be kardeşim. :)

0|0
    0|0
  • Hacı sen ne yapmışssın böyle yaa :))

0|0
    0|0
  • Neee çektik be abi

0|0
    0|0
Yükleniyor...