Mastürbasyon yaparken kızlık zarı bozulabilir mi?

Sadece biraz bastirmayla bir sey girmedigi halde bozulabilir mi? Nokta kadar bir kan geldi? Kirmizi bile degil tam

Güncellemeler:
Herkese duzgun cevap verip yaptigim panikten kurtulmami sagladigi icin tesekkur ederim +1lerinizi unutmayacagimm

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• dikkat et sakin yap :)

1|1
    0|0
    • Ilk yapisimdi 17 senenin acisi sanirim sakin olamadim:)

• ooooo alt kattan duyulmuştur inlemen :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Zarın 1-2 cm içerde olduğunu varsayarsak ve Mast'ta amacın klitoris'i okşamak olduğunu varsayarsak?

1|1
    0|0
    • Korktum kirmiziya yakin renkte bir leke geldi adetim biteli de oldu biraz hasta da olamam

• bozulmaz iceri cisim girmedikce.

1|0
    0|0
  • Sende evde ki herşeyi alma * icine

1|1
    0|0
  • Ablacım sen ne yaptın yaa )) Patlama yaşamışsın resmen ))

0|0
    0|0
  • parmagını sokarsan bozulur

0|0
    0|0
  • vajinanın içerisine parmagını ya da başka bişey sokmadıgın sürece bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • Alet bile girse zor yirtilir kizlik zari o kaa dandikmi sandin😄😄😄

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun... doktora gitmeden bilemezsin madem hafif de olsa bir kan gördün.

0|0
    0|0
  • Dert etme. Normaldir.

0|0
    0|0
  • zar vajinanın derinlerindedir.
    parmak uzunluğu ile zarına zarar verebilirsin bu yüzden çok derine kadar girmediysen zarın zarar görmez.
    kan ise tırnağının vajina duvarını çizmesinden kaynaklanabilir.

1|0
    0|0
  • Kanka klitorisini zedelemişsindir bişey olmaz.

1|0
    0|0
  • Yaparken çok zevk alıp bastırmışsın. Dikkatli yaparsın bir dahakine olur biter. bir de bastırmak yerine kayganlaştırıcı kullan ya da sularını sürterek yap. Daha zevk alırsın ve daha güvenli olur.

1|1
    0|0
    • Bir sey olmamistir degil mi cunku bir sey sokmadim belki de tirnagim degdi minicik geldi o yuzden bilmiyorum da internetten baktim en azindan akacak kadar oluyormus kan benimkisi peceteyle silince pembe belli oldu bu da bana ders olsun ilk ve son denememdi bu evlenene kadar bu riski alamam ben

• Ya korkucak bişey yok. Kendini de rahatlatman lazım. Sen yap ama sakince yap. Çok bastırmazsan içine sokmazsan bozulmaz. Evlenene kadar işkence çektirme kendine.

• İçine bir şey sokmadığın takdirde bozulmaz.

2|0
    0|0
  • Hayır tabi ki bozulmaz her kız mast yapıyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tahriş olmuştur, o yüzden gelmiştir o pembe şey.

1|0
    0|0
  • Tahriş olmuştur bence de, tırnağından dolayı falan.

1|0
    0|0
  • girdili çıktılı işler yapmazsan bozulmaz :))

1|1
    0|0
Yükleniyor...