Sevgilinizin/ eşinizin erkek kadın dogum doktoruna gitmesine izin verir misiniz?

Erkekler her ne kadar doktorun kadını erkegi olmaz desekte bu olayı hos karsılamıyorlar? Sizin düsünceleriniz nelerdir?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• BU DEVİRDE... OHAA ARTIK...
    HANGİ YÜZYILDA YAŞIYORUZ...
    DOKTOR DAN BAHSEDİYORUZZ...
    DOKTORRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR...
    AKSİNİ SÖYLEYEN ERKEKLER... LÜTFEN EŞLERİNİZİ ÇARŞAFA SARIP
    EN YAKIN TARİHLİ UÇAKLA AFGANİSTANA YERLEŞİN!!!

4|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 18

• doktorun kadını erkeği olmaz. sağlık konusunda mahremiyet olmaz. bu saçma sapan bir direniş

ısrarla cinsiyet seçimi yapanlara soruyorum. erkekler anüsünüzde hemoroid var ve ameliyat olacaksınız doktor erkek seçtiniz. şimdi siz gay mı oluyorsunuz erkeğin erkek doktora gitmesi ile.. dinen de fetvası vardır. erkek ya da kadın ayrımı bilimde sağlıkta olmaz.

0|0
    0|1
  • Kadın olmalı tabii ki de, bu doktorlukta branş seçerken erkeklerin kotasını kadın doğum ve jinekolog bölümlerinde sınırlandırmalı %10 olmalı, bizim diyarda %90 erkek geri kalanı kadın.. Kadın sonuçta mahremi utanıyor, ameliyatta olsa.. Kadın doktorlara ağırlık verilmeli.

0|0
    1|0
  • Bu mantık eşlerin bütün erkeklerden uzak durmasını istemeye kadar götürür. Nitekim islamiyeti biçimselleştirip, erkek egemen bir sistem haline getirmeye çalışanların savunduğu kadınların sadece kendi hizmetkarları olması gerektiğidir. Cehalet gericiliğin tohumlarını hızla etrafa yaymaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Şimdi bu soruyu sormadan önce, kocanızın, sevgilinizin bayan ürologa gözükmesine bir şey dermisiniz kısmını cevaplayınız.

0|0
    0|0
  • verdim , vermeyede devam edeceğim. sonuçta dr. ların bakışı çok farklı... bizim gördüğümüz gözle görmüyorlar hiç bir şeyi..

1|0
    0|1
  • Ben karsiyim jinekolog ve dogum uzmanlari bagyan olmali hem hasta acisindan hemde yakinlari

0|1
    0|0
  • Kesinlikle karşılaşıyoruz tabi ama mecburen susuyoruz ;(

Elalemin adamı benim kadının amini neden gorsun ama yapacak birşey yok iste

0|1
    0|0
  • erkek, neden kadın doğum doktoru olur? (Öğretmen olsa öğretmeyi çok seviyor gibi cevaplar verilebilir de...) cevabını bilen yazsın lütfen çok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • YGS de En yüksek puan alanların Tıbbı seçtiği biliniyor... Tıbbı kazanmak çok zor...
      şimdi En zeki ve çaılşkan insanların Kadınların vajinasını görmek içinmi Kadın doğum Uzmanı olduklarını zannediyorsun...
      Sen bence en yakın Üroloğa muayene ol... çünkü penisinle beynin yer değiştirmiş...

• Yani sırf puanı yüksek olduğunu için ve iyi para kazandıkları için mi gidiyorlar?

• Başka ne olabilir kardeşim... lütfen ya... Biraz mantıklı sorular sormaya davet ediyorum seni...

• Gidebilir sonuçta doktorluğun cinsiyeti olmaz.

0|0
    0|0
  • sen bir kız olarak erkek arkadaşına izin verirmisin. birazda yakışıklı olduğunu düşün. düzgün bir fiziği var.. yaşına yakın bakımlı bir bayan doktora gitti. sende doktor hanımı gördün. hoşda bir hanım. ürolojik muayene için ne düşünürsün.

0|0
    1|0
  • #Kadın varken erkeğe ne gerek var

0|1
    0|0
  • neden kı

0|0
    0|0
  • imkanı varsa öncelik bayan olsun

0|1
    0|0
  • Hayir asla imkansiz gerekirse parayla tip okur kendim kontrol ederim

0|1
    0|0
  • ben sadece bayan kadın doğum uzmanına gitmesine izin veririm

0|1
    0|0
  • rüyasında gider

0|0
    0|0
  • Veririm

0|0
    0|0
  • Valla Prof olsunda, cinsiyeti önemli değil doktorun isterse travesti olsun, şifa lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben de eşimin cinsel organıyla alakalı bir sorunu olduğunda bayan bir doktora gitmesini istemem şahsen bu tek taraflı değil ki. ama başka doktor yoksa da hastalığından öl diyen çıkmaz herhalde.

0|0
    0|0
  • Kadın doktorlar erkekler kadar özen göstermiyo işine onlar kadarda ilglenmiyorlar o yüzden her alanda tercihim erkek doktor

0|0
    0|0
  • Eşimin izin vermesini geç ben zaten bayan jinekolog seçiyorum, mesela yıllarca gittiğim jinekoloğum bayan dı insan daha rahat anlatıyor derdini

0|0
    0|0
  • Şimdi bir seçim söz konusu ve alanında uzman çok iyi jinekologlar var. Bir bayan da bir bayanın karşısında daha rahat eder zaten.

0|0
    0|0
  • Tıp da ayıp mı olur Allah aşkına hangisi iyi ise ona gidilir bay bayan farketmemeli

0|1
    0|0
  • Ben kendim çekinirdin heralde

0|0
    0|0
  • vermeli.

0|0
    0|0
  • çevremdeki bayanlardan duyduğum kadarıyla herkes erkek doktor tercih ediyor neden mi çünkü bayanlar dikkatiini vermiyor önemsemiyor şu ana kadar bayan doktora gidip te memnun kalan birini görmedm

1|0
    0|0
Yükleniyor...