Kapat

Gerçekten aşkı yaşamış olanlara soruyorum arkadaşlar. Aşk büyüler mi?

Arkadaşlar ben bu soruya çok farklı yorumlar geleceğine inanıyorum... Başından gerçekten bir aşk geçenler bilirler... (gerçekten ) Aşıkken: yemek yemeyi unutanınız var mı ya da herkese her yere gülümseyerek bakanınız, hayatı tospembe göreniniz, mutluluktan havalarda olduğunuzu hissedeniniz, ve gerçekten içinizden gelerek iyi ki dediğiniz, kısaca ben büyülendim dediğiniz oldu mu hiç?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Az çok biLirsiniz aşka oLan bakış açımı.. KutsaL bir değer ve iLahi bir duygu oLduğunu, AnLamı gibi yaşandığında "gerçek aşk" oLduğunu Ve bir Leke sürüLdüğünde, değerini kaybetceğini biLirsiniz... Ve bana göre aşk anLamı gibi yaşanmadığından, bağımLıLık-beğeni-cinseLLik iLe karşıLaştırıLdığından, gerçek aşkı yaşayanLar çok enderdir.. Ve bana göre de, "aşkım" keLimesini her seven söyLememeLi... O Tabiri Gerçek aşkı taşıyanLara, yaşayanLara bırakmaLı.. BırakmaLı ki gerçek aşıkLarın warLığı biLinsin, biLinsin ve örnek aLınsın..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet kesinlikle oldu ve su andada yaşıyorum

Aski en derinden yaşarken yemek düsünmüyor cünkü kendimi tok hissediyorum. Dünya öyle güzel geliyorki gözüme. Gülümsüyorum bol bol. Herseyi iki kisilik düsünüyorum, çayi iki bardak, sarabi iki kadeh koyuyorum. Gözümü kapatınca onu görüyorum. Uzanınca karnimda kelebekler uçuşuyor, icim eriyor ve o gıdıklayıcı his tüm gögsüme yayılıyor. Hayata mutlu bakiyorum, her zamankinden cok umutlu bakıyorum. Ask, beni benden alıyor, yüregimi söküp ona hediye etmek istiyorum. Taşikardik kalbim huzur buluyor, artik askin heyecanıyla çarpıyor :) onu rüyamda hele ki bir gecede 3kez gördüğümde uyaninca gün boyu onu hissediyorum Ne yaptığımı bilmez bir halde sanki adım atınca uçuyor gibi oluyorum.

iyiki varsın birtanecik sevgilim Seni benim karşıma çıkardığı icin hersey ve herkese sükürler olsun Kurban olurum seni böyle güzel yaratana Hayatimin sahibi ;)

(Masallah bize, darısı herkese)Evet kesinlikle oldu ve su andada yaşıyorum

Aski en derinden yaşarken yemek düsünmüyor cünkü kendimi tok hissediyorum. Dünya öyle güzel geliyorki gözüme. Gülümsüyorum bol bol. Herseyi iki kisilik düsünüyorum, çayi iki bardak, sarabi iki kadeh koyuyorum. Gözümü kapatınca onu görüyorum. Uzanınca karnimda kelebekler uçuşuyor, icim eriyor ve o gıdıklayıcı his tüm gögsüme yayılıyor. Hayata mutlu bakiyorum, her zamankinden cok umutlu bakıyorum. Ask, beni benden alıyor, yüregimi söküp ona hediye etmek istiyorum. Taşikardik kalbim huzur buluyor, artik askin heyecanıyla çarpıyor :) onu rüyamda hele ki bir gecede 3kez gördüğümde uyaninca gün boyu onu hissediyorum Ne yaptığımı bilmez bir halde sanki adım atınca uçuyor gibi oluyorum.

iyiki varsın birtanecik sevgilim Seni benim karşıma çıkardığı icin hersey ve herkese sükürler olsun Kurban olurum seni böyle güzel yaratana Hayatimin sahibi ;)

(Masallah bize, darısı herkese)

0|0
    0|0
    • Off girmiyorum telefondan Hem 3yorum görünüyor hem bazen böyle devamı kopyalanıyor yazi karışıyor :( karmaşa icin kusura bakmayın:)

• Amin canım Herkese allah gönlüne göre versin

Ama pisman oldum, anlatınca bu özel şeyleri, sanki büyüsü bozulacakmis gibi hissettim az önce

• bende onu dicektm... çok güzel anlatmışsın nazar değmez inş. gizle istersen

• Büyülemez Olur Mu Hiç... Ne Yaptığın Hakkında Hiç Bir Fikrin Olmaz, Sürekli Mutlu Olur, Her saniye Yanında Olmak İstersin. Gözlerinin İçine Baktığında Kaçıramazsın Gözlerini, Zaman, mekan Herşey Önemini Yitirir o saniye. 5 Saniyelik Bakışma 5 gün gibi Gelir. 7 değil 70 Sene Geçse Unutamazsın o Gözleri. En ailesine Düşkün insan Bile Sevdiği İçin Ailesini Silmeyi Göze Alabilir. Hiç Bir Akla Dayalı Fikir Savunamazsın. Anlatırsın Anlamaz Etrafındakiler. Bu Dünyada Sanki Senin Dilini Bilen Bir Tek "O" Varmış Gibi Gelir o An. Duyguları En Uç Seviyelerde Yaşarsın. En Ufak şeylerde Kasırgalar yada Sevgi Seli Yaratabilirsin. Anlatamazsın, Anlayamazsın.:) Bambaşka Bir Dünyadır Orası. Sadece Hissettiklerini Yaşarsın...

0|0
    0|0
  • büyüleniyorsun aptallaşıyorsun akıl sevıyen dıbe vuruyor ama askın buyuk bölümü acı çekerek geçıyor askın eş anlamlısı acıdır bence çunku bırını çok seversen o insanı çok yüceltmış oluyorsun o yukardayken senı farketmeyecek ...

0|0
    0|0
    • bu aşk değildir ki... aşk hesp yapmaz. planlanmaz... o dediğin ilişkiler için çok doğru... haklısın. ama benm dediğim o değil..yada sen aşkı yanlış kişide yaşamaya kalkışmışsn, onlarda sana aşkı böyle tanımlatmışlar...

• aşk var yaa adamın ağzına sçar afedersin ... :) hayatında olmadıgın ve yapmadıgın şeyleri yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gerçek aşkı yaşadım..kendi kendime güldüğüm anlar oldu..onu düşünürken yüzümde tebesümle...ve sonu mutlu biten filme ağladığım zamanlar...onu sevdiğim için kendimden nefret ettiğim..ama vazgeçemdiğim..sonuna kadar yaşadım..ama kaybettim.

0|0
    0|0
  • ben gerçekten yaşadım :) gece rüyamda onu gördüğümde sabahları evden nasıl çıktığımı bilmiyorum kahvaltı etmeyi unutuyorum. Sıkıcı olan ve sevmediğim işim artık daha güzel geliyor. Bana gülümsediğinde tüm gün daha enerjik oluyorum meselaaa :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...