Lezbiyen kızlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Bu duruma bakış açınızı merak ediyorum

nasıl karşılandığını?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• üretim hatası olarak bakıyorumm .. her iki cinsedekinede kalkıpda marjinallik yapıp ib ligin felsefesini acıkılıcak betimleme yapanlar cıkacaktır elbett

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bence lezbiyenlik cinsel tercih olarak yaygın değil çoğu kız macera için deniyor iyi partner bulursa devam ediyor falan birde eşcinsel olma durumu var tamamen yani yaratılış gereği erkeğe doğru olması gereken meyilin kızlara doğru sevk edilmiş hali

yani ben lezim tamam mı tripleri varsa

geçer yavrum

erkeklerle ilgilenmiyorum k. bakma

kadın lez beyler dağılın

0|0
    0|0
  • türkiyede gizli saklı yada açıkca yapanlar var

(dünyadaki örnekleri kadar olmasa da)

olumlu gözle baktıklarını sanmıyorum

erkekler nasıl homoseksüel ilişki kuruyosa buda onun aynısı.biraz soft görünsede farkı yok.

zevkler ve renkler tartışılmaz

(avrupa,amerika ve bazı ülkelerde eşcinsel evlilikler var)

0|0
    0|0
  • önce bir erkekle denemesini tavsiye ederim

eğer beğenmezse haklıdır yapabilir

0|0
    0|0
  • Özel olarak bir bakış açım yok.Yani kendi cinsinden hoşlanıyorsa saygı duyarım.Başka diyecek birşey düşmez bence başkasına.

0|0
    0|0
  • en güzeli karşı cinslerin birbirine hissettikleri duygular aşk-saygı-seks

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle saçmaaaaa

0|0
    0|0
  • Ekstra bir şey düşünmüyorum. Tek fark potansiyel sevgili gözüyle bakamamam yagdfas

1|0
    0|0
  • İşlerini biliyorlar ne diyelim.

0|0
    0|0
  • "Kadın" güzel bir şey abijim anlıyorum dertlerini:)

0|0
    0|0
  • dostum i*nelikle aynı şey.saçmalık

0|0
    0|0
  • Bindikleri dalı kesiyorlar..

0|0
    0|1
  • çekici

0|0
    0|0
  • bizi ilgilendirmez onların zevki bu

0|0
    0|0
  • her türlü homoseksüel ilişkiye karşıyım.

0|0
    0|1
    • Normal kardeşlerde biri eşcinselse diğerininde eşcinsel olma olasılığı yüzde 10'lardeyken bu oran çift yumurta ikizlerinde yüzde 25'e çıkarken tek yumurta ikizlerinde yüzde 50'ye çıkmaktadır. Ayrıca heteroseksüel ve eşcinsel kişilerin hiptalamus bölgesinde (cinsel davranışları düzenleyen bir bölge) farklılıklar bulunmuştur. Örneğin kadınların hipotalamus bölgesi erkeklerden daha küçüktür. Ama eşcinsel erkeklerin o bölgesi heteroseksüel erkeklerden daha küçük heteroseksüel kadınlara benzerdir.

• neden bilgilensinler ki?

• Ben bilgi verdiğim için. Bu şekilde eşcinsellik hakkındaki önyargılarını yıktığım çok insan oldu. Ne kadar kişinin önyargıları yıkılırsa o kadar benim için kar. Diğer birçok forumdada eşcinsellikle ilgili konular açıp bu bilimsel araştırmaları yazıyorum.

• 2 lezbiyeni ust uste koyup sabaha kadar becermek istiyorum tam olarak bakis acim bu xD

0|0
    2|0
  • gayet normal bir durum.bende gay olduğum için onların durumunu daha iyi anlıyorum

1|0
    1|2
  • Herkesin kendi hayatı saygı duyarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence cok hos ve guzel gayetde ama erkekle daha guzel tabi)

1|1
    0|0
    • denedin mi peki?

• bu kız azeriymiş. azerbaycandayken vardı lezbiyenler. hepsi hikaye. erkeklerle de ilişkiye giriyorlar. burdakiler de aynısı. sorunca lezbiyankayız biz diyorlar baküde :)

• GRANDCANNON bu bir normal bir sey azerilikle filan katma hemen ortayaaa

• Erkek varken niye kızla sevişim ayol manyak mıyım ben:))

1|0
    0|0
  • iğrenç diyenler pipi görünce ne yapıyorlar acaba?

0|0
    0|0
  • biseksüel kadın için biseksüel bir kadından daha uygun.

0|0
    0|0
  • acizlik basitlik.. yazık onlara bence. bide şunu anlamıyorum ben hani biri erkek oluyor strapon kullanıyor falan ya eğer diğer kız bunu yapmasına müsade ediyorsa aynı şeyleri bi erkeklede yaşayabilir. zina yapsın daha iyi bu rezilliği yapacağına hayvanlar bile yapmıyor. asla sıcak bakmıyorum ve asla da saygı duymuyorum.

0|0
    2|2
    • Lut kavmi bu yüzden helak oldu ama bu gün buna saygı duyanlar daha bir fazla. Lut kavmi tekrar yaşasa, saygı duyanlar da helak olmayı hak ederlerdi.

• Altta attığım video ailesi tarafından eşcinsel olduğu için evlatlıktan reddedilmiş bir kişinin videosu. Videodan bir süre sonrada yaşadığı bunalıma dayanamayarak intihar ediyor. Sizin gibi insanların dışlaması yüzünden bunlar oluyor.

link

• Ayrıca hayvanlarda eşcinsellik vardır.

link

Yükleniyor...