Arkadaşlar evleneceğiniz kadın kısır olsa ne düşünürdünüz?

Arkadaşlar bakın bu soruyu türk gelenek örf ve adetlere göre cevaplamanızı istiyorum nasıl desem yani türk aile yapısı beklentiler mutluluk hüzün daha da çok doğu ve güneydoğu insanlarını düşünün diyelim ki istediğiniz eşi buldunuz mutlusunuz ama kısır haklın tabiri ile ne yapardınız evlenir miydiniz ne düşünürdünüz şimdi her ne kadar bu sorun değil die düşünsede insanlar ilerde çok büyük problem oluyor

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevdiğim, mutlu olabileceğimize inandığım insanı bulmuşsam ve böyle bir durumu varsa göz ardı ederim. Sonuçta onun yerinde ben de olabilirdim. Çocuk sahibi olmak istediğimizde çeşitli yöntemleri denerdik baktık olmuyor evlatlık alırdık.

2|0
    0|0
  • nice bebekler kimsesiz birakiliyo onlardan birini aliriz kendi canimiz gibi büyütürüz neden olmasinki :)
    hem tüp bebekde bir alternatif

2|0
    0|0
  • Türk aile yapısından bana ne, kısır diye insan sevdiğini bırakır mı hiç! Olmuyorsa olmuyordur çocuk, napalım yani

1|0
    0|0
  • Tam tersini bende sana sorayim. Erkegin kisir olursa ne edersin

0|0
    0|0
  • Benim için bakire olmaması daha büyük problem

0|0
    0|0
  • Allah vergisi kardiş. hiç bir şekilde çaresi yoksa evlatlık edinir bağrımıza basarız. sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • mayo giyen erkeklerin fikirlerini umarım kale almıyodursun)))

0|0
    0|0
  • Seviyorsam hiç birşey umrumda olmaz destek olurum Çünki Helalim Olacak..!

0|0
    0|0
  • Geleneklerin canı cehenneme?

0|0
    0|0
  • Rahminle değil seninle evlenicek birini bulmalısın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evlenirim. Evlat ediniriz sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • erkekler evlenirim desede ilerde sıkntı olur bence, her insan çocugu olsun ister

1|0
    0|0
    • İşte bende senin gibi düşünüyorum ileride bu evlilik için büyük aıkıntı olusturuyor hele türklerde

• en başta bunu kadınlar sorun yapar zaten

Yükleniyor...