Hamilelikle ilgili arkadaşlar?

Arkadaşlar bir süredir hamilelikle ilgili şüphelerim vardı. Hamile değilim. Ama göbeğim şişti gibi geliyo sanki ben önceden böyle değildim yani öyle gibi geliyor sizce bu psikojik olabilir mi. Düşünce gücüyle falan olabiliyomuş galiba kendi kendime şişirdim mi acaba.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenme tarzınla ilgili bir durum bence.

1|0
    0|0
    • Bu aralar buna taktığım için bişey yiyemiyorum ki

• Teşekkür ederim bu arada sen doktor falan mısın yoksa bu tip şeylerle ilgileniyo musun. bir kaç sorudada yorumunu görmüştüm

• Sağlıkla ilgili sorulara çok cevap verdiğim için ilgi alanım gibi birşey.

Erkekler Ne Diyor 2

• tamamen piskolojik emin olun normaldir adet zamanınız gelmesi yakınsa karnınızda ki şişlikte olablir.

1|0
    0|0
    • Dün adet zamanım bitti yani oldum geçti

• Aslında adet oldum hamilelik belirtisi yok testte yaptım ama insan şüpheleniyor. Kafay çok taktım iyi geceler

• takmayın ve evlilik dışı ilişkidende kaçın belli olmaz bu gidişatların.. sonrası malum..
      İyi geceler.

• olabilir evet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilişkiden kesin eminsen düşünme bunları bazen regl süreleri gecikir stres yüzünden bunları yaşaman normal.

0|0
    0|0
  • Regl dönemin geldiyse normaldir. Cok kafan karisiksa hamilelik testi al eczaneden 5tl falan.

1|0
    0|0
    • Regl dönemi dün bitti. Kafamı çok taktığım için oldu sanırım ya. Hatta biraz gecikmişti iki tane testte yaptım ama bir türlü içim rahat etmiyor

• Saol darisi basina :)

• Amiin

Yükleniyor...