Hangi konuda psikolojik destek almak istersiniz?

Hangi konuda psikolojik destek almak isterdiniz?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Özgüven eksikligi. Bir cok konuda basarili oldugumu soyluyorlar mesela dansa falan yetenegim var ama benden daha iyilerini gordukce acaba ben boyle olur muyum diye kaygilaniyorum. Bir cok kisi beni guzel buldugu halde 8 kilo fazlam oldugu icin kendimi begenmedigim zamanlar oluyor. Bugun de eski sevgilim senin tipin dansa iyi degil ki baska seylerleugras diyince moralim iyice sifir oldu. Halbuki ben dansin fizikle degil yetenekle alakali oldugunu dusunuyorum. Siz ne dusunuyorsunuz? Aslinda cevremdekilerin degil benim isteklerimin goruslerimin onemli oldugunu biliyorum ama biri bir elestiri yapinca bir laf soyleyince hemen kiriliyorum :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Surekli herseyden kaciyorum.
    Mutluluklarimdan.
    Mutsuzluklarimdan.
    Sorunlarimdan.
    Korkularimdan.

0|2
    0|0
  • Bu yeşil uzman yazısı da nedir ilk defa görüyorum. Neyse zaten yardım alıyorum ama duygusal ilşkiler konusundada alabilirim.

0|0
    0|0
  • Söylenmez.

0|0
    0|0
  • js de hamilemiyim acaba diyenlere mesela olabilir :)

0|0
    0|0
  • insanı depresyona sokup hayatını karartan duygusal sorunlar için *-*

0|0
    0|0
  • O kadar çok konu var ki

0|0
    0|0
  • Bir çok konuda

0|0
    0|0
  • simetri hastalığım var resmen ya :( illa herşey düzgün olcak takıntılıyım

0|0
    0|0
  • Sanırım ben de paranoya rahatsızlığı var

0|0
    0|0
    • Merhabalar.

Hangi konuda?

• Gelecek kaygım var. Ayrıca duvara dönük yattığımda kabus göreceğimi düşünüyorum. Bunun gibi şeyler.

• Bunlarla ilgili destek almayi düşündünüz mu

• ilk gece

0|0
    0|0
    • Ilk gece hakkında nasıl bir psikolojik destek almayi düşünüyorsunuz

İyi geceler.

• öfke kontrolü ve karamsarlık

0|0
    0|0
    • Merhabalar

Sizin bunu istemeniz en önemli konu. Bunu yenmek için bir psikolojik danışman ya da psikologdan destek alabilirsiniz. Yaklasik 4 oturum sonunda kendinizin çabalarıylada önemli bir yer kat edersiniz diye düşünmekteyim

Iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 3

• Karşı tarafı orgazm edememe korkusu..

Hoş, bugüne kadar hiç öyle bi' durumla karşılaşmadım ama "ya karşılaşırsam?" diye hep bi' korkar oldum. Sanırım bu konuda destek almam fenada olmaz hani..

0|0
    1|0
    • Bu konuyla ilgili bir psikologdan destek almanızda yarar olduğunu düşünmekteyim. Bir kaç oturumda çözülecektir sorununuz.

İyi geceler

• Uzmanlık her konuya çözüm bulmak değildir, çözümün doğru kaynağına da yönlendirebilmektir. Nereden destek alacağınızin bilgisini verdim. Bunu uygulamak sizin insiyatifinize kalmış.

İyi geceler

• Abi "nereden destek alacağınızın bilgisini verdim" diyorsun da zaten başlık " hangi konuda psikolojik destek almak isterdiniz?" değil mi? Soruna cevap verenlerin hepsi zaten destek almak istiyor..

Sende " herkese psikolojik destek almanızı öneririm" gibi bi' klişe laf ediyosun..
      Yok abi yok, biz senle anlaşamayacağız, hiç yorum yapmadım say lütfen..

Sürç-i lisan eylediysem affola..

• aile.

0|0
    0|0
  • Mala vururken elim agağım titriyor hoca efendi tek bende mi yoksa herkesde mi böyle, bu konuda özgüven verirseniz memnun kalırız

1|0
    0|0
    • Bu soruyarada yazarken göstermiş oldugunuz öz güven ve saygı ile devam ederseniz bir şeyiniz kalmaz.

İyi geceler.

• Tamam hoca efendi haftasonu uygulayacağım. Teşekürler

Yükleniyor...