G noktası aşısı yaptırdınız mı?

Sorum herkese bayanlar G noktası aşısı yaptırdınızmı 2, 3cm olan G noktası aşıdan sonra 1 kaç cm büyüyerek ve kabararak orgazm, ı daha güçlü , daha sarsıntılı ve uzun hissetmesini sağlıyor kadınların yaptıran varmı? Aşının etkisi 6 ay devam ediyor. Erkekler siz ne diyorsunuz bu aşı için eşinize sevgilinize yaptırtırmısınız?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Gereksiz yaa bence

0|0
    0|0
    • Ah canım sen her halde frijitsin çok yazık üzüldüm senin adına o zevkten mahrum olcaksın belkide ömrün boyunca.

• Cinsel ilişkilerinde kolay orgazm oluyosan gerek yik tabii ama bu aşıdan sonra daha çok zevk alıyosun. Sen kaç yaşındasın?

• Kolay orgazm oluyorum 24

Kızlar Ne Diyor 1

• one l*n aşı yapılır oraya

0|0
    0|0
    • Bayanların haberi yok henüz tabii cinsellikten pek ilgili olmadığınız için Türkiye de uygulanmaya başladı vajina içine enjeksiyon yapılıyo ve G noktası dediğimiz yer biraz daha genişliyo kadının orgazm, ı daha kolay daha güçlü ve uzun oluyo haberin yok mu ilişki kuruyosan git jinekoloğa bilgi al. Bekârsan acele etme.

• Bayanlar bu soruya ilgi göstermedi aslında soru manâlı ciddi 1 soru ben anlamıyorum niye böyle oluyo sorulara bir bak saçma sapan bide cevaplara bak ciddi sorulara fazla cevap verilmiyo bu sitedeki üyelerin boş olduğunu gòsteriyo bana. Sen ne dersin?

• yani evet haklısın bu konuda

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...