1 haftalık evliyim ama bu normal mi?

bir haftalık evliyimm balayına tatile gittikk odadan bile çıkartmadı böle yapması normal mi durmana ilşkiye girioruzzz diorum nerden buluo bu enerjiyii günde 4 kere girmişliğimiz var ama prezarvatif takmıoo.. bende ilaç kullanmıorummm bugüne kadar kaç kere içime boşaldı korkuorum erkekn hamile kalmaktannn... sorum kısaca bu kadar ilşkiye girmek istemesi noraml mi

0|0
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• Normal ama böyle giderse ki şimdiye kadar olmuştur bile hamile olabilirsin korunmadan nasıl cesaret ediyorsunuz

0|0
    0|0
    • yani hapın sakıncalı olduğunu biliorum yakınım o hap yüzünden çok sorunlar yaadı ağzıma koymam o hpı.. prezarvatif desen takmıoo.. eee geriye geri çekilme kalıoo malesef onuda beceremioooo.. sonuçç hamile kalırımmm

• bende öyle düşünüorumm ama kendisii 30 yaşında ben iseee 21 yaşındayıoımmmm normall yani o baba olmak isterrr doğal olarakkk

• Bilemiycem istemesi normal ama pat diyede olmaması lazım

Erkekler Ne Diyor 35

• İlişkiyi istemesi normal ama hamile kalma riskin var korunmadığın için. Ona çözüm bulmanız gerekli.

0|0
    0|0
  • normalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

1|0
    0|0
  • balayında tavandan başka yeri görmeyen kız :)

0|1
    1|0
  • Milyon tane korunma yöntemi var hacı abla. kondom yoksa, oral kontraseptif var. O yoksa RİA var. O yoksa cilt altı implant var. O da olmadı aylık enjeksiyon var. Kadın doğum uzmanına git. Sana en uygun yöntemi belirleyecektir.

He kocanın enerjisine geldik mi adam 30 yılın patlamasını yapıyor. Hevesini alsın bırak :D

0|0
    0|0
  • bunun balayı versiyonu olmaz inş. store.donanimhaber.com/.../...E514941685B93057.jpg

0|1
    0|0
  • Eşin manyağın. dengesizin biri bence.. Neden mi? Çünkü sana karşı saygısı yok.

0|0
    0|0
  • Normal değil aslında. Bir kaç yıl sonra performansı düşecek ve bu defa bu günleri arayacaksın. İşte o zaman yeni bir ilişki arayışın olacak. Eleman boynuzlanacak...

0|0
    0|0
  • balayında sürekli tavana bakan yeni gelin gibi bir deyim vardır... yaptığın ya da yaşadığın şeyden bir bok anlamayınca söylenir seninki o hesap

0|0
    0|0
  • Normal normal

0|0
    0|0
  • Günde 4 kere çok mu?

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • gayet normal neden şikayet ediyorsun herkez anne olmak için can atıyor ne kadar çabuk anne olursan o kadar mutlu olursun ama kocanı sevmiyorsan bilemem irem.

0|0
    0|0
    • şikayet etmiorum çocuk için ergen ama gelirse o benim canım olucak tabiii kocamıda çok seviorumm aşırıııı

• o zaman sorun yok hayatını daha mutlu yaşamaya çalış

• normal ilk zamanlar 4 kere az bile derim yani de bakireydin dimi içine boşaldı muhtemelen hamile kalcan ama bakiremiydin o önemli

0|0
    1|0
    • bakireydim tabkide içime boşaldı 2 3 kere ama büyük ihtimal olucam gibi

• burdan söleeee açamam kusura bakma

• ok teşekkür ederim o zaman gerçekten yazsan ölcen sanki neyse yinede saol

• kortuğun başına gelmiş geçmiş olsun hap falan korunmuyorsan 9 ay sonra çocuk kucağında :)

0|1
    0|0
  • Yılların birikimi
    Bir çırpıda erimez
    Hapis hayatı yaşatıyor herifin sana desene :)))

0|0
    0|0
  • Adam balayina gitmemis alayina gitmis abi yapcak birsey yok :D

0|1
    0|0
  • bakirmi kocann

0|0
    0|0
  • normaldir tabiki. Ne kadar süredir tutuyosa kendini :) Birde baba olmak istiyo olabilir

0|0
    0|0
  • Neden şikayetçisin?

0|0
    0|0
  • heralde yani sen yine buraya girip yazı yazmaya fırsatın olmuş benimkinde o da olmucak :)

0|0
    0|0
    • kendisini annesine gitti 11 de 12 de gelirrr yandım işte

• 1 haftalıkken normal

0|0
    0|0
  • Az yani 4 kere

0|0
    0|0
  • Sık dişini bitir işini ))

0|0
    0|0
  • Herifine sorsanaaa

0|0
    0|0
  • Normal tabi bakirdiyse bide gayet normal

0|0
    0|0
  • eşin değil mi bırak siksn ölene kadar da sikecek

0|1
    1|0
  • Adam yılların acısını çıkartıyor...

0|1
    0|0
  • Bencil toplumun bencil Bebeleri ksyi bu saçma sorularla bunalTtinİZ mK

0|0
    0|1
  • normal adamı yılların patlamsını yapıyo :) sen zevk alıyomusun

0|1
    0|0
  • Normal bnce dua et bn degilim kocan yoksa gunde en az 7 kere iliskiye girerdik

0|0
    0|1
    • ya annemlere gidicezz orda yapıcak mı merak ediorumm bakalımm

• sıcak olması onemlı degıl kı canım onemlı olan ıkınızınde zevk alıp bırbırınızı tatmın etmenız sızde soguk bır dusun altına gırersınız ılıskıden sonraa olmaz mı pekı yeterınce zevk alabılıyor musun?

• he kendımı tahrık edıyomm yuru gıt ısıne colukla cocukla ısım olmaz benım senın gıbı bebe degılız bızde evlıyız uza sımdı adamın canını sıkma

• Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 8

• balayı ama abartmayın sonuçta.

0|0
    0|0
  • Gayet normal

0|0
    0|0
  • Normal tabi hem de çok normal

0|0
    0|0
  • Normal tabi, ben eşimin saat kurup beni uyandırdığını hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
    • enteresanmışş :D

• öyle enteresan adamdır kendisi :)

• Ya acımıyo mu nasıl ilişkiye giriyosunuz süreklii

0|0
    0|0
    • başta acısı oldu daha sonra geçti bendeee acır die umuodum ama bünye demekki

• normal balayı değil mi. tabi gece çıkıp dolaşmanız daha iyi olabilirdi disko alkol falan :D mis
    hamile kalmak istemiyosan söyle içine buşalmasın, prezervatif taksın ya da sen hap kullan yani.

0|0
    0|0
  • daha yeni evlisiniz gayet normal bu kadar birlikte olmanız annenlerde kaç gün kalcaksınız

0|0
    0|0
  • eşinin bakir oldugunu bilmiyor musun? bu arada geçmiş olsun ilk günler böyle geçer :)) bol bol fındık ye

1|2
    0|0
Yükleniyor...