Bakire olmayan ama iyi yürekli bi kızla evlenir miydiniz?

bi tek kişiyle beraber olmuş pişman olmuş ve sizi çok seven biriyle evlenir miydinzi?

• Evlenirdim, sadık olsun sevecen olsun yeter
    A seç
  • Evlenmezdim ,bende bakirim
    B seç
  • Evlenmezdim bakir değilim ama o bakire olsun
    C seç
  • Seversem gözüm görmez ,herkes hata yapar
    D seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
ankete oylayalım lütfen

0|0
1030

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten birbirimize aşıksak evlenirdim,zaten benim için tek şart bu ''gerçekten aşık olmak'' bu şart olduktan sonra bekarete bakmam (ben de bakir olsam dahi).Zaten kendine ve sevgilise güvenen adam bekarete bakmaz bence, kızı bakire değil diye istemiyorsa güvenmiyor demektir güvenmiyorsa da ciddi hiçbirşey olamaz.Ama insan sevgilisinin güvenilcek biri olup olmadığını bir zardan anlayamaz.

2|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• hatanın nedenini gözden geçirecek olursak,eğer mantıklı bi açıklaması varsa ve ben bunu ilişkime başlamadan ilk başta öğrenmişsem,

benim ona karşı yakınlaşmaların ve cinsel isteklerime olumsuz ve sert cevaplar veriyorsa (eskiden bi hata yaptım sende hatalarımdan biri olma gibisinden) ve bir kaç test sonrası güvenimi kazanırsa, sevdiğim için ve acıdığım için evlenirim...

2|0
    0|1
  • sevabı için olabilir :/ ben de cennete gitmek istiyorum napayım :((

1|0
    1|0
  • Bir kere veren herzaman verir, bırak şimdi iyi kalbi falan, 2 nci el piyasasına göre değerin olur.

3|0
    7|0
    • vermek,ikinci el... boşver sen görme soruyu yorulma

• namusla ne alakası var, banane ya senin namusundan namussuzlugundan, hiç umrumda değil benim düşüncem bu o kadar, işine gelir gelir gelmezse üzülme.

• bi kere veren her zaman verir doğru diyon tünel gibi olmuştur giren çıkan tren in haddi hesabı yoktur

• sevgide bakirelik aranmaz olmasın bakire benim iiçin önemli degil eger seviyorsam evlenirim gözüm kapalı bir sekilde

1|0
    0|1
  • evlenmek isterdim ama olmaz onun başkasınla yaşadığı şey sürekli aklıma gelir çok zor hele takıntılı bir insansa hayatta yapamaz mesela ben hayatta yapamam biz new york ta yaşamıoruz canım burası türkiye şansına küs ama çıkar illaki birisi

0|1
    1|0
  • elin açtığı yoldan gitmem. lanet olası ar değerli

1|2
    2|0
  • tabikide evlenirim öyle saçmalık mı olur illa bakire olcak illa kan olcak vs saçmalık benden önceki hayatı umrumda olmaz benden sonraki olan hayatımıza bakarız saçmalık bir gelenek görenek yok kanlı çarşaf filan pehhhh

1|0
    0|1
  • eger ben yapmadıysam ben bu zamana kadar kendm gbı bırını bekledysem evlenmem haytta.. ama erkek yapıp kıza glnce ıstemem falan derse hata olr

1|0
    0|0
  • evlenırım tabiki önmli olan sevmek sevilmek zaten

1|0
    0|0
  • Gercekten sevıyorsam, evlenırdım. Gecmısı degıl benımle bırlıktekı gelecegı onemlıdır.

1|0
    0|0
  • PatLak şambreLLe işim OLmaz ! ! !11BİR

2|1
    7|0
  • kesinlikle evlenirdim bakire olmayabilir ama çok iyi bi insansa evlenirdim

1|0
    0|2
  • Evlenirdim :)

1|0
    1|1
  • çok iyi bir insan olmasının dışında gerçekten büyük bir pişmanlık yaşamış ve kendini sevdiğine adayacaksa ve bir önemli husus da eğer bende onu seviyor ve değer veriyorsam elbette evlenirdim..bu onun en yaşam ve doğal hakkı olur...

0|0
    0|0
  • Vay be herkes geçmiş üstünden banak kalmıs derim ...

0|1
    3|0
  • aynı durumdaki tanıdıgım bir çok arkadaşım evlendi.şimdi mutlular.ama ben bakire bir kızla evlenmemi tercih ettim.

0|0
    0|0
  • hayir

0|2
    0|0
  • evlenmeyi çok isterdim ama, evlenemezdim.

1|1
    0|0
    • zarı olmadığından dolayı evlenmediğimi sanma. sevdiği sandığı o adamı tam anlamadan altına yatmayı kabul edecek kadar salak olduğu için evlenmezdim. bakire olmayan kadınlar, hata ettim pişmanım, bi kere oldu gibi laflarla gelmeyin valla çok itici oluyorsunuz, anlatamam. harbi harbi istedim yaptım deyin karşı tarafa iş bağlamayın.

• Geçmişini düşünülen biriyle gelecek hakkında hayal kurulamaz.

0|0
    0|0
    • Zina eden erkek, zina eden veya müşrik kadından başkasıyla evlenmez; zina eden kadın da zina eden veya müşrik erkekten başkasıyla evlenmez. Böyleleriyle evlenmek mü'minlere haram kılınmıştır." (24 NUR, 3)

• Evlenridim, kendimi de kandırırdım bisiklet selesinden olmuştur diye :(

1|1
    2|1
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• Kaygın olmasın evlenirler muhakkak ...

1|0
    0|3
  • Kızım burada açık açık evlenirim deme cesaretini gösterecek adam bulamazsın , ama tanışırsın seversin senin nasıl bir insan olduğunu karakterini anladığı zaman gözü kapalı evlenir seninle ..

0|0
    0|1
    • helal be en doğru cevabı vermişsin :=))

• karikatür güzeldi ve ayrıca evlenme konusu birazda nasip işi, bekaret konusuna erkekler farklı bakar, evlenende olabilir evlenmeyende

• kesinlikle evlenmezdim erkek için diyorum.bakir olmazsa bitmiştir yani.bana ne.benim bedenim mi temizleyecek milletin pisliğini

1|0
    1|0
  • evlenirler merak etme evlenmezler ise hayatları boyunca kafayı yiyerek dolaşırlar

0|0
    0|3
    • ne alaka şimdi yani ? onu anlamadım şahsen sırf cinsellik içinde dünya güzeli olsa evlenilmez zaten çekilmezde kimse kafayı neden yiyelim

• öff cinsellikle ne alaksı var ya insanlar sırf seks için mi evleniyor..

• bir kişiyle beraber olmuş kadın değerli değildir. sayıyı arttırman lazım. çok ciddiyim.

2|0
    5|5
  • Evlenirdim. Pişman olmasına da gerek yok ki.

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|1
  • Evlenirdim, sadık olsun sevecen olsun yeter

0|0
    0|0
  • Sadık olması önemli bence ahlak ruhtadır beyindedir

0|0
    0|0
  • erkek olsaydım diye düşünerek cevap veriyorum asla.Patlakla ne işim var.

1|1
    5|2
Yükleniyor...