Her erkek oral ister mi ?

ben oral seks muhabbetine hiç sıcak bakmıyorum ve evlendiğimde eşime de böyle bişe yapmak çok iğrenç geliyor. şimdi erkek arkadaşıma söyledim ben böyle bişeyler duydum çok çirkin falan dedim merak etme öyle bişe olmaz dedi hatta söz verdi. :( ama burda bakıyorum herkes bundan söz ediyor oral olmadan da cinsellik yaşayan yok mu kabul edilmez mi bu. ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu oralın bu kadar anılmasının sebebi basit aslında bakire olduğunu ve evleninceye kadar bakire kalması gerektiğini düşünen kızlarımızın sevgililerini boşaltmak için kullandığı yöntem evliliklerde uygulanmaması gerekiyor ...

1|0
    1|1
    • hm anladım sanırım aynen söylediğiniz gibi. teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 10

• Her erkek skmek ister.

0|1
    1|0
  • Olsa iyi olur.

0|1
    1|0
  • sesx penis ve vajina arasında dır. Ağızla penis arasındakine pek seks denmez. Ama zevk alanlar yapabilir, bunada kimse karışamaz, sevmeyenler yapmaz, zorla da olmaz senin anlayacağın

0|0
    1|1
  • Ben sevmem.

1|0
    0|0
  • İstemez her erkek

1|0
    0|1
  • mide bulandirici onun icin halt icin yaratilmadi o organlar.

1|0
    0|1
  • hiç tecrübem yok ama nefret ederim iğrenç ya bir kadını aşağılamak resmen

1|0
    0|1
    • harikasın demekki böyle düşünenlerde var inan sevindim.

• aynen öyle çok haklısın. orjinal bölge bi çok güzellikle donatılmış. farklı arayışlar haddini aşmak oluyor.

• kesinlikle ya resmen hayvanların bile yapmaacağı şeyleri insanlar yapıyor ya çok şaşırıyorum

• isterim ama sevdiğim kişi yapsın ve ona yapmak isterim

0|0
    1|0
  • kesinlikle olmalı. oral yapmayan kız boynuz takmaya hazırlanmalı.

0|0
    1|0
  • ben bayılıyorum başka marka kullanmam oral b forover :):):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben yaşamadım ama oral'ın sevişmenin bir parçası olduğunu düşünüyorum. Evet tiksinç gelebilir ama bence gerekli birşey

0|0
    1|0
Yükleniyor...