Bayanlarda bekaret biz erkekler için ne kadar önemli ?

Merak ettim bunu benim için hayati önemli daha önce birisiyle yada birileriyle yatmış biriyle ben evlenemem,güvenemem.Evlensem bile yaptığı kişi yada kişilerin hepsinin ölmüş olması gerek.Ben dürüstce söyledim sıra sizde:)

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• ataerkil toplumların dejenere olmuş bu düşünce stilleri hiç hoşuma gitmez. ama herkesin aşamadığı bazı dogmaları vardır. madem özgür bir platformdayız ben biraz kendi düşüncemi açıklamak istiyorum. bir cetvel boyunu geçmeyecek fazlalıkları erkekleri kadınlardan çok insan yapmaz. erkeklere kadınlarda olmayan bir tane bile hak vermez.

birkaç yorumunuzu okudum, hormonlar demişsiniz. hormonlar pekala kadınlarda da vardır. kadınlar da ereksiyon olur sonuçta hepimiz klitoris ile doğuyoruz. kadınlar da erotik rüyalar görüyor. ama kadınların bunu dile getirmesi ayıp sayılıyor, belki de kendi kendimizi 2. sınıf vatandaş durumuna düşürüyoruz.

elbette erkek karısının bakire olmasını ister, kadın da kocasının. lakin pazardan karpuz seçmiyoruz, bu çekirdekli bu çekirdeksiz diye eleyemeyiz insanları. insan, ne kadar farklı şeylerin birleşimi. karını iki bacak iki kol bir gövde bir surat ve zar'a indirgeyebiliyorsan orada bir sorun var demektir. ben kocamla oturup film izlemek isterim, entellektüel sohbetler etmek isterim, sıcak bir yorganın altında sessizlikte kitap okumak isterim. bunları yapabildiğim adamda bekaret aramam.

son olarak şunu da söylemek istiyorum fazla uzattım. cinsellik bir ilişkide ulaşılacak son nokta olarak hedefe konulursa o ilişki gerdek gecesinden sonra sekteye uğrar. ilişkide son nokta evlilik ve aile kurmak olmalıdır.

0|1
    0|0
    • Beğensende beğenmesende Türk milleti senin içinde bulunduğun millet bu neyi kabullenemiyosunuz anlamıyorumki avrupalılar gibimi olmak istiyosunuz her sevgilisiyle yatan kadına kadın mı derim ben.Allah bile belli şartlar atlında erkegin 2. 3.kadını almasını maruz görüyo siz evlenene kadar durmayı kendinize nasıl kabul ettiremiyosunuz.Düşün bakalım 5 kişiyle yattın her muameleyi gördün sonunda evlendin kocan yatakta onlar kadar iyi değil ne olacak?Sende doyumsuzluk olcak x5 den inip megana kalcan

• sen kendini güzel anlatıyorsun bir sorun yok ama bekaretini kaybeden kadın "bozuk kadın" değildir. bakire olmayan her kadın daha da kötüye gidecektir diye bir kaide de yok. sen biriyle birlikte oldun "bozuk adam" mısın?

• tecrubelerle sabit ki 2.cinsel ilişkilerinden sonra devamı geliyo ya tabi genelleyip herkezi zan altında bırakmak istemem ama gördüklerim yani.Eğer herhangi birinin bekaretini bozsaydım ve onu bıraksaydım ozaman bozuk namert şerefsiz bir adamdım

• peki sen nasıl bakir olduğunu ıspat edeceksin bakire istediğin kıza.

1|3
    0|1
    • + ladım

• erkeğin bakir olması gerdek öncesi türk toplumunda iyi görülmeyen bi olaydır bunu sende bilirsin.Ama kadının bakire çıkmamasından herşey çıkar.Kadında namus beyinde başlar bacak arasında biter

• ah bu tabular.bir çok genç insanlarımızı nasılda etkiliyor.

• Bedeni degil ruhu o.pu olmasin

2|4
    1|0
  • bende erkek olsam bende önem gösterirdim bu konuya kii zaten önemli bir mesele .

0|3
    0|1
  • bence erkekler için önemli olması gerekir, kız namusluysa evlenmeden yapmaz. yapmamalı

0|2
    2|1
    • +1 bu düşünceye sahip 4kız varmış seninle beraber 14 bayanda 4 kişi işte geldiğimiz son nokta..

• bekaret önemlidir.bunca sene ben kendimi bir hiç uğruna mı sakladım evleneceğim insana?

0|2
    0|0
    • tabiki hiç uğruna değil helal olsun aferim saklamaya devam et sen bakma namus beyindedir diyenlere namus beyinde ama biyerleri halka açık otoparka dönmüş giren çıkan belli değil ee nerde kaldı o beyindeki namus?:)

• ben şahsen biriyle evlenmeyi düşündüğüm anda herşey tamamsa yani direk bakiremidir diye düşünürüm çok önemlidir bekaret çok...

• çok büyük konşysn..deli gibi sevdğin biri olsa inan bana gözün kapalı kabul edrsin

2|0
    0|0
    • sevdim deli gibi ama çok düşününce dediğim gibi evlenicek olsam ölmesi şart yapanın çok düşündüm ben bunu:)

• o zaman senin derdin başkası duyarsa diye

• ee daha ne olacaktı ki konuşmasa bile karımın o halini görmüş o bile yeterli...

• böyle büyük konusma derim.7 kocalı hürmüzü bulursan görürsn ozaman :D

0|0
    0|0
    • bulursam vazgeçemezsem mecburen 7 kocasıda trafik kazası geçirmek zorunda kalır..onların iyiliği için bulmamam daha iyi :)

• saka yapmstm zatenn:)

• Kendimi evlenecegim adama sakliyorum ama sevgili oldugumda da opusuyorum bazen aman neyse opustugumu anlamaz ki nede olsa dudakta zar yok. Opusmeye devam kizlar. <3

0|0
    1|0
    • onuda yapma bence ilerde çocukların olacak pişman olursun

• diil ama zaman şartlarına göre...

• ne demek zaman şartlarına göre yaa.burda bunu diyen mi namuslu şimdi lütfen yaa birazcık mantıklı olun şimdi önüne gelenle öpüşüp koklaşacak sonra namusluyum kendimi evleneceğim adama saklıyorum dicek helal yaa ne günlere kaldık sonrada namusu iki bacak arasında arayın nasıl iştir bu yaa ..!

• aslında gerçek aşkı bulsanız önemi kalmaz

0|0
    0|0
    • afrodidi bile bulsam önemi geçmez:)dediğim gibi en fazla yaptıgı kişi ölürse olur ölmeden hayatta olmaz

• alaydan değil ya walla bak tamamen hormonal :):) ben ilk yaptgım günü hatırlıyorumda yeniden doğmuş gibiydim abartısız:)

• ee darısı tüm bakirlerin ve bakirelerin basına o zaman

• Hala bakire isteyen erkekler mevcut ama bence önemli olan kişinin ahlakı. Ben de kimseyle olmadım şimdiye kadar ama bakirlikten ziyade ahlak dürüstlük ararım kişide

0|0
    0|0
  • Ôl gerizekali. İnsallah bakire olmayan bi kiza kor kutuk asik olursun ya da karin bakireyse sen actiktan sonra baska heriflere de verir. Pislik. Lanet insan

1|0
    0|1
  • Eğer birileriyle yattıysan, sen de öl.

0|0
    0|0
    • ne fark eder ? sen az önce kız arkadaşınla yatmış olan erkeklerin ölmesi gerektiğine değinmedin mi? o zaman senin yattığın kızların sevgilileri de gelip seni öldürsün.

• ben bozmadım ki yattıklarımı 2.de değildim 3.de:)yani onlar o yolun daimi yolcusuydu ayrıca o er kişininde gücü yetiyosa gelsin öldürsün bence dogal:)

• çoğu önemli değil demis kendilerini kandırmasınlar, her erkek bakire bir kiz ile evlenmek ister

1|1
    2|1
  • Bende bakireyim ve bakir bir erkekle evlenmek isterim. Banane yaa kiskanirim daha once baska kadinlarin tenine falan dokunmuş ayy Allahim sen gosterme

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Gelişmemeiş geri toplumlarda çok önemli bir kompleksdir bu bekaret konusu.Kadın eğer o*luk yapıyorsa o*laştıran yine erkektir bu geri zihniyettir hem kadın ile cinsel ilşki kurmak için türlü numaralar entrikalar çevirir onları etkilemek için tabi sexs yapmak anlamında hertürlü sözü verir söyler sonrasında tukaka der mantık bu olduğu sürece kadınlarda bu mantığı gerçek kabul edip bu mantığa göre yaşadığı sürece bu böyle devam eder.Aslında insan ilşkilerine Görgü,bilgi,beceri,kültür,kişilik ve karakter meselesi olarakbaktığımız zaman çok şeylerin değişeceğini ve değiştiğini görürüz,Mesele sadece vaginasına penis girmemiş olmasımıdır, bence iyi düşünmek gerekli.

1|0
    0|0
    • abicim bence öyle değil koruyan neden ve nasıl koruyo diyede düşünmek gerek.Onların farkı ne ailelerinin şereflerini düşünmeleri ilerdeki kocasının çocugun şerefini düşünmesi.Nefsine yenik düşüyo yatıyo onun bunun altına 2.den sonra zaten hep olur onlar.Biraz kendilerine hakim olmalı kadın.Bunun gelişmemekle filan alakası yok gelişmekten kastın ASİMİLE olmak köklerimizi geleneklerimizi unutmaksa biz gelişmeyelim o tv dizileri programları tamamen asimilasyon politikası üstüne kuruluyo.

• Analaşıldığımı ümit edrim arkadaş.

• osmanlı hanedanlığın devamı için yapsa sence yavuza kadar beklermiydi hilafet?.Fatih istanbula değil Mekkeye giderdi ozaman hilafet tabiki büyük bir avantajdır büyük bir kurumdur dönem şartlarıyla bunuda elinde bulunduran bunun avantajını tabiki kullanır.Bunlar farklı konular ama bence yinede bekaret konusunun ayrı ayrı başlıklarda çok fazla platformda incelemeyiz...

• Benim için herhangi bir problem değil. Birbirimizi seviyor olmamız yeter de artar bile, geçmişinde kiminle beraber olmuşsa beni ilgilendirmez. Hiçbirimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz sonuçta. Ayrıca erkeklerin istediğini yapıp evleneceği kişide bekaret araması kadar salakça birşey de yok. Evlendikten sonra o kişinin sadece bedeniyle değil daha çok zekası, aklı, kişiliğiyle evlenmiş oluyorsunuz bir bakıma.

0|0
    0|0
    • birader senin mezhep biraz 10.000 metrekare alana kurulu trıblex villa gibi havuzlu alttan ısıtmalı hemde..Ne diyelim geniş bir ömür dilerim...

• olmuyo hacım türk örf adetlerine göre olmuyo bakir değilim çok sayıda kadınla yattım ama isterim onların hepsi o yolun yolcusuydu ben durak oldum hiç bakire bozmadım bozmam.

• Peki, ne diyim.

• ohaa daha önce sevişen kızlar mı var

ben 1 sene evli kaldım eşimle sevisemedim hazır diilim dedi

sonunda beni boşadı

bende konsomatriks oldum, tirinity ile

0|0
    0|0
    • yok bea hacım sendeki çöldeki bahtsız bedevi şansı ha seninki farklı iyi sabretmişsin ama walla o sabır seni cennete sokar:)

• Bence tam aksine yapmış olmalı. Yeterli tecrübe ve deneyimi yaşamış olmalı ki iyi bir eş olsun. Erkekler tamam artık evlenebilirim nasıl diyorlarsa bu isteyen kadınların da aynı şekilde ihtiyacı... Sonra merak edeceğine biliyor olması da daha iyidir. Ayrıca zaman zaman yine canının çekeceğini düşünüyorsa uygun bir eşle evlenmeli...

0|0
    0|0
    • sen yapılmış al ozaman özellikle şart koş birileri halleder nasılsa sıkntı yok..

• sen bakir değilsen kadının bakire olmasını isteyemezsin..sen 15-20 kadını düdüklemişsen

sana gelen kızda 3-5 adamla yatmış olsun bi zahmet..ötesine hakkıın yok..

Ha erkeğin bakirliği kadının bakireliğine denk değildir orası ayrı ama bu doğruları değiştirmeye

yetmez

0|0
    0|0
    • benim yaptıklarımın hepsi o yolun yolcusuydu açılışı ben yapmadım 2. filanda değildim yani.)

• adetlerinden geleneklerinden kopmaman güzel ama bencilliğine kılıf bulma :)

• bencillik değil erkek olmanın avantajı bu:)

• Bazılarının esnek olur, riske girmeye gerek yok. Ben ''evlenmeden evvel direkt doktor raporu alıp öyle gerdeğe girme'' taraftarıyım. Pankart bile yaptırdım kaşkol falan. Bu sene süper amatöre yükseleceğiz hayırlısı..

0|1
    0|0
  • benim için sevdiğim kzın benden sonraki yaşamı önemlidir herşey zar değil sonuçta çok farklı şeyler yapıp bakirede olmuş olabilir öyle ikiyizlü olmsındansa bakire olmasın daha iyi dürüstlük anlayış daha mühim bence

0|0
    0|0
    • 10 kişiye vermiş kız ne kadar dürüst olabilir ki zaten 2 den sonra hep verir...

• yaşamayanı denk gelir inşallah diyelim

• öyle denk gelmesini istiyorsan sende evlenene kadar kimseyle bişey yapmıycan erkeklerde hem önüme gelen kızla yatayım hemde evlenirken temiz kız alayım istiyor bu doğru değil

• ya arkadaslar ben sevgilimle ilk defa birlikte olcam ama iste buraya yazamıyorum bu expert puanmıdır nedir onun yüzünden ya ilkde ne yapmam grek nasıl davranmalı nelere dikkat etmeliyim ?

0|0
    0|0
    • kurban oldugum bu başlıgın altına sorulacak sorumuydu bu?

• ortak bu soruyu sen sorsan benim puan yetmiyo bayanların yorumlarınada bakım önemli biraz bilgi gerek...

• olur tabi tam soruyu sor bana mesaj olarak yolla bende soram

• Ben ilişkilerimde de önem veririm.Bakire bir kıza el sürmem.Hatta yaklaşmam.Evlilikte durum değişebilir.Ruhu bakireyse evlenirim bedene önem vermem.

0|0
    0|0
    • görüşler farklı olabilir tabi

• Sonuçta bi süre sonra bakire kız bulmak çok zor olacak.Bundan 10 yıl öncesinde abilerimiz her b*ku yiyip gider köyden temiz bi kız alırım mantalitesindeydi.Artık köyde falan da temiz kız kalmadı denecek kadar az ;)

• benim için çok önemli değil evlendiğim eşim bakire değildi.ama bana olan saygısı ve sevgiiisi benim için çok önemli.oturduk anlattı efendi gbi derdini bende anlayışla karşıladım

0|0
    0|0
  • şahsen evlendiğim kızın bakire çıkmazsa beynimden vurulmuşa dönerim, artık ya kendime sıkarım ya ona

0|1
    0|0
    • ya düşünsene 10dk korksa nolur korkmasa nolur? ömür boyu en önemli organlarından biri olmadan yaşaması daha büyük bi ceza değilmi?Senin o hale düşmende ne suçun vardıki sen onu ögrendin ölmedin ömür boyu hissedeceğin bi acı çektin o neden ölsün ki? Haksızmıyım

• tedavi olmalısın

• arkadaşım sevdikten sonra neden olmasın ki.

0|0
    0|0
  • önceden ellenmemiş arıyorduk şimdi s2lmemiş.

0|0
    0|0
  • insan olması birinci planda ama bunu her erkek bi ölçüde önemsiyor bunu kimse inkar edemez.ama sonuçta bakire geldikten sonrada her pisliği yapabilir bu yüzden sadakat en önemli faktör.yinede ben önem veririm bakireliğe.ikinci el hiçbişeyim olsun istemem :P

0|0
    0|0
  • aşık olana kadar önemliydi, asık olunca önemi kalmamıstı. ayrılınca yine önemli bir hale geldi.

ben nasıl bekaretimi koruduysam o da korumalı

0|0
    0|0
  • Bence değil. Erkek gidip yatsın ama kız yatmasın. Bencillik olarak görüyorum. Üstünüze alınmayın sadece fikrimi söylüyorum ben. Erkek yapınca "vay koçum, aslanım, yapar tabi erkek değil mi, milli oldu artık" gibi şeyler sarf edilirken; kadın yaptığında aynı şeyi direkt "fahişe" damgası vuruluyor. Onuda anlamış değilim. Fahişe dediğin gidip parayla yapandır. Sevgiliyle yapan değildir. Modern çağda yaşıyoruz ve herkes kendi hayatından sorumlu. Evlendikten sonrası önemli benim için. Ki zaten o kızla evlenecek boyuta gelmişsem ona gözüm kapalı güvenecek duruma gelmişim demektir. Tekrar söylüyorum ben kimseyi yargılamıyorum sadece fikrimi söylüyorum. İsteyen istediğini yapmakta özgürdür.

2|0
    0|0
    • bi tandıgım var 46 yaşında yüzlerce kadınla yatmış her kesimden.Der ki oglum bak bir kadına 2 den fazla alet deydiyse artık herkez onun kocası olmuştur o iflah olmaz

Yükleniyor...