Acaba kısır mıyım? help me !!?

Arkadaşlar cinsel ilişkiye girdiğimde ya da mast. yaptığımda spermim çok katı jöle kıvamında geliyor. mesela hani p*rno filmlerindeki gibi fışkırmıyor. önüme damlıyor. çok kafama taktım acaba kısırlık belirtisi mi? çocuk sahibi olabilirmiyim?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• kıvam ya da yoğunluğundan anlaşılmaz , test yaptırıp içierisinde ki sperm hücreleri eğer yüz milyon altıysa tehlike çanları o zaman çalıyordur.

0|0
    0|0
    • doktora gitmekten çekiniyorum :/

• dar giyinmiyorsan ailen de de sorun yoksa telaşlanma o zaman.

• okadar bunaldım ki kızın içine boşalıp hamile kalıp kalmadığına bakacaktım. çocuğu aldıracaktım olursa. psikolojim bozuldu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kısırlığın söylediğin yoğunluk kavramıyla alakası yok Arkadaşım.. Ancak, içindeki şüpheyi bunun testini yaptırarak giderirsin..

0|2
    0|0
  • Sesli güldüm yaa

0|0
    0|1
    • Neye güldün komik birsey yok doktordan çekiniyorum. Kız arkadaşımın gobegine bosladim o bile suratini astı

Erkekler Ne Diyor 4

• çok ufak bir damla bile olsa hamile kalmaya yeterli

0|0
    0|0
  • Bu konuda bir şüphen varsa doktora git muayene ol. Fışkırması dert değil, fakat az geliyorsa sperm sayın düşük olabilir.

0|0
    0|0
  • Alakası yok birader. Fışkırma tamamen alınan besinlerin sağladığı dopinglerden ötürü bir de uzun süre masturbasyon yapılmadığın da ya da ilişkiye girilmediğin de olan bir olay.
    1 hafta ara ver :)

0|0
    0|0
  • O kadınlarla yapsan duvarı delersin hacı merak etme tamamen olayın zevkiyle alakalı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...