Sevgilimle birlikte olmak istiyorum

ama bakire değilim beni terkederse diye korkuyorum :( yapay kızlık zarı işe yarar mı

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• Ben açık açık söyledim sözlüme bakire olmadığımı onunda birşeyler yaşayıp görmüşlüğü var zaten geri kafalı birisi değil aileside aynı şekilde modern insanlar ama bazen düşünüyorumda keşke bende bakireyim deseydim ve yapay kızlık zarı kullansaydım en azından ilkim olduğunu bilmesi mutlu ederdi onu gene mutluyuz ama o zaman daha bi güzel olurdu diye düşünüyorum bu durum sevgilinin kafa yapısına bağlı ona göre dikkatli hareket et derim..

1|0
    2|0
    • Seni geri kafalilik dedigin sey sanirim namussuza namuzsuz diyen modernlik dediginde oro.plugu iyi goren mi turk milletinin halina bak.

• demekki yeterince modern değilmiş:D 'ilkim oldugunu bilmesi mutlu nederdi'

• Gerizekalımısın nesin ya modernliğin ne olduğunu bilmiyosun daha aç sözlüğü öğren burda kendi kendine yorumlayacağına

Erkekler Ne Diyor 20

• bende seninle olmak istiyorum ozaman ama her istediğimiz olacak diye bir kavram yok herşeyin yeri ve zamanı vardır!kesinlikle seni bırakmayacak garantisi yok tam aksine ona kendini teslim edersen bırakma ihtimali artar güven bana ve asla teslim olma p*rno izle basturbasyon yap yanına gitmeden önce yani yanına tok gitki kendini kontrol edebilesin,onun sana seni seviyorum ölene kadarda seveceğim seni asla bırakmayacağım karım olmanı istiyorum gibi sözlerine asla güvenme eşşeğini sağlama al.hadi beraber oldun diyelim ve seni bıraktı sende yapay kızlık zarıyla veya diktirmeyle biriyle evlendin ve onu kandırdın yazık değilmi o kandırdığın kişiye o vicdan azabını ömür boyu çekersin haberin olsun

2|0
    0|1
    • "terkeder" diyerek kızı korkutmanın anlamı yok. tanımadığımız bir insanın nasıl davranacağını bilemeyiz.

• eh be kızım ya, bak şimdi bile bu konudan muzdarip olduğun belli ki soruyorsun. Niye zamanında elin çocuğuyla ilişkiye girdin de bekaretini kaybettin? Bence seni o halinde kabul edecek erkeklerle beraber olman hem senin açından hem de karşı taraf açısından daha sağlıklı olur...

1|0
    0|1
  • erkek arkadaşının bu konularda tutucu bir yaklaşımı mı var? terketmesinden korktuğuna göre, sanırım öyle. aksi halde neden bunu sorun edip terketsin ki? aranızda bu konuları zaman zaman konuşuyor musunuz? bekaret konusunda takıntılı olduğu imajı mı çiziyor?

0|0
    0|0
  • Sen hem sevgilinle yap ilerde de bir herifi kandırarak onla evlen.Hiç yaşama ozaman

0|0
    1|0
  • Bence olanı paylaş, yapay zar olayına girersin ama bu seferde olayin suçluluğu. Bunu kac yıl yasatabilirsin kendine, birde öyle düşün.

0|0
    0|0
  • evlenmez diye mi korkuyorsun? durustce anlat, evlenirse evlenir, evlenmezse de kendi ayarinda birini bulmaya bakarsin bulabilirsen

0|0
    0|0
  • diyelim ki yapay zar kullandın ozaman lişkiden sonra senle evleneceginin garantisi mi var biraz yürekli ol başkasıyla yatacak kadar genişsen bunuda söylemelisin

0|0
    0|1
  • öle bişi yapma,sonra çok pişman olursun.yaşım kadar kız arkadaşım oldu ama eğer bozuk değilse ben bozmadım,

0|0
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok eger bu yüzden terk edecekse hiç durmasın...!

0|0
    0|0
  • Bozulacak birşey için niye tekrar zahmete giriyorsun?Ayrıca o külfetli bi mevzudur.İplik gibi dikilmez.Dürüst ol anlat.Sahtekarlıktan kazanacağına dürüstlükten kaybet.

0|0
    0|0
  • ne önemi var o zarın, sen sevdiğine sadık olduktan sonra...

0|1
    0|0
  • Ne gerek var ya ? kabullenicekse öyle kabullensin seni

0|0
    0|0
  • bnce kullan arkadaşım.sonra sıkıntı çıkartabilir.

0|0
    0|0
  • istiyorsan yap

0|0
    0|0
  • tekeder mi? :D valla tam tersi cirit atar :D

0|0
    0|0
  • meraklanma o kadar incelemez işineze bakın siz :)

0|0
    0|0
  • Mrk etme ayrılmaz daha cok sevnır.

0|0
    0|0
  • senin durum sıkıntılı başka yollara başvurcaktır sevgilin bence

0|0
    0|0
  • bakire değilsin diye terketcekse etsin zaten, kendisi bakir mi sanıosun sanki

0|0
    0|0
  • Yapay değil nano teknolojik yada biyolojik zar taktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• akıllanmamışsın kızım sen.

kendini evleneceğin kişiye sakla.hatadan ne kadar erken dönersen kardır.

yapma.olma.evleneceğin adamada gerçekleri söyle.

sonrasının vebali büyük olur.

0|0
    0|0
  • Bi bu eksikti

0|0
    0|0
  • yapay kızlık zarı ne yaa nerde yapılıyo:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...