İlişki sırasında sertleşmiyor?

İlişki sırasında sertleşme olmuyor neden olabilir? İlişki sırasında sertleşme olmuyor neden olabilir?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunun bir adi oldugunu zannediyorum, Erekte olma problemi diye birsey. Tibbi bir boyutu oldugunu dusunuyorum, Tabii eger dalga gecmiyorsaniz/ cidden bir doktora gitmenizde fayda var.

0|0
    0|0
    • cidden doktora gitmeniz nedir mk sanki aşırı kötü birşey sordum hemen doktorluk yaptın bacım.

• Eee bir zahmey yani :) Gunumuzde gereksiz ufak tefek seylerden bile insanlarin hemen dr a gittigini dusunursek... Bence bu onemsenecek bir sebep. bIr erkek iliski sirasinda sertlesemiyorsa bunun onemli bir sebebi vardir,

• rastgele seçtim mantıklı cevap diye yoksa yani :Ddd

Kızlar Ne Diyor 1

• psiklojik birşeyden kaynaklanabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fazla 31 den kanka

0|0
    0|0
  • belki sen yumuşak yapılı bir insansındır.

0|0
    0|0
    • bir siktirip gider misin?

• neyse küfür etmicem sana ona değicek insan bile değilsin anene felan ayıp olur yani :)

• eyvalalh. ALLAH razı olsun. :))

• Sadece heyecan yaptığın için başka nedeni yok... Yapılan araştırmalar bu tür insanların kalp krizi riskinin yüksek olduğunu gösteriyor..

0|0
    0|0
    • o an heyecan var mı yok mu anlamıyorum da belki ufaktan vardır bide delik çok dar ondan da olabilir mi girmemesi yanii

• aslan ben sana vajina mı dedim?

• İlişki dediğin zaman akla ilk g*t gelmez... a*m gelir... :)

• Kız sıkıcıdır.

0|0
    0|0
  • hidrolik yagı azalmıştır

0|0
    0|0
  • Stres veya daha farklı psikolojik etmenler engelliyor olabilir ya da o bölgede ki damarlarında tıkanıklık vardır

0|0
    0|0
    • neden normal de kalkıyor ama sertleşiyor yani

• Masturbasyona alıştıysan ondan da olabilir. Ara ver bence

Yükleniyor...