Garip bir his ama ne bu? ben çözemedim?

Arkadaşlar ben ileride eşim olunca ailem benim seks yaptığımı bileceği için çok rahatsız olacağımı düşünüyorum. Yani çok utanıyorum açıkcası hani evliyim ve anne babam artık seks yaptığımı biliyor olacak. Ailem normal insanlar konu onlarla ilgili değil kesinlikle benle ilgili bir şey bu. Cinsellik yaşamak normal bir şey biliyorum ama neden böyle hissediyorum ben? Neden utanıyorum onlardan?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• bende ilk gece ilişkiye giremem herkez biliyor o gece yapacağımı diye düşünürdüm. eve gidince nikahlı karım bilirlerse bilsinler dedim evlenince kalmıyor o utangaçlık merak etme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yarın senden torun isteyecekler. sen de leylek getirdi dersin inanırlar değil mi :)

0|0
    0|0
  • annen baban cinsellik yasamasa sen dogmazdin bu sekilde düsün yani
    rahatlarsin..

1|0
    0|0
  • Umarım bu duygun çok yoğun değildir.. Evlenince zamanla azalır diye düşünüyorum. Muhakkak geçmişte yaşadığın bişeyler sende bu psikolojiye sebep olmuştur. Mantıklı aileler çocuklarının yatakta da mutlu olmalarını isterler.

0|0
    0|0
  • Utancak bir sey yok sinucta anne babanda cinsellik yassiyor

0|0
    0|0
  • Onlarda aynısını yapıyo kapalı kapılar ardında neler var kim bilir çok takma onlarda sallamazlar kızıma napıyo falan diye

0|0
    0|0
  • Doğal şeyler bunlar :)

0|0
    0|0
  • Onlarda seni doğrumak için aynı şeyleri yaptı.. unutma bunu ;)

1|0
    0|0
  • ikinci gece unutursun bunları.

0|0
    0|0
  • bu nasıl bişey ya

0|0
    0|0
  • bilsinler canım onlar yapmıyor mu sende bunu biliyorsun?

0|0
    0|0
  • geçer onlar geçer doğal bir olay dogal olamynı evlenmeden yasanan ilişkiler

0|0
    0|0
  • Normal ama zamanla alışılacak bir konu şahsen bende utanıyırum nasıl yapıcam die :)

0|0
    0|0
  • seni leylekler mi getirdi

0|0
    0|0
  • pskologa gt onlarda seni yaparken cinsellik yasadilar utaniyolarmi senden bide boyle dusun :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaşanmışlar sıradanlaştığında normalleşir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...