Penis boyuyla ilgili bir sorum var herkes cevaplasın?

şimdi benim penis boyu erekte halindeyken gayet uygun 15 santim falan kalınlığıda yerinde maşşallah. ancak sorunum normal hali aşırı küçük. yani 3 santim falan bamya gibi. neden böyledir? erekte olduğunda bambaşka bir penis oluyo ama söndüğü zaman yok nerdeyse hele kışın üşüdüğümde kayboluyo resmen

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir sorun degil kardes. Genetik bir olay bu. Atalari soguk bölgelerden gelen erkeklerde penis boyu, erekte olmadigi zaman soguga ve dis etkenlere karsi kendisini koruma maksadiyla ufaliyor. (Bknz: Soguk su efekti) Yapilan arastirmalara göre ortalama olarak, erkeklerin %79'u böyle bir mekanizmaya sahip. Rönesans cagi heykellerin cogunda örnegin bu tarz penisler vardir. Bu tarz bir penisin, bu haldeki boyu ile ereksiyon halindeki boyu arasinda kesin bir oran yok. Sadece sönük vaziyette iken görsel acidan bir fark yaratiyor.

Kalan %21'i ise bu mekanizmadan genetik sebeplerden dolayi yoksun. (Bknz. Afrika tarzi) Bu penis türünün normal boyu ile ereksiyon halindeki boyu arasinda maksimum 1,9 gibi bir oran sözkonusu.

0|1
    0|0
    • eyvallah bilgilendirme için teşekkürler gerçekten böyle demek ki... o zaman bir sorun yok

• Arastirin, okuyun güzel kardes. Insanin üreme organinin sagligi önemli birsey. Hatun milleti bizden cok daha ileride. Sürekli kontrole gidiyor, ögrenmeleri gereken seyleri ögreniyorlar.

Bizlerse yok boyu yok eni derken, sagligini bilgisini tamamen ihmal ediyoruz. Millet 50'sinde 60'inda dogal bir yasam sürerken, bizimkiler 30 olmadan eczanelerde utana sikila hap ariyor.

Penis boyu zaten apayri bir olay. Bu konuya burada defalarca girdik. Hala millet erkekligini bununla ölcüyor. Rahmetli dedem demeden: Erkegin has olani, esas olani, cüklü degil ta$akli olandir. :)

• aynen hocam aynen sağolasın bilgilendirmeler için beni bir dertten kurtardın :)

Kızlar Ne Diyor 3

• erekte hali önemlidir gerisine takılma.

0|0
    0|0
  • Oooyy kıyamam

0|1
    0|0
  • 3 mü:OOO

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bir anormallik yok. rahat ol. sana ereksiyon hali gerekli sönük hali değil.
    bazı penisler erekte olurken hem boydan hem enden uzar genişler. bazı penisler boy sabittir sadece sertleşir. bu normal bir durum takma kafanı

0|1
    0|0
  • Kışın vajina yazın penis yani.

1|0
    0|1
  • kucukken 11 cm buyukken 21 cm
    19 yasındayım partnerlerimi mutlu edıyorum :)

0|0
    0|0
  • 20 santimle dolassan komik olmazmı?

0|0
    0|0
  • Sen 15 cm ye büyükmü diyorsun gayet küçük. Bormal boyun kısa heralde senin kardeş. 15 cm ufak bayağı

0|0
    0|2
  • :-D:-D bise olmz ya kucukkense sorun yk

0|0
    0|0
    • yani de ne bilim :D

• lazm olnca caktrmadan oksa buyusun brz iyi boyle takma fzla milletde pant dan belli oluyo diye saklamaya calisiyo :-D

• hahah aynen aynen :D

Yükleniyor...