Hamile kalmak için içine boşlamak şart mı? kazalar olabilir mi? Bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim?

Yaklaşık 5-6 aydır korunmuyoruz. İçime boşalmıyor. bu konuda dikkatli.
iki hafta kadar önce yaşadığımız ilişki sonrası böbreklerimde ve kasıklarımda ağrı yaşadım bu bikaç gün sürdü.

Şimdide sürekli tuvalete gidiyorum hemen geliyor ve işim bitince baya bir yanma gibi bişey oluyor. ağrılarımda ara ara devam ediyor.

acaba hastalık falan mı kaptım yoksa düşük bir ihtimalde olsa gebelik olmuş olabilir mi?

Biraz araştırdım varsa bile adet gecikmesi yaşamadan çıkmazmış testlerde.

Bu konu ile ilgisi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar.

İki taraftada herhangi bir korunma yöntemi kullanılmadığında (modern korunma yöntemleri) hamilelik riski yüksektir. Erkekler genel olarak Sperm çıkışından haberdar olurlar fakat istem dışı çıkan Spermlerde vardır. Bunlar erkekten gelen ilk kaygan şeffaf sıvı içerisinde ve ara ara damla şeklinde gelenler içerisinde mevcuttur. Bu gelen Sperm normalden daha hareketli ve güçlüdür. Hamile kalmamak için korunmaya dikkat etmek gerekmektedir. İlişki yaşanmış ve bir haftayı geçmiş bir adet dönemı varsa hamilelik düşünülebilir. Bunun için kan testi en ideal öğrenme yöntemidir. İdrarda yanma ve sık idrarda çıkma idrar yolları enfeksiyonu ve ya intihaplamayi akla getiriyor. Kesin sonuç için doktorunuza başvurabilirsiniz

İyi günler dilerim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• geri çekilme riskli bir durum.. ihtimal dahilinde her zaman gebelik mümkün. zaten gebeliğin sinyali adet gecikmesi.

0|0
    0|0
    • Ben biraz araştırdım yumurtlama dönemi falan deniliyor benim o zaman dönemde olmadığımı düşünüyorum ama eminde olamıyorum offf :/

• olabilir

0|0
    0|0
  • Bu tarz cinsellik sorusu soran ya da zıvanadan çıkıp esimle sunu yaptım bunu yaptım diyenlerin yas aralıgı 18-24 herkes evlimi cidden yaw

0|0
    0|0
  • ah be kardeşim koruyucu kulansanıza siz resmen bile bile cocuk yapmak icin yola cıkmısınız hadi başarırız diyerek :)

0|0
    0|0
  • kaza gibi görünüyor

0|0
    0|0
  • evet kaza olabilir zevk suyuylada ama çok küüçk bir ihtimal

0|0
    0|0
  • tabiki şart

0|0
    0|0
  • kum ya da taş da döküyor olabilirsin ürolojiye git ;)

0|0
    0|0
    • uff oda çok fena :)

• Bir arkadaşımda vardı ya biliyorum. ölüyordu çocuk resmen. Bende şu durumda onu tercih ederim bebektense sen düşün halimi :)

• evli değilsen mantıklı olan da o tabi.. adet kanamasından sonra bir test yaptır tabi kanama olursa :)

• korunmassan 2 aya çocuk yolda :D

0|0
    0|0
  • Kaza riski korunmayıp da hamile olanlar :)

0|0
    0|0
  • Hastalanmışsın,, bende sevgilimi senelerce becerdim ama içine boşalmadım

0|0
    0|0
    • Sevgiline duyduğun saygi sonrasında kullandigin kelimelerden belli oluyor. kullanmayin şöyle kelimeler

• sistist ya da rahim ağzı yarası var, doktora git.

0|0
    0|0
  • Sart

0|0
    0|0
  • zevk suyunda sperm bulunuyor boşalma gerçekleşmesi şart değil hamile kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Bosalmasada iliski sirasinda menide bir miktar sperm oluyor korunmadan herzaman hamile kalma riski vardir

0|0
    0|0
  • yanma varsa adet gününü bekle geçince test yap..

0|0
    0|0
    • belki geçmez :) şaka bir yana yanma olması gebelikle mi ilgili ki :/

• olur burdan yazarım :)

• tamam kardeşim :)

• fazla boşalmış sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• regl olmadığın her süreçte yumurtalma olasılığın vardır , günler sapablir. Ama mikrop kaptın gibi gebelik belirtileri arasında öyle ir belirti hiç duymadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...