Beyler eşiniz vajinusmus olsa ne yapardınız?

Onu seviip sevmediğiniz öneml değil. Sonuçta oda bir insan. evlendinz eşiniz de yeni öğrendi vajinusmus olduğunu ne tepki verirdiniz. yıllar geçti tedavi olmadı boşanırmıydınız?

Güncellemeler:
Saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen?
Vajinusmus= kadının erkekle beraber olamamsıdır. Birçok sebebi vardır. Tedavisis vardır ama çooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkk zordur.

0|0
1|30

En İyi Erkek Görüşü

• ona destek olup bu meseleyi aşmak için çabalardım. sonuçta hallolmayacak bir mesele değil. başka ne yapılabilir ki.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• her zamankinden daha fazla yanında olmaya çalışırım onu seks için değil gerçekten sevdiğimi ispatlamaya çalışırım ve bundan bıkmam.

2|0
    0|0
  • boşanma kelimesi saçmalık. çözüm için çaba harcamak dururken boşanmak pok yemektir. öyle yapıda adamla zaten hayat geçmez. her şeyin çözümü var. anlayışlı bir yaklaşımla aceleci davranmadan tedavi yoluna gidilir. hepsi bu

0|0
    0|0
  • benimlşe evli tedaviyi reddedio. zaten tedaviyi reddederek benimle beraber olmak istemedigini belirtmis olur. Kusura bakmada oyle kadını hiçbir erkek yanında tutmaz. yalandan bırakmam diyenlere bakmayın. erkegin aklından 5 snde bir seks geçer. en basit örnegi doguda kız olurse bacısını verirler aynı kişiye. bir yere kadar dayanır adam onunla cinsel ilişkiye girer. Erkekler bunu ister yapı geregi istemek zorundadır. O yuzden o bayana yol verilir

0|0
    0|0
  • tedavisi varsa tedavisini yapardık problem olmazdı

1|0
    0|0
  • Seviyorsam Merhaba Elizabeth

1|1
    0|0
  • en çok korktuğum şeylerden biri.
    ama şu var, hayırlısı diyerek evlenmek istediğimden dolayı benim de imtihanım buymuş derim. doktora gideriz napacağız başka.

0|0
    0|0
  • haydar dümen amcam zamanında vajinismusu tek seansta cozuyordu. gerçi şimdi yaşlandı daha çözemez :))

0|0
    0|0
    • Güldüm cidden ya :)

• Hayır be.

• ne soruyorlar acaba çok berak etmişimdir hep.

• Onla cinsellik için evlenmem tedavisine bakarız düzelesiye kadar öperim kokusunu içime çekerim eğer sevdiğim ise bu bana yeterli olur

0|0
    0|0
    • Sevmeediğin biri ama iyi biri olsa yine de aynı cevabı mı verirsin?

• inş sevdiğinle evlenirsin..

• Amin bakalım o aday çıkmadı daha :)

• Sen istediğin cevabı almışsın.

0|0
    0|0
  • evlilik sadece vajinaya girmek degildir... günümüzde artık böyle görünüyo... açıkcası seviyosam hiç önemi yok

0|0
    0|0
  • Boşanmak bir çozım olamaz kardeşim rabbime sığınır çozım yolu aranabilir

1|0
    0|0
  • Boşanmam

1|0
    0|0
  • Yine aldatmazdim tedavisi icin ugrasirdim

0|0
    0|0
  • öyle bir durumda çocuk sahibi oluna bilirlik durumu nedir?

0|0
    0|0
    • beraber olamadığın için cocuk da olmaz.

• Yok çok istekli olan bininde başına gelebilir. Hiç isteği olmayan birinin de.

• düşündümde gerçekten zor bişey miş. bu hastalığın ortalaması nedir?

• O ney laaaan

0|0
    0|1
  • köklersin birşeyi kalmaz

0|1
    2|0
  • ee evliliğin bir anlamı kalmadı ki ozman

0|0
    0|0
    • cinsellik için mi evlenirsiniz?

• tabikide hayır ama bir erkeğin evlilikten en büyük beklentisi sağlıklı bir cinsel yaşamdır bundan hiç bahsetmeseler bile. Ama aşkın ve sevginin önüne hiç bir güç geçemez.

• vajinusmus falan dinlemen hiltiyle deler yine girerim

0|0
    0|0
  • anal oral :D

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu tam bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sende var mı yoksa

0|0
    0|0
  • boşanmasada aldatacağı kesin hehe :D

0|0
    2|1
    • Erkek hep aldatırki zaten.

• en iyisi kimse o tedavi olsun ve biraz kendini saplantılı düşüncelerden alıkoysun zaten herşey olacağına varır ancak böyle derken değiştirebileceğin şeyler varsa mutlaka değiştirmelisin yolunda gitmeyenleri

• Haklısın.

• uzun yıllar alan bir tedavi değil eğer düzelmek istiyorsa ve çaba gösteriyorsa kısa zaman içinde tedavi olunuyor ve terk etmezdim ve sanırsam sevgilimde de vajinusmus var ve eğer evlendiğimizde sorun olursa tedavi oluruz demiştik :)

0|0
    0|0
    • nasıl anladınız olduğunu?

• Yanlış bir soruydu afedersiniz.

• yok önemli

• acımam köklerim iyileşir böylece

0|0
    2|2
  • Vajinusmus ne yaa?

0|0
    1|1
  • vajinusmus ne?

0|0
    0|1
  • şansıma sıçayım der devam ederim evliliğe :D

0|0
    1|0
    • Aldatırsın yani...

• tahmin etmiştim :(

• kimse bilemez. vajinusmus olmayan boşanmıyor mu birde o yandan bak. hem sen öylemiisn?

• zor iş cinsellik olmayınca evlilik yürümüyor

0|0
    1|0
    • Hadi ya. neden bu kadar önemli peki. Sevmek sevilmek daha önemli değil mi?

• Bunu anlatmak biraz zor sanırım. Düşündüğünde ağrılar giriyo düşünemiyorsun ...

• alışırsın dert etme

• Boşanmazdım. Elle boşalttırırdım kendimi ona.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu her kadının başına ileri ki hayatında gelebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...