Penis boyu kısalır mı?

l*n nerden aklıma estiyse penis boyumu ölçeyim dedim. Önceden 17 cm idi. 2-3 sene önce. Şimdi 13-13.5. Şok oldum lan. Anlamadım neden böyle olduğunu. Şu sıralar biraz stresliyim. Günde 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum ve boşalıyorum. Acaba mastürbasyondan dolayı kısaldı mı? Yoksa sık boşaldığım için ertesi gün dahi olsa tam uzamıyor mu? Hafif bir göbek var. kilom boyumdan 1 az ama göbek belli oluyor. Acaba o hafif göbekten dolayı mı böyle? Kimse 13 cm ile de hatuna zevk verirsin demesin. Ben neden böyle olduğunu merak ediyorum. Bu tür bir gerilemeyle bunun 5 cm'ye kadar yolu var bence. l*n önceden antidepresan kullanırken libido yerlerdeyken 17 cm idi. Şimdi böyle. Ergenlikten sonra kısalma vs görülür diyor nette? Sizden tecrübe eden var mı bu durumu? Ben de boyu değil işlevine inananlardanım ama biraz da uzun olması gerektiğini düşünüyorum. Dalga geçecekler yazmasın. Üşenmeden eksileyeceğim.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Durup dururken kısalmaz. Sabah, öğle aksam saatlerinde değişebilir. Ayrica tam ereksiyon yani bosalmaya hazır halden iken en uzun boyutuna ulaşır.

0|1
    0|0
    • Peki sence bu durumda mı ölçülmeli?

• Yanıltıcı olur. Ereksiyon halinde ölçmek mantıklı. Diğeri kısa süren bir durum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...