Sperm sayısını ve yumurta miktarını arttıran ilaç var mı?

11 yıllık evliyim. 3 kez tüp bebek denemesi yaptık ama çocuğumuz olmadı. 4. denemeye başlıycaz. tedavi aşamasında spermlerin ve özellikle yumurtanın kaliteli ve sayıca fazla olması başarı şansını çok ama çok artırıyo. sperm sayı ve kalitesi ile yumurta sayı ve kalitesini artıran ilaç veya bitki türü varmı. yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• öncelikle çok geçmiş olsun..Allah sabırlar versin bu yolda..güzel sonuçlar alınabiliyor artık sevindirici en azından tedavi için bu yönü..

benim bildiğim kadarıyla arı sütü bu yönde faydalı..ve birde keçiboynuzunun erkekler için çok iyi olduğunu biliyorum..

link

bu linkte kür ile ilgili detaylar mevcut..

0|0
    0|0
    • teşekkür.ederim. keçiboynuzu denedik ama 3 aydan önce fayda etmiyomuş diye duyduk.

• zordur mutlaka..yakın zamanda pek çok arkadaşım oldu..uzun mücadele göstermişler bu konuda..fakat şimdi çocukları ellerinde..ve çoğul gebelik ön sırada..bunlar çok güzel gelişmeler..inşallah sabırla sizde o duyguyu yaşayacaksınız..

• inşlallah çok teşekkür ederim. çok saolun:)

• bilmiyorum ama doğal seyleri deneyebilirsiniz. en kısa zamanda sağlıklısını sanip etsin Allah hayırlısıyla link

0|0
    0|0
  • afrodizyak etkili bitkiler var da sperm sayısını artırır mı bilmiyorum onları söyleyebilirm istersn

0|0
    0|0
    • teşekkürler. not aldım:)

• yeterki olsunda sabreder kimseye söylemeyiz. ümitsiz olmamız 3 kez denedikte olmadıya ondan kaynaklanıyo. :) allahım nasip ederse olur. her şeyin hayırlısı. zaten bol bol dua ediyoruz. inşl.olur.)

• inşallah:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Havyar,keçiboynuzu,bıldırcın yumurtası ve üveyk eti,arısütü,polen,istiridye çok faydalı,karideste,

0|0
    0|0
  • Ari sutu bal polen keciboynuzu (harnup) pekmezi al.

Ayrica eczaneden ÇINKO haplari alabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...