Beyaz göğüs ve belirgin damarlar :/?

Merhaba arkadaşlar. Tenim o kadar beyaz ki göğsümde damarlarım belli oluyor. Beyaz göğüs itici midir? :/ Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

0|0
4|27

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir sorun olmaz hatta tam aksine beyaz göğüs iyidir bu tamamen senin ten ve genetik yapınla alakalı ve. cildin çok hassas. Belki de sürekli olarak nemli kaldığı için olabilir canım... Bunda kurtulacak birşey yok aslında ancak kararması için solaryuma gidebilirsin ama beyaz tenliler güneş ışı altında kızarır ama :)

0|0
    0|0
    • Ten rengimden memnunum aslında. Sadece o damarlar beni rahatsız ediyor :/

• cerrahi yöntemlerle giderilebilo ama kılcal damarların da operasyonu bir hayli zordur. Kafana takma canım onlar da senin vücudunun bir parçası... :)

Erkekler Ne Diyor 27

• bundan doğal ne olabilir ki. arkadaşım beyaz tenli bayanlarda bu çok doğal. vücudunuzla barışık olun sorun yok sadece siz büyütüyorsunuz gözünüzde

0|0
    0|0
  • Hayır, tenin beyaz olduğu için doğal olarak oldukça yumuşak ve hassas bu yüzden öyle :) onlar zaten kılcal damar ya da uçlara yakınsa süt kanalları yani endişelenecek bir durum yok, beni şahsen asla rahatsız etmez :) yapabileceğin birşey yok o senin yapından geliyor :)

0|0
    0|0
  • badana yap düzenli olaarak

0|1
    0|0
  • kurtulamazsın itici falanda degil gögüs onlar dışaıda degil kapalı zaten e bir kişi tek görecek o da begenmek zorunda

0|0
    0|0
  • itici evet yeşil yeşil damarlar

0|0
    0|0
  • iticidir damar mı

0|0
    0|0
  • hiç resimsiz oldumu şimdi... beyaz göğüs ve damarlar.. göğüsler büyükmü? yani damarlar boyutla ilgili olabilir

0|0
    0|0
    • Evet göğüslerim dolgun

• o zaman normaldir damarlar ve birazda cilt renginin açıklığından kaynalıdır endişe edilecek birşey yok.. ayrıca yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi beyaz ten rengi iyidir.. hele birde dolgun göğüs diyorsun masal gibidir.. hiç dert etme 10 numarasın

• içiniz rahat olsun kurtulacak bir şey yok küçük değilse eğer iyi görünüyordur bence

0|0
    0|0
  • Beyaz iyidir kafana takma arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • her türlü çekicidir vesselam.

0|0
    0|0
  • tam tersi beyaz vucut daha cok ilği cekicidir esmer vucut cekici bulmuyorum

0|0
    0|0
  • beyaz iyidir iyi. damarlarına gelince biraz bronzlaşabilirsin onun için

0|0
    0|0
  • canım karanlıkta onamı dikkat edicek takma kafana

0|0
    0|0
  • ASLAAA

0|0
    0|0
  • Onlar saatlerce yalanır ki :)

0|0
    0|0
  • süt beyaz göğüs çekici olabilir

0|0
    0|0
  • süpersin tatlım inan

0|0
    0|0
  • beyaz gogus ıyıdırde damarlıya aynı seyı soylıyemem kesin buyuktur ondan damarlıdır

0|0
    0|0
    • Evet haklısın. Erkekler bu durumdan rahatsız olurlar mi? :/

• rica ederim soran :)

• bu arada cok sıkı sutyen gıyme :) ister istemez sıkınca damarlar bellı olur

• sarkık deilse problem yok o her türlü emilir takma kafaya

0|0
    0|0
  • Hayır hiç sorun olmaz merak etme takma bu kadarda

0|0
    0|0
  • hyr tam tersi beyazı çok fena tattım yanii

0|0
    0|0
  • Emzirme işlerinde dikkat ette morarma falan olmasın. :)

0|0
    0|0
  • beyaz göğüs çok güzeldir hepsinden güzel çekici olur ama damarları nasıl belli oluyor öyle

0|0
    0|0
  • Kizlar damarli sever halbuki

0|0
    0|0
    • O başka konu :D

• Bende damarliya hasta olurum hatta damar izlerini dilimle gogsunden boynuna kadar ve daha nereye gidiyorsa yalaya yalaya takip edebilirim mutlu oldun mu :)

• Gizlibyapimde kizlar mesaj yagmiruna tutmasin :)

• Göğüslerindeki damarlar, teninin beyazlığından ziyade meme büyüklüğünle alakalıdır. Muhtemelen memelerin büyüktür. Biraz büyükseler, tabi birzda beyaz tenliysen o yeşil damarlar çıkıyor. Ama bence çok itici değil :)

0|0
    0|0
  • Çok güzel ya bayılıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz bronzlaşma iyi gelecektir. Damarların çok belirgin olması gerçekten kötü. Bembeyaz göğüs de iyi durmuyor

0|0
    0|0
  • benimde aynı daha dün duşa girerken baktım göğüs bölegisdekiler daha belirgin ama yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • hayır itici değil bana göre esmerlerlerinkinden daha çekici gelebiliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...