Nişanlımdan soğudum. Ne yapacam ben?

Daha 3 aydır tanışıyoruz 5gün önce nişan oldu. bugünde sevişmek istedi, üzerime ters gelip yala dedi arkamı ve vajinamı ve penisimi yaladı, iğrendim çocuklarımın anne adayı böyle ters ve pis bişi yapması normalmi? çok soğudum bir günde, ne yapıcam şimdi ben?

Güncellemeler:
Nişanlı olan varmı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• herkes oral iliskiden hoslanacak diye birsey yok, zevk alan cok ama bunu yanlis bulup yapmayan insanda cok tabi
    ama seviselim demissiniz, soyunmussunuzda
    sonucta aniden soyunup kiz sana dönüp penisini agzina alamaz
    madem zina yapmamaya özen gösteriyorsun vede hemen sogudun kizdan, ne diye sevisiyorsun? bir tek seks olunca mi zina oluyor?
    acikcasi ikinizda okadar kisa süreye ragmen vede kapali ailelerden olmaniza ragmen gayet hevesliymissiniz
    simdide sirf kiza yüklenmek , yok o igrenc hareketi yapti bende sogudum demen yanlis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin vajinan mı var :O

2|2
    0|0
    • virgülü unutmuşum. sorry. yala dedi arkamı ve vajinamı, sonra penisimi yaladı yazmalıydım

• yanlış anladın. ben o mubarek anne ağzıyla beni yalamasından iğrendim. cümlem çokmu bozuk yaa hep yanlış yorum yazdın

• ayrıca bende onu yalamadım öyle ters olunca tuhafıma gitti baş gibi mubarek terini değilde kıçını dönmesi çok abess geldi. bumu benim mustakbel eşim bumu bana fatih evlat vericek kadın diye esef duydum

• 3 ayla nasıl nişan oluyor ya :D

0|0
    0|0
  • dalga geçmiş seninle... ben olsam gururuma yediremezdim 12 yaşındaki ergen çocuğa vucudunu ellettirip dalga geçmek gibi olmuş...

1|0
    0|0
  • Bunu açık bir şekilde ailelere anlat bitsin bu iş. igrenc ya kadın dediğin biraz ağır olur.

0|0
    0|0
    • benim ailem yok sadece ablam var yurt dışında. onun ailesine anlatamam annesi kapalı babasıda nişanlımı 25 yaşına kadar döven bir babaymış

Erkekler Ne Diyor 2

• Niye yaptin o zaman mk olm o kadinla hacca gitsen hacda nasi bakacan la yüzüne? Bu nerden geldi la aklıma allahalla sasirdim hic bole düşünmemiştim 😇

0|0
    0|0
    • yapmadım die yazdım gerzek. okusana. o öyle döndü somra kalktım işte

• O duruma gelene kadar ne bok yiyodunuz ya kiz donsuzmu geziyo

• arkadan çaktınmı hacı

0|0
    0|0
    • saçma. zina yapmadık

• kızın agzına verdin ama zina yapmadın, nası becerdin la o işi

Yükleniyor...