Normal doğum mu suda normal mu epidural (belden aşağı uyuşuk) normal doğum mu yoksa sezaryan mı?

Doğum konusunda kararsız kaldım sezaryandan kimse memnun değil sizce?

Güncellemeler:
Sezaryanda göbek kalıyormuş plesantadan kalan kan normal doğumla akıyormuş ama sezaryanda kalıyormuş göbek kalıyormuş üşüttüğünde ağrı oluyormuş

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• en iyi normal doğum asla sezaryan yapma bebek tehlikede olmadığı sürece keyfi olmasın sakın bütün doktorlarda söyler normal doğum diye ben mecburen sezaryan doğmuşum ve çok çabuk hastalanabiliyorum böyle kötü yanlarıda var çocuğun çok çabuk enfeksiyona açık olacak ilerde zorluklarını görürsün bağışıklık sistemi ile ana rahminden çıkması lazımki ordan çıktığında gelen bir bir sıvımı onun gibi bişey sayesinde çabuk hastalanmasını önlck çocuğunun ayrıca aşağıda şu sezaryan oldu sıkıntı olmadı gibi sözlerede sakın aldan ma ilerde kendi ağrıların dikişlerine baktıkça pişman olacaksın

0|0
    0|0
    • Normalde çektiğin acı doğumdan sonra geçiyor ama sezaryan senle beraber

• Seni eic seçiyorum ;))

• çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• hem çocuk hem anne sağlığı açısından normal doğum olmalı. para heveslisi olmayan insan sağlığını düşünen hiç bir doktor sezeryan önermez. ancak ters doğum gibi sıradışı durumlarda sezeryan olmalı. hiç bir sorun yoksa normal doğum yapın. tabi ki çocuğunuzu bir anne olarak düşünüyorsanız ve kendi sağlığınızıda

0|0
    0|0
  • Suda iyi bence.

0|0
    0|0
  • Tamamen normal dogum diyorum, cünkü sezeryanin belki dogumdan sonra pek zarari dokunmaz ama dogum yaparken alinan genel anestezi vücuttan atilamazsa eger cok büyük zararlari var bilmek bile istemessn

0|0
    0|0
  • sezaryan bence

0|0
    0|1
  • sen neye karar verirsen ver o an geldiginde bir panik yaşatıp sezeryan yapacaklar zaten.

0|0
    0|0
  • normal doğum kesinlikle. sezaryanla yapılanlarda doğum esnasında acı hissetmezsin ama daha sonra 2-3 hafta boyunca ağrısını hissedeceksin. normal doğumda ise sadece 2-3 saatlik bir sıkıntın olacak sonrasıda hiçbir sorunun olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• suda doğum son zamanlarda çok yaygın , sezeryanın övülecek bir yanı yok zorunlu olmadıkça.

0|0
    0|0
  • Normal doğum daha iyi sanki

0|0
    0|0
  • Sezeryan derim.
    Ablam sezeryan ile doğum yaptı bir sıkıntı yaşamadı canım.

0|0
    0|0
  • normal iyiymiş diyorlar. ama korkutucu :(

0|0
    0|0
    • arkadaşım ilk doğumunu yaptı yalvamış yine almamışlar sezaryana ama şu an iyi kalkıp gezebiliyor sezaruanla başka bir arkadaşım doğum yaptı ne oturabiliyor ne kalkabiliyor

• evet öyleymiş. sezaryanla dogum yapanların gobekleri kalıyor mesela hep hiç gitmiyor

• Evet gitmiyor ben suda doğumdan yanayım annem kuru doğum yapmış suyu bitmiş ve hep kesmişler kanlı bir şekilde doğmuşum ve çok acı çekmiş benim korkum bu suda kolay olacağına inanıyorum

• Normal doğum

0|0
    0|0
Yükleniyor...