Cok merak ediyorum erkekler askerdeyken?

Erkekler askerdeyken cinsel istek gelince ne yaptiniz bide yemeklere bisey katiliyomus o sey katilinca hic bir isteginiz olmuyo mu yani mast yapiyo musunuz yapan bir arkadasinizi falan gordugunuz oldu mu hic askerdeyken gercekten merak ediyorum🙊🙊

1|1
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Askere gitmedim daha bilmiyorum ^^ 😉😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• isteksizlik konusu tamamen yalan herşey aynen devam ediyo sadece etrafında devamlı bayan olmadığı için çok aklına gelmiyo

0|0
    0|0
  • Selam. Diyarbakır il jandarma komutanlığından yazıyorum. Yemeklerde şap falan yok herkes kaldırmış geziyor. Ayrıca mast yapacak zamanımız olmuyor yorgunluktan geberip yatıyoruz. Ndakxkalf

0|1
    0|0
  • bizim askerde yemeklere şap katılmıyordu. bölüğün yazıcısıydım. ve o kadar çok yoğundum ki, evrak işleri vs derken, gerçekten düşünecek bir cinsel istek dahi olmuyordu. o kadar geç gidiyordum ki koğuşa, genelde iki saat uyuyordum.

0|0
    0|0
  • şap biraz dindirir.. cinsel istek gelince haftasonu gümgüm

0|0
    0|0
  • erkek ortamı olunca cinsel istek kalmıyor..

0|1
    0|0
  • Şap işe yarar mı sanıyorsun bizim ülkenin erkeklerinde?

0|0
    0|0
  • ŞAp atılıyordu eskiden millet birbirini şey etmesin diye. Şimdi atıyolarmı bilmem.

0|0
    0|0
  • senin gibilerin resmine bakarak çavuşu tokatlıyorduk

0|1
    0|0
  • kalkmıyor askerde

0|0
    0|0
  • ne yapabilirki en fazla osbir :D

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir merak laa :D

0|0
    0|0
  • Her gün cekiyodum nerdeyse :D

0|0
    0|0
  • akeriyede şap kullanılmıyor kim neresinden uyduruyo..

0|0
    0|0
  • 2 dakkada mast yaptın yaptın yapamadın abdest alacak su bile kalmıyordu

0|0
    0|0
  • palmolive duş jeli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bacım onun adı şaptır yurt ve ya askeriyelerde cinsel dürtüyü azaltmak amacıyla kullanılır. erkek aldatacaksa illa bir yolunu bulur. adam olansa zaten kedine hakim olur

1|0
    0|0
  • Ahauaahauahah

0|0
    0|0
Yükleniyor...