Fetiş ne demek ya anlamadım ben?

Çok gördüm burada ama hala tam anlamıyla anlamadım. fetişizm ne demek? Ayak fetişi el fetisi ne demek bunlar başka ne deyişleri var?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• organ müptezeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sapıklığın iğrençlik boyutu... ^_^ ama bazen elleri arkadan perdelik ipiyle bağlamak yahut tokayı boyuna dolayıp çekmek suretiyle hafif fetiş arzular yapılabilmektedir. Tamamen yaratıcılığına kalmış bir şey ^_^ Kısmen yukarıda dediğim şeyleri denemiş olduğum için olaya kattığı atmosferi az çok biliyorum ^_^

0|0
    0|0
  • bunlar kötü şeyler:D senin ağzını kolunu bacağını bağlayıp seks aletleriyle işkence yapmaya fetiş deniyo pis bişi yani:D

0|0
    1|0
  • bir nevi sapkınlık :)

0|0
    0|0
  • ele, ayağa düşkünlük onları görünce cinsel çağrışım falan yapıyor herhalde..

0|0
    0|0
  • Yetiş demiş sen fetiş anlamışsin sjdkdkdkkf

0|0
    0|0
  • cinsel nesnenin bütünüyle değil, yalnızca tek bir parçasıyla ilgilenmeye dayanır.

0|0
    0|0
  • değişik şeylere ilgi duyan ben çizmeleride severim

0|0
    0|0
  • Vücudun belli yerlerine taparcasına bağımlı olan hastalık çeşidi. El-Ayak-Bacak-Göğüs-Popo önde gelenler. Zaten geriye ne kaldı ki? :D Dalak-Böbrek-Ciğer vs. vs. Töbe töbe :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy çok saçma bir cinsel fantazi ya bu aralar ayak bacak fetisleri yazar oldu bir soruya topuklu ayakkabı en iyisi yazmistim pişman oldum biri topuklu ayakkabı içine ne renk çorap giyersin der biri ayaklarına ne bakim yaparsin der biri bacaklarını neyle aliyn der millet manyamis ya bacakdan ne zevk alırlarsa nette izle çıkar aşırı saçma

0|0
    0|1
Yükleniyor...