Böyle bir sorunu olan ve çözen var mı? Bir bakabilir misiniz?

Benden ilişki sırasında çok fazla zevk suyu geliyor aşırı derecede ama , erkek arkadaşımın yalamasını istiyorum deli gibi nasıl bir his merak ediyorum ama sırf bu sebepten dolayı cesaret edemiyorum. Böyle bir sorunu olan ve çözen var mı? Ne yapabilirim yani internetten araştırdım bu kötü birşey değilmiş tam aksine iyi birşeymiş ama sıkıntı oluyor işte bu konu açısından

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle oral seksin sağlıklı olmadığını ve ne kadar temizleseniz de genital bölgedeki bakterileri %100 yok edemeyeceğinizi, ayrıca bu bakterilerin ağız sağlığı açısından da tehlikeli olduğunu söylemem gerekir.
    Eğer sevgilin oral sekse hayır demiyorsa senin zevk suyunun fazlalığından da tiksinmeyecektir. Oral ya da herhangi bir seksi yaparken beyin sekse odaklanır ve diğer duyuları olabildiğince ikincil sıraya atar ya da kapatır. Normal bir zamanda yapmayacağın, tiksindiğin şeyleri seks sırasında yaparsın. Bunun nedeni de tutkunun ağır basmasıdır. Ayrıca oral seks kadının klitoral yolla orgazma ulaşmasını sağlar, vajinal yönden de zevk alsa tam sonuca klitoral olarak ulaşılır. Vajinal ve normal birleşmeyle orgazm olamayan çiftlere zorda kalınarak önerilir, evliliğin bitmemesi için. Ama bu tür seks kadını vajinal seksten yeterince zevk alamamasına da sebep olabilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• valla en sevdiğim şeyi yazmışsın çok ıslanan kadınlara bayılırım her damlasını kana kana içmek isterim.. canım çekti yaaaaaaaaa çok kötüsün :/

0|0
    1|0
    • Benim sevgilimde böyle olduğunu bilsem ya öyle rahatlarımki

• Erkek arkadaşım bayılmıyorsa böyle tepkiler verme ihtimali varsa konu kapanmıştır

• ben de diyorum ki bunu gerçekten çok istiyorsan erkek arkadaşına mahkum değilsin gayet güvenilir sırdaş gizliliğe önem veren erkekler var ;)

• İyi bisey tabi. islanirsan onun da isi kolaylasir

0|0
    0|0
    • Öyleyken tamamda ya yalarken , sen olsan tiksinmez misin

• Daha önce yalamış gerçi ama bende durum farklı şimdi sürekli ıslanıyor ya

• O da öyleydi. güzel bence

• :)) Adamı değiştir keyfine bak :D

0|0
    0|0
  • çok sulu vajinada yalanmaz ki kanka yaa itici gelir

0|0
    0|0
    • onu diyorum işte ya tiksinirse diye millet yok diyor ne yok ya

• oral seks güzel herkes sever ama hijyen çok önemli fazla bir sulu vajina bana çekici gelmez ama şöyle bir şey de var temizliğine önem veriyorsan yapılır yine ve zevkli olur

• açıkça söyle. temizse yalar

0|0
    0|0
  • Tam benim yerim ya:)

0|0
    0|0
  • Ağzımı sulandirdn ya :(

0|0
    0|0
    • Verdiğiniz cevaplara bakılırsa erkeklerin hoşuna giden birşey bu

• Kesinlikle. ama herkesin hoşuna gitmez

• Eğer aranızda tiksinme söz konusu değilse onun da hoşuna gitceği kesin

0|0
    0|0
    • Yani ne bileyim şimdiye kadar herşeyi yaptık o istedi de ben cesaret edemedim korkuyorum

• Onun da hoşuna gider hele ki senin söylemen

Kızlar Ne Diyor 2

• ona söylesene saklayacak ne var.

0|0
    0|0
  • sevmeyen sevmiyor yapcak birşey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...