Bekaret hakkında ne biliyosunuz erkekler? çok tuhaf bişey oldu?

erkek arkadaşımla ilk kez ilişki yaşayacaktık giremedi zorlandık sonra yorulduk vazgeçtik vee şoke eden soruyu sordu 'yoksa bakire değil misin?'
o zaman girmezmiydin ne biçim soru bu. bunu söyliyen arkadaş 26 yaşında o yüzden yaş ortalaması önemli değil. biliyor musunuz cidden tam anlamıyla

0|0
6|20

En İyi Kız Görüşü

• o işi beceremediya sana bahane buluyor. ama düşüncesiz seni kırdığının farkında değil

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Birincisi erkek arkadaşının ilk seferde sokamayışının sebebi o değil senin vajinismus sendromu geçirmendir. İkincisi bunun faturasını senden çıkaracak kadar aptal olması. Üçüncüsü ise bu ilk maddenin birbiriyle hiçbir alakası olmaması. Dördüncüsü bizlerin bekaretle ilgili bilgimizin olup olmadığı veya nasıl düşündüğümüzün sana hiçbir şey katmayacak olması. Beşincisi ise bekaretin namusla alakası olmadığı ama ne yazık ki kadınların evlilik öncesi cinsellik yaşayıp yaşamadıklarının ve direkt olarak incecik bir zarın namusuyla ilişkilendirilmesi gibi birçok tuhaf şey yaşamışsınız. Bizi ne senin bekarete bakış açın ne de erkek arkadaşının öküzlüğü ilgilendirmiyor sonuçta bu sizin özeliniz.

4|0
    0|0
    • cinselliğin anayasası sanki

• Cinselliğin olmasa da bizim gibi kültürlerde "namus"un anayasası diyebiliriz ne yazık ki. Sanki bir erkek çocuklarımızı evlenmeden önce deneyimsiz olmasınlar diye zihaf gecesi öncesi parayla seks yaptıran bir kültür değilmişiz gibi namustan bahsedip dururuz. Bunun da nedeni ataerkil bir kültür ve çakma müslüman olmaktan ötürü geliyor. Ki namus ise konu, müslümanlıkta her iki cinsiyet için de zina ve haramdır (namussuzluktur) evlilik öncesi cinsellik.

• ya hareme ne demeli. sapıkça bulunur bu devirde yapılsa. ama savaş sırasında namazımızı da kılarız eyyubinin ordusu gibi. neyse o kısmı geçersek toplumla konunun ilgisi var mıdır diyosun. bekaretime laf edemez sonuçta kendisi de nikahlı karısı yapmamış hakkı yok sormaya

• öncelikle ben onun zihniyetine zıçayım harbiden adi bir herifmiş. ona ne ki senin bakire olup olmamandan.

0|0
    0|0
    • orayı geçtim mantığım almadı şaşkınlıkla mı söyledi diye tekrar sordum tekrarladı.

• neyse olay tamamen psikolojik kendini istemsiz olarak kasmanla alakalı bakire olup olmamanla değil.

• Nasıl giremedi bekaret öyle bir şey değilki girmesi gerekirdi sulanmamış olabilirmisin acaba kuruluğundan girememiştir hayatında mast yapmadın herhalde

1|0
    0|0
  • senin erkek arkadaşın allahın dongozu.. ilişkiye girdikten sonra da benden sonra kaç kişiyle yattın aldattın beni gibi zibilyon tane tribe girecek emin ol

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olsam yoksa sen benimle bakire olduğum için mi birliktesin diye sorardım.

0|0
    0|0
  • bir sieee git deseydin :D

2|0
    0|0
  • Erkekliğine yedirememiş bahane bulmuş oda tutmamış.

0|0
    0|0
  • Heyecanlanmistir garibim ne dedigini bilmiyordur

0|0
    0|0
  • cok mantiksiz davranmis arkadasin... Ve beceriksiz nasil sokamadiysa anlamiyorum ben 20 yasindayim eminim tecrübem onunkinden cok daha yüksek !

0|0
    0|0
  • salakmış o

0|0
    0|0
  • zarı gitmiş vajinayı bir görüşte anlarım

0|0
    0|0
  • çok salak birisiyle berabersin.

0|0
    0|0
  • Aptalmis

1|0
    0|0
  • Bekaret , Daha Önce Cinsel Temas Yaşanmaması Bu Yüzden Bu Tur Bişey Olabilir..

0|0
    0|0
  • yuh yani...

0|0
    0|0
  • sokamayınca suçu sana atması anlamsız bence

0|0
    1|0
  • Glrnedi lazım

0|0
    0|0
    • ne lazım?

• evet. birde ertesi gün araştırmış. darlıktan değil diyor ordan bir bebek çıkacak kadar genişliyor falan dedi. çok stres yaptı sanırım

• Evet ama kızlık daraltıyor orayı kızlık gitae genişler

• Arkadaşın çok saf olmalı

0|0
    0|0
  • sen kaç yaşındasın? ve neden giremedi? girmek mi istemedi yoksa vajinanmı dar zorladı olmadı felan?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum olmadı işte. her şey iyiydi. belki tam anlamıyla hazır olamadım. bilinçaltım reddetmiş olabilir

• yok bişey söylemedim. söylenecek bişey gibi gelmiyor bana. sohbetini yapmadım önceden

• ayrıl bak yoksa pişman olursun :) bu adam bok kendini belli etmiş :)

• yanlış yere girmeye çalışmış olabilr. göbek deliği falan?
    :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• zarınız esnek olabilir , kan akmadı diye mi bu sitem?

0|0
    0|0
  • Allah seni korumuş işte , "yapma kulum böyle salağa böyle verme, aptal bu bak sonra pişman olacaksın yaptığından" demiş olabilir. Sonuç olarak; yaşasın vajinismus ya da herneyse.

1|1
    0|0
    • Demi hani soksada kanama filan olmasa anlicam da yani bu da salaklik

• Aynen @sentences valla Allah korumuş. Bence bir daha da böyle bir şeye kalkışma kardeş. Bak adam hincini senden alacak kadar soğuk itici bir tip adam seni bozmaya çalışmış. Sevmiyor. Doğru biri değil.

• Eved konu kendi olunca seni bile umursamaz ben Esim olursa eğer dokunmaya kiyamam be

• yuhhhhh aklında sorun mu varmış onun

0|0
    0|0
  • oha abartmıs asdaafad

0|0
    0|0
  • İlk gece kan gelmediği için (zar esnek), kadının vajinasını darmadağın eden üniversite mezunu birinin hastanede doktordan "ne biçim adamsın" diye sağlam azar işittiğini biliyorum. Bu iş ne yaşa bakıyor ne eğitime maalesef, bir kan sevdası var ki...
    Ayrıca kusura bakma ama sevgilin birazcık kıt zekalıymış

0|0
    0|0
    • küçümsemiyorum ben de asla olabilir. ilkinde olacak diye bişey yok. kasmadım da ama esnek sanırım. şaşırdım öyle bişey duyunca. ne desem bilemedim. savunma yapmak bile komik geldi

• bir yerde okumuştum bunlar hep geleceğin işaretleridir diye. belki de erkeklerin hepsi aynıdır. gerçek bir sevgi istemiyor hiç biri avlanmak istiyor. küçük büyük zaferelr kazansınlar sevisinler 40ına yaklaşınca elindeki tek imkanla evlenip çocuk yapsınlar

• Geleceğin işareti evet ama herkes aynı değil. Aman aman dediğim gibi iyi düşün, ilkin o olmamalı. Mal muamelesi görürsün sonra

Yükleniyor...