Arkadaşımı lezbiyenlikten nasıl kurtarabilirim?

Arkadaşım biraz değişik bi kız, erkekler onu beğeniyor hatta bir sürü çıkma teklifi aldı fakat o hiçbir erkeğe bakmıyor,erkekler hakkında konuşmak istemiyor bile.

Dün gece oturuyorduk arkadaşımın evinde, ben, arkadaşım ve onun arkadaşı (erkek ama sevgilisi filan değil) onun arkadaşı bir ara bira almaya gitti, bakkal da bayağı uzakta. işte o sırada ben tv'ye bakarken 'biliyosun benim erkeklerle aram iyi değil ' dedi. şaşırdım, ne demek istediğini anlamadım. 'sen hiç lezbiyen p^^rnosu izledin mi? dedi. ben de hayır, tabiiki ne demek istiyosun dedim. mec bana izletti, 3-5 tane de verdi, çok güzel'dedi. mec kim? diye sordum. çok iyi bi çocuk, beni bana yeniden kazandırdı diye yanıt verdi.

amaan ne diyorum ben dedi ama yaklaşık 10 saniye sonra''benim sana bişey itiraf etmem lazım'dedi. ben sana aşık oldum galiba.nnneee?diye bağırdım.Güneş,kızım sen iyi misin?şaka yapıyosun di mi?

aklımdan çıkmıyosun, seni arzuluyorum dedi. beni dudağımdan öptü ama hemen ittim. git bi doktora, psikoloğa, hatta seni ben götürcem' dedim. neden beni anlamıyosun, ne alakası var psikologla boşver. ben seni sevgilinle de paylaşabilirim filan diyoken kapı çaldı. bira almaya giden çocuk gelmişti. konu kapandı. hiçbi şey olmamış gibi davrandık.

sabah bana mesaj attı'seni de tanıdım, tek arkadaşım mec kaldı'diye. aradım, ulaşamadım, evinde de yok. nasıl kurtarabilrim arkadaşımı lezbiyenlikten?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşına bakma kendi poponu kurtarmaya bak bence ((= Kadının gözü dönmüş, hem siz kadınlar erkeklerden illallah dememiş miydiniz ? ((= yetin kendinize gari ((=

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• insanın istekleri doğrultusunda yaşaması kötü bir şey degil...neden onu degiştirmek istiyorsun... onu degiştirmek istersen o mutsuz olur.. bırak isteklerine göre yaşasın

0|0
    0|0
  • Sınırını çek gerisine karışma bence.

0|0
    0|0
  • zor durum önce kendini kurtar ,arkadaşına sor bu bir seçim mi

0|0
    0|0
  • benimle tanıştırarak ;)

0|0
    0|0
  • onu bi kere ben öpsem bi daha lezbiyenlik yapmaz %100 teşhiş ve tedavi

0|0
    0|0
  • olduğu gibi kabul et. isteklerinide karşıla. arkadaşlıklar bugünler içindir

0|0
    1|0
  • hastalik mi bu kurtaracaksin? lezbiyenligi secmisse saygi duyarsin

1|0
    0|1
  • hormonal bi düzensizlik olabilir doktora götür ya da onu sert bir erkekle tanıştır

0|0
    0|0
  • kurtarmayı deneme bence onun yapısı bu,olduğu gibi kabul et onu bence...

0|0
    0|0
  • tehlikeli bi durum... bir erkekle cinsellik yasamasını saglayabilirsin en basiti

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• eş cinsellik insanların kurtarılması gereken bir hastalık değil, bir eğilimdir. arkadaşına gerçekten bir iyilik yapmak istiyorsan önce ona hasta gözüyle bakmaktan vazgeç ve mümkünse eş cinsellik üzerine akademik kaynaklı bir şeyler oku. elbette seni zorla öpmeye çalışması hiç hoş değil ve bunu da ona açıkça belirtmelisin, fakat bu arkadaş olarak kalmanıza mani de olmamalı.

4|2
    2|1
    • eşcinsellik kurtarılması gereken bi hastalıktır, bırakın bu çağın gerektirtiği şekilde konuşmak zorunda hissetmeyi. bal gibi hastalıktır, psikolojik bi hastalıktır.

• Faraday kardeşim kendine nick olarak seçtiğin bilim adamının hatrına böyle konuşmasaydın.Eşcinsellik psikolojik bir hastalık hiç değildir.Hastalık onların toplumdan kazınması gereken hastalar olduğunu düşünmektir.Temennim eşcinseller kurtarsın seni

• faraday, senin adına üzülmekten başka bir şey gelmiyor elimden. keşke böylesine ötekileştirici biçimde konuşmak zorunda hissetmeseydin kendini.

• Arkadaşını kurtaramazsın.. Sen ona fazla yaklaşıpta onun isteklerıne uyma.. Sonuçta senın ıstemedıgın şeyı sana yapmak ıçın zorlarsa bu da tacizdir. Sende bıle bıle kendını taciz ettirme.

mesaj at sende ona onun istedıklerını asla yapmacagını kardeş gibi gördüğünü vs söyle.. Başka bır beklentı içinde olursa da asla göruşmeyecegını sende bıldr..

yalnız bu mec kım yahu saglam pabuç değil galıba salak arkadaşın kötü yola düşmesin..

Dikkat et sen kendıne .. Kendını başka alemlerde bulabılırsın..

1|0
    0|0
  • Lezbiyenlikten kurtulmak diye bir şey yok.Bu bir seçim değil.Bu bir hastalık değil.Bu tamamen doğuştan gelen bir durum.Arkadaşın yapmadı bu seçimi.Yani -hadi ben lezbiyen olmak istiyorum- diye bir durumun olması mümkün değil.Ve senin arkadaşını vazgeçirme çabaların tamamen gereksiz bir olay :) Doktora gitmesi bir şeyi değiştirmez.Ki bunu artık çok kötü bir olaymış gibi görmekten vazgeçin.Doktorluk bir durum yok arkadaşın hasta değil veya bir hormonsal bir bozukluğa sahip değil.

Arkadaşını var olduğu durumdan dolayı dışlaman onu gerçekten üzer.Ve anladığımız kadarıyla arkadaşın senden hoşlanıyor.Ona kibarca kalbini kırmadan heteroseksüel olduğunu ve ona karşı cinsel yönden bir şey hissetmediğini anlat. En iyisi bu olur.

1|0
    0|0
  • Bu bir tercih kurtaramazsın. Sen nasıl lezbiyenliğe gecemezsen o da heteroseksüel olmak istemeyecektir

0|0
    0|0
  • ilk önce şunu bi kafana sok: homoseksüellik bi hastalık değildir ondan kurtulmaya çalısamassın.arkadasın sana bu sekilde açıldı diye ona deli gözüyle bakma.senın ondan o sekilde hoslanmadığını soyle ama ona destek ol inan onun yanında çok az insan var belli ki sana güvenmiş şimsi sen de onun guvenını bosa çıkarma ve ona destek ol.

0|0
    0|0
  • boşver,bu onun tercihi

0|0
    0|0
  • bence arkadaşın sana kötü bir şaka yapmak istemiş sadece bu :D

0|0
    0|0
  • kurtaramazsın ,istemıyorsan görüşme sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...