Mastürbasyon sorunu.. :(

arkadaşlar ben küçüklüğümden beri mast yapıyorum. ve o zmnlar yaptığımın ne olduğunu bile bilmiyordum. ama sürtünerek yapıyordum vajinamin içerisine bişey sokmadım. elimi yastığı veya cismi sürterek yapıyordum. kızlık zarımı zarar gelmiş midir sizce? günlerdir buna taktım psikolojim bozuld :/ bunları yaptığım için kendimi sapık gibi hissediyorum. yardım edin lütfen :(

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• bozulsa kan akar..kolayda bozulmaz..iç kısımda olur biraz..birşeyin girmesi gerekir sürtünme bozamaz...

1|0
    0|0
    • hımm sağol.. kan gelmedi de bozulunca bir iki damla kan geliyormuş acaba geldide ben mi farketmedim diye düşündüm..

• yaa bozulmadığı için görmemişsindir kan..:)olumsuz şeyler düşünmeyi bırak...bu ara psikolojin iyi değil sanırım,streslisin.böyle durumlarda insan takacak birşey bulur mutlaka...öyle olsa kızların hepsi masturbasyonda kızlık zarını yırtar...içine birşey girmeli yanlara doğru iyice acılmalı o zaman yırtılma olur..sürtünmeyle bunu başaramazsın..biraz içtedir hem...

Erkekler Ne Diyor 13

• kesinlikle hamilesin.

0|0
    1|0
  • bu soru burda kaç defa soruldu hatırlamıyorum.ve ben bunu yazmaktan sıkılmadım herhalde

0|0
    1|0
  • klitorisle ve vulvayla yapiyorsan soruk yok ama icine birsey soktuysan (parmak dahil) gitmis olabilir. Al aynayi eline ac ayir iyice 2-3 cm iceride gorursun zari.

0|0
    0|0
  • 1- İçine birşey sokmadığın sürece zarına bir şey olmaz.

2- Bu konuda erkeklerden çok kızların görüşlerini dinle.

3- Özel dünyanı açığa çıkarmak isteyecek şekilde gelen sorulara karşı dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Sen aynı şekilde Masturbasyon yapmaya devam hiçbirşey olmaz merak etme.Masturbasyon yapan kızların çoğu senin yaptığın şekilde yapıyor zaten içine birşey sokmuyorsan başka nasılyapacaksın masturbasyonu.

0|0
    0|0
  • kaç yaşından beri mast yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • sıkma canını bişe olmaz insanlık halii :))

0|0
    0|0
  • sapık değilsin , ser bir cisim içine sokmadıysan bişi olmamıştır kafana takma

0|0
    0|0
  • yok yahu içeri bişey sokmadıysan neden bozulsun

0|0
    0|0
  • rahat ol yavrum haydar amcanı dinle kızlıgın yerinde duruyor :)

0|0
    0|0
  • birşey yok yola devam :D

0|0
    0|0
  • doktor kontrolünde anlaşılabilir ancak

0|0
    0|0
  • Sapıklık değil, ihtiyaç doğal bir şey bu. İçine asla bir şey sokmadıysan bi sorun olucağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • hımm.. sert cisimler zarar veriyormuş diye duydum ama.. :(

• çok sağol..

• "Sürterek yapıyorum, vajinamın içine bir şey sokmadım" yazmış.

Kızlar Ne Diyor 6

• eğer içine bir şey sokmadıysan bozulması imkansız

0|1
    0|0
    • yok sokmadım da sert cisimleri sürttüm. sert cisimler bozar mı diye korkuyorum..

• hayır o kadar da kolay olmaz diye düşünüyorum acı falan çekerdin bozulduğu an eğer bozulsaydıı

• ne alakası var okadardan bozulacak olsa hepimiz kadın olmuştuk :)

0|1
    0|0
  • korkmaa kızlığın haleen elindee

0|1
    0|0
  • vajinanın içine parmagını yada başka bişey sokmadıysan neden zarar gelsinki

0|1
    0|1
  • sokmadıysan ne soruyosun akıllı sorular sorun az

0|1
    1|0
    • aferin valla güzel cevabını yapıştırmışssın

• bu konulardan anlamadığın ne kadar da belli. doktorlar sert cisimlerim kızlık zarına zarar verebileceğini söylüyorlar. o yüzden sordum bu soruyu. ilk önce google da araştır bazı şeyleri sonra akıllı soru olup olmadığını yargıla.

• okadar biliyosan bize sorma fıstık:)

• Bozulmamıştır ya öyle olsa herkesin bozulurdu :D Kızların geneli ilk tecrübeyi yastıkla edinmişlerdir zaten :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...