Erkekler vazektomi ameliyatı olmayı kabul eder misiniz?

Erkeğin tohum kanallarının ameliyatla bağlanmasıdır. Uygulandıktan sonra erkek artık gebe bırakamaz. Tohum kanallarının bağlanması, erkeğin görünümünde, cinsel arzu ve yeterliliğinde, cinsel doyumunda, erkeklik organının (penisinin) sertleşmesinde ve boşalmasında hiçbir değişiklik yapmaz, bütün bu olaylar eskisi gibi devam eder.

böyle bir şeyi kabul eder misiniz? Yeterli sayıda çocuğunuz olduysa?

Güncellemeler:
Baylar içiniz tuhaf oldu değil mi hahah psikolojik baskı yeter bu kadar hahah

0|0
3|39

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüm de olabilir ya :D

0|0
    0|0
    • Vaay

• Yok kondom kullan yok sakın boşalma falan yok oy oy :D

• Tişikkirlir sipirmin :D

Erkekler Ne Diyor 38

• bılıyoruz vazektomının ne oldugunuda yarın basımıza ne gelır orasını bılmıyoruz sadece.. sahsı fıkrım bunu bana ancak delı bırı onerebılır, oda raporu varsa yırtar! yoksa ben onu yırtarım!! yarına kımın cıkacagına senet varki? çocuklarınızı allah gostermesın bır kazada yıtırebılırsınız veya baslarına sadece kok hucre ıle duzelebılecek bır olay gelır tek care yenı bebeklerdır, gunumuzde mılyon tane korunma yontemı varken boylesı keskin uclar ancak bır aptalın yapacagı işler.. bundan sonrasında kesıp atmak var sadece..

0|0
    0|0
  • bir sürü basit korunma yöntemi varken buna saçma sapan ileriyi görememezlik derim

0|0
    0|0
  • Hiçte Tuhaf olmadı da Niçin Böyle Bir amelyata masraf yapayım sorusu oluştu kafamda yani çok gereksiz bir ameliyat gibi duruyor DNA'm da bir problem mi var dünyaya benim aracılığım ile gelen bireyler Psikopat ya da Türevi mi doğuyor da bu ameliyatı olacağım? yeterli sayıda çocuğum var ve istemiyorsam kondom kullanırım ya da Eşime Spiral taktırırız Problem ortadan kalkar. yani bilemedim niye bağlatılıyor açıklar mısın merak ettim bu amelyatı doktorlar niçin öneriyor ya da öneriyormu?

0|0
    0|0
    • eşine spiral taktır eşin nasılsa insan değil eşya değil mi. kullananlar bilir o spiral yolda yürürken çamaşırınıza kadar iniyor benim bir büyüğümün başına gelmişti çok da sağlıklı bir yöntem değil

• Abi ben kısırlaştırma olarak düşündüm bir an bu konuda bir bilgim yok bağlanıcak felan diyince komple gidicek diye düşündüm bir korunma yöntemi olarak algılamadım nedense :D

• kadına spral taktıttırıp kadının kan banyosu yapmasına razı olunuyor ya da kadının rahiminin alınmasına razı olunuyorda size niye ameliyat olamıyor. kadını bağlattır sonrada git ondan bundan çocuk peydahla ohh ne alaaa siheylaaa oooollduuu.

• Eyleme kalktılar kanka içerden

Direne direne kazanacağız. nidaları yükseliyor.

#DirenSperm etiketinide onlar açmış

0|0
    0|0
  • köpek miyim ben? kısır gibi. kısır demişken, patates salatası da çekti canım. tam altın günü havasındayım.

0|1
    0|0
  • İstemem oralarima igne batirtama diil nester.

0|0
    0|0
  • Hayır gerek yok

0|0
    0|0
  • ben istemem:D kadın versiyonuna da karşıyım ona da yaptırmam:p

0|0
    0|0
  • Bunu doğudakilere yapacan bu ülke rte 3 çocuk yapın dedi diye 4-5 çocuğu olan adamın 3 çocuk daha yaptığınıda gördü

0|0
    0|0
  • onun yerine eşime spiral taktırırm doğum kontrol hapı alırım ben yahu

0|0
    0|0
  • yok l*n tırsarım :D

0|0
    0|0
  • spiral gibi değil bu geri dönüşü yok.. tercih etmek mantıklı değil

0|0
    0|0
  • Allah gostermesın

0|0
    0|0
  • Asla hımmm asla asla

0|0
    0|0
  • -Spermlerim şu an 'Biz burdayız ve de Durmayız' sözlerini içeren bir hadise şarkısı dinliyo :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Hayır.

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • 40 küsürlü yaşlardan sonra olabilir. Ama öncesinde biraz bankada sperm tutmakta fayda var :s

0|0
    0|0
  • Mısınız manyak hanım?

1|0
    0|0
  • İlaçlar falan var niye kestireyim kendimi kanka korkarım ben :D

0|0
    0|0
    • Yok kesmicekler fazla ya damar gibi bir şey işte kesilecek

• Kanka bir düşün doktorun o gün kafası bozuk ulan azcıkta şurdan alayım dedi , kesti bizim malzemeyi ne yapcaz sonra :D Ben girmem riske gerek yok.

• Tamam :D

• Allah korusun :)

0|0
    0|0
  • Hap falan olacaktı kariya verdim ilaci hamile kalmaz çeşmeyi neden kurutayim mantikli ol lütfen :)

0|0
    0|0
  • Cocuklardan sonra olmak isterdim. Rahat rahat iceri bosalmak gibisi yok :)

0|0
    0|0
  • Noolur çık şu gizliden aşık oldum sana

0|0
    0|0
  • Prezervatif Gibi Şeyler Varken Neden Yapayım Ki :S

0|0
    0|0
    • Et ete değsin diye :D

• Bence Buyuk bir Fedakarlık. Yani Gereksiz. Ne Bileyim , Istemezdim Ben.

• Kadina yapalim bana niye yapiyoz

0|0
    1|0
  • Yok l*n ne zarari var dursun :)

0|0
    0|0
    • İnsan korkuyor hamilelikten :D

• E kapşon takin hap alin nebilim hem senin yaş kac niye boyle seyler dusunmeye basladin anlamadim

• Yirmibir

• hayır asla ağlarım la

0|0
    0|0
  • prezervatife ne olmuş :D ya da bayanın korunma yöntemlerine ne olmuş ne saçma bişey

0|0
    0|0
    • Korkutucu olmalı :D

• Ya sadece kanalı kesecekler o kadar işleve bir şey olmayacak :D

• olsun tekrar düzelmez sonra :D

• bayanların da tüpleri bağlanıyor, benim baldız 3 sezeryan oldu, 3 den sonra doğumu yasaklamış doktoru ve tüpleri bağlı şu an ne yapsan hamile kalmaz, ben ameliyattan korkarım hem bizimkinin ayarı bir bozyldumu bir daha düzelmez, ama kadın öyle mi bir delik sonuçta müdahale içerde bir yerde yapılacak, burdan çıkan sonuçççç neymiş, ameliyatı kadın olacakmış neymiş kadın ameliyat olacak.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen de mi fox tv yi izliyon panpa :D :D

0|0
    0|0
  • Umutsuz ev kadinlari:)) bir erkege agir gelir bnce bu ya

0|0
    0|0
    • Evet empati kurdum benim için bile ağır geldi :)

• gecenin bir vakti umutsuz ev kadınlarının tekrarını izleyen bir ben değilmişim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...