Bir sorunum var yardım eder misiniz kız erkek fark etmez?

Penisimin boyu 24 cm ve daha 18 yaşındayım 21 yaşıma kadar uzuyacakmış sizce evlenin eşim penisimden korkar mı penis küçükme hapları ya da egzersizleri var mı

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• koccum benım yarın guınnes den elemanı arayacagım adını yazdıracagım, rekoru egale etmıssın haberın yok, kucultmek kolay.. alıyorsun elıne makası ıstedıgın kıvama gelene dek kısaltıyorsun

0|0
    0|0
    • bildiğim kadarıyla rekor 35.147 cm

• benim kalkikken 24

• 21 e gelınce ortak olursunuz ıste o elemanla:))

Kızlar Ne Diyor 2

• küçültme amelliyatı hiç duymadım.

0|0
    0|0
  • Hahhah kankaaaa sen seçilmiş birisisin yaa kasmaaa :D

0|0
    0|0
    • penisimi küçültemez miyim

• bir bilgim yok ama millet büyüsün diye can atıyo bence kıymetini bil pozitif bak hatunlar büyük sever :)

Erkekler Ne Diyor 10

• hap ya da egzersiz yok sadece ameliyat var. bir arkadaşım 18 cm idi. eşi ile sorun yaşadığından sanırım 2-3 cm kısalttırdı

0|0
    0|0
  • Kazara bacağını mı ölçtün abisi?

1|0
    0|0
  • Oha * standartlarin ustunde seninki unesco ya solemelide korumaya alsinlar seni :D

0|0
    0|0
  • Hayır korkmaz.. benim ki 45 cm.. ara sıra kamçı olarak kullanıyorum...

0|0
    0|0
  • cok la 17 cm benimki

0|0
    0|0
  • her şeyin normali makbul benimki de 17 cm

0|0
    0|0
  • Kardeş benim ki de 26 cm bence ilerki yaşlarda yaşayacağın tek sorun büyük olduğundan 2. sefere kalkması zor oluyor , kan çok gerekiyor o penise, ben 36. yaşındayım 1 posta atıyorum anca.

0|0
    0|0
  • benimde 35 santim köprü kuruyom bayan doğum yaptıysa ufak bile gelicek merak et me günümüzde doğumdan sonra erkeklerin penisleri vaginaya yeterli kalmamaktadır

0|0
    0|0
  • galdır da golgesinde piknik yapak

0|0
    0|0
Yükleniyor...