Babami gördüm :/ :(?

Arkadaslar ne olur gülüp dalga gecmeyin cok igrenc birsey oldu off hic olmasaydi keske :(((
Tuvalete gircektim, isik yanmiyordu gündüz oldugu icin ve ses de gelmedi kilitli de degildi kapiyi actim babam vardi poposunu gördüm ve penisinin biraz "kökünü" gördüm kahverengi :(( hemen "ayy pardon" dedim kapiyi kapattim, o beni görmedi göz göze gelmedik, hemen odama kactim :(((
Bunu aklimdan nasil cikarabilirim buna benzer olay yasayan oldu mu?

Güncellemeler:
ya coooooook utaniyorum ben simdi :(((
off baba kapiyi kitleseydin :((

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• aman o her zaman olabilecek bir sey kasma. unutmaya calis insanlik hali yani bilerek acmadin ya kapiyi. unut gitsin ;)

1|0
    0|0
    • yani bilerek olmadi insanlik hali dimi? unutmaya caliscam bunu :/

• peki sagol biraz daha rahat bakabiliyorum simdi olaya :)

• aynen tabi rahat bak ;) ayip degil yani bu :D istemeyerek olmus bir sey :)

Erkekler Ne Diyor 17

• boşvr takma birgün elden ayaktan düşünce sen bakcan fazla önemseme derim sonuçta baban ve yanlışlıkla olmuş

2|0
    0|0
  • Kardeşim aynı evin içinde haberin falanda yokmus şimdi bazı dingiller salak salak yorumlar yapıcak insanlık hali unutmaya çalış takma

1|0
    0|0
    • sagol cevabin icin kardesim insanlik hali dimi olabilir...:(

• Aynen kardeşim takarsan aklından çıkmaz takma unut düşünme hiç olmamış gibi üzülmenede gerek yok bir katkısı olmaz

• Bilerek yapmamışsın ne var bunda küçük bir yanlışlık yani kafana takma hiç

1|0
    0|0
  • büyütme doğal olağan bir şey

0|0
    0|0
    • simdi daha iyiyim bir an sok oldum da... utandim... ama tam görmedim babamla yüzyüze de gelmedik hemen kapiyi kapattim zaten... unutur babam da dimi?

• bir şey olmaz. komple de görebilirdin yine sorun yok. sonuçta kazara olan şey. takma kafana sen de sil aklından

• tamam sagol

• Dusnmemeye calis olur boyle seyler yakinda azalir etkisi

1|0
    0|0
    • haklisin olagan seyler... en kisa zamanda azalir etkisi insallah

• Azalir merak etme simdi yeni oldugu icin kotu...

• penis kökü turuncu olsaydı bence bu olay daha ilginç olurdu

1|0
    1|0
  • hahaha bende arkadaşı yakaladım o vaziyette:D 5 saniye yüz yüze bakıştık emrah gibi sonra kapattım kapıyı ve 1 hafta boyunca dalga geçip gülüştük:D:D

0|0
    0|0
  • ha ha haaaaaaa yarıldım gülmekten :DDDDDDDDDDD

0|0
    1|0
  • Problem yok.

0|0
    0|0
  • Oluşumunun temeline inmiş sin:)

0|0
    0|0
  • aklımdan çıksın de. çocuk değilsin sen. sonuçta baban da bir erkek. ne görmeyi umuyordun ki.:)

0|0
    0|0
    • görmek istemiyordum ama :( hic görmedim hayatimda... iyiki hepsini görmedim...1-2cm kökünü gördüm gibi hemen kapiyi kapattim. unutmaya caliscam bunu hemen :/

• ya erkeklerin penisi oldugunu biliyorum! ama görmek istemiyorum babami öyle ya anlamiyormusun

• görmek istemiyorsan bundan böyle destursuz içeri girmeyecen. özellikle tuvalet kapısını çalacan.:)

• Evlenince Unutursun canım :))

0|0
    0|0
  • Hayatta herşey insanlar için, yapacak birşey yok beynine hükmet ve her boka kafanı yor ma

0|0
    0|0
  • Korkma kiz seni yemez :D

0|0
    0|0
    • ne alakasi var kardesim rahatsiz oldum iste

• Ninem dalga geciyodu addeta :D

• :DD

• ahhahhah kahverengimsi Bişeydi demek :D :D D: D:

0|0
    0|0
    • niye gülüyon :(

• evet bu yorum da beklenirdi

• teşekkür ederim

• Yarılıcam şimdi gülmekten :)

1|0
    0|0
    • ya ben niye gülemiyom acaba

• insanlik hali dimi? olabilir yani... off utandim :(

• Utanma canım olur böyle vakalar abazalar yakalar :D

• penisini tam görmedin dimi

0|0
    0|0
    • hayir, belki 1-2cm kökünü baska bisey görmedim cok sükür... ay tam görseydim yüz yüze gelemezdim artik psikolojim bozulurdu :(

• git isine beee !!!

Kızlar Ne Diyor 7

• haha olur böyle kazalar arada dikkat etmek gerekiyor :)) unutrursun takma kafaya

1|0
    0|0
  • komik bir durum yok anormal de değil. yanlışlık olmuş işte bence sen de abartma unut gitsin

0|0
    0|0
  • aklını başka şeylere ver

0|0
    0|0
  • Bende abimi görmüştüm ama onun suçuydu ! :)

1|0
    0|0
    • valla mi? oh tek olmadigimi bilmek rahatlatici cidden... tam mi gördün? o gördü mü senin gördügünü?

• Ben okuldan geldim kimse yok sanıyordum evde pcde abimin odasında bir iki işim vardı işte o da banyodaymş meğer birden bişey unuttuğunu farkedip nasıl olsa evde kimse yok diyerek anadan doğma içeri girdi yani girmedi aslında kapıya kadar geldi tam kafamı çevirirken beni farkedip kapıyı siper etti de gördüm ben ama hiç konuşulmadı bir kaç hafta ben zaten hiç konuşmadım öyle unutuldu gitti boşver bir de seninki baban dert etme belki yaşlılığında görmek zorunda kalacaksın utanılacak bişey yok

• Ben tamamını görmüştüm bişey olmaz merak etme herkeste olan şey

1|0
    0|0
    • valla mi oh be tek ben degilmisim... unutabildin mi yani etkisi azaldi mi olayin

• en azindan ama baban seni görmemis, bak benim durumumda babam kapiyi benim actigimi biliyo :(((((( coook utaniyorum :(

• :D olsun kız salla

• Babandır yanlısık olmus zaten anlamamstr gordugunu rahat ol.

1|0
    0|0
    • off insallah anlamamistir hemen kapattim kapiyi tam acmadim zaten...:(

• Ayni evde olur yanlışıjkla gormen. sonucta baban o. kotu dusunce barınmaz icinde hem. yabancı dgl. olr boyle sey. takma

• kötü olmuş ya :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...