Birlikte oldugunuz ve bekaretini kaybeden kız arkadaşınızı bırakır mıydınız?

Birlikte olduğunuz ve bekaretini kaybeden kız arkadaşınızı bırakır mıydınız?

Bu kişi ben değilim ona göre yazın, meraktan sorduğum bir soru.

0|0
6|53

En İyi Erkek Görüşü

• Korkma, bırakır.

0|0
    0|0
    • nıye?

• sana geçmiş olsun soran kişi sus artık, patlatan adam bırakır %99 böyle.

• Niye gecmis oluuor bana anlamadim

Erkekler Ne Diyor 52

• Sevmediğim kişiyle zaten birlikte olmam, eh seviyorsam da zaten bırakmak istemem..
    Ama bir şekilde anlaşmazlık olup ilişki biterse o ayrı..

1|0
    0|0
  • Benim başıma geldi. İlişki yürümeyince yürümüyor. Yapacak bir şey yok. Ayrıca bana göre eğer bakire bir kız benimle sevişmek istiyorsa bu benim ona verdiğim gelecekle ilgili bir söz değildir. İkimiz de istediğimiz için olur.

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce elimden geldiğince karşıyım ama çok sevipte dayanamamışsam yapmışsam bişey olmaz zaten devam ederiz bir sorun çıkmadıkça.. ha baktın anlaşamıyoruz, sırf ilki oldum diye evlenecek de değiliz

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiyi neden bırakayım ki insan sevdiğini bırakıp gitmez en başta.. Sen birde kadınım olmasından bahsediyorsun Allah nasip ederse sonu evlilik...

1|0
    0|0
  • karaktersiz şerefsiz namussuz bırakır evlenmeden bu haltı yemişse bırakır -_-

ha ben yapmam evlenene kadar herşeyi eşim diyeceğim kişiyle yaşayacağım kısmetse -_-

0|0
    0|0
  • Erkek olan bırakmaz, bu kadar net.

2|0
    0|1
  • Yani ilk ben oldum diye sürekli onla olmak zorunda değilim.

0|0
    0|1
  • O istemedikce asla

0|1
    0|0
  • ilişki saygı-sevgi çerçevesinde devam ettiği sürece sorun yok

1|0
    0|0
  • Oyle serefsizlik olurmu ya.. ama kiz zaten kapilar açık diye baskasina yükselirse o zaman yapcak bise yok

0|0
    0|0
  • Bırakmazdım

0|0
    0|0
  • yarının ne getireceyini nerden biliebilirizki o yüzden neden bıraktıgı ilişkinin ne boyuta geldigi önemli bence:D

0|0
    0|0
    • baskasından hoşlandıysan peki

• bilememki nasıl biri nasıl bir kişilikte ne kadar cıktınız onu ne kadar tanıyorsun özele mesaj atarsan ordan konuşalım.

• dışardan duzgun ve egıtımlı duram bırı bır hatasını hıc gormedım

• Ben onunla bekareti için değil sevdiğim için birlikte olurum o elimi bırakmadığı sürece ben onu hiç bırakmam

0|0
    0|0
  • Yanlis yaparsa benim icin biter hem beynimde hem kalbimde bide en hassa oldugum konu yalan kucukte olsa herseyi bitiririm gozumde basitlesir zerre kadar degeri kalmaz gozumde

0|0
    0|0
  • Birakan da olur biakmayan da riske degmez kimse icin ne sevgililer degisiyor insanlar bekaretin gitti napcan sonra baskasi sonra başkası olan sana olcak evlen oyle yap neyse

0|0
    0|1
  • Eğer bekaretini ben aldıysam asla bırakmam sonum olur

1|0
    0|0
    • baskasından hoşlansan bıle mı bırakmazdın

• ciddi bişey sonuçta ama bunu anlamayan insanlarımız çok gidip her önüne gelene bekaretini veriyolar sonrada kıçına tekmeyi yiyor hayata küsüyo gelecegiyle oynuyolar karşıma ne kadar güzel kız çıkarsa çıksın hislerime engel olur sadece kadınımı düşünürdüm

• Etraftan duyduğum kadarıyla arkadaşlarımın çoğu bıraktı birakmayanlarda vicdan yapıyor o yuzden bırakmıyorlar ve en önemli açıklamaları da sevgi bitti sırf üzülmesin diye ayrılmıyorum demeleri...

0|0
    0|0
    • bızım toplum çok yalancı duzenbaz çoğuda bırakır

• Aynen öyle...
      Ben asla yatmam sevgilim sevdiğim dediğim insanla o teklif etse de ortam nekadar müsait olsa bile asla... ya ayrılırsak ya bişey olursa bu ona büyük saygısızlık olur.

• Bekaretini alan bensem ve benden önce hic sevgilisi olmadiysa eline kimse deymediyse benden önce birakmam

0|0
    0|0
  • Sevgilin baskasina mi kacti?

0|0
    0|0
  • Bekaret yoksa bende yokum s*ktrdiği piçe gitsin tabi alırsa.

1|0
    1|0
  • tabikide bırakılmaz o vebal alınmaz derler hep. ama yani kızlarda biraz saftirik olduğu için bizim bırakılmayı hak edenleride var.

0|0
    0|0
    • başkasından hoşlandın varsay

• mesela bir ark yorum yapmış "Evet bırakırım. Bekaretini bozdum diye kız benim olacak değil" diye böyle bir erkeğe gönül veren kız hak etmiştir bunu..

• hoşlanmak dıyorum baskasıyla sevgılı degılsın fakat hoşlandıgın bırı cıktı mesela

• Duruma göre değişir. Zaten olay o noktaya geldiyse kolay kolay bırakmam. Ayrılmak istemem. Ama bu tek taraflı olmaz. Bırakmamak ve kaybetmemek için her şeyi yaparım ama illa o gitmek istersede güçümde bittiyse durduramam.

0|0
    0|0
    • sen gıtmek ıstedın dıyelım

• başkasından hoşlandın dıyelım yınede bırakır mıydın?

• ÖYle bir şey yapmam. Artık o kişi vardır benim için. Ama tabi şöyle bir şey de var. Onunda bana karşı tavırları önemlidir.

• hayır neden bırakayımmı maksat anlık zevk değil

0|0
    0|0
  • bakiremisin

0|0
    0|0
  • Kızlığını Aldığın Kadın'a Sahip Çıkacaksın...

0|0
    0|0
  • bırakmadım hiç

0|0
    0|0
  • bırakmaması gerekiyor ama bırakıyorlar kardiş. kimse engel olamıyor

0|0
    0|0
  • evet her halt beklenir ondan

0|0
    0|0
  • Birakmam !

0|0
    0|0
  • kızlıgını aldıgım kıza sahip çıkarım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben sevgilimi bırakdım?

1|1
    0|2
  • bırakmamak için bir engel yok.

0|0
    0|0
  • her erkek bırakır sevıyorum hadi yatalım bunalr yalan ınanmaa

1|0
    0|0
    • Her erkek derken?

• kişiye göre değişiri adam san bekelrsin ya da o kızı coks evıyorsan absarsın nikahı

• sende karı değil kadınsan vermessin zaten, karı gibi suçu sadece erkeklere atmayın sonuçta kız veriyor.. @hanzadehh61

• Bırakabilir

0|0
    0|0
  • bırakın şu arabesk tavırları artık ya

0|0
    0|0
  • Varsin sen ol ne olacak yani?

0|0
    0|0
Yükleniyor...