Sorun bende mi eşimde mi?

2 AYLIK EVLİYİM EVLENDİĞİMİZDEN BERİ eşim sürekli içime boşladı belime yastık mı koymadık yarım saat kalmadan mı yattık ne yaparsak yapalım hamile kalamadım her gün ilişkiye giriyoruz içime boşalıyor hemen kalkmıyorum ama ay sonu yine hüsranla sonuçlanıyor yardımmmmmmmm

Güncellemeler:
Yumurtlama dönemini 2 aydır hiç kaçırmadık telefon hatırlatmasına bile kurduk korunmuyoruz da ama :(((

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• 1yıla yakın korunmadan ilişkiye devam edin olmassa doktora gidiniz canım şimdidende kendinizi sitrese sokmayınız çocuğu düşünmeyin anın zevkini çıkarmaya bakın inşallah hamile kalır hayırlısıylada bebeğini kucağına alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hergün ilişki sperm sayısını düşürür.

0|0
    0|0
  • Neden acele ediyorsunuz ki çocuk için?

0|0
    0|0
  • 6 ay daha devam edin.. sonra doktora gidersiniz.. başlamadan besmele çekin.

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeden, sorunun kimde olduğunu öğrenemezsin.
    Geçmiş olsun.
    İnşallah çocuğunuz olur.

0|0
    0|0
  • İlk bir ya da iki sene içinde çocuğa karşıyım ya hadi anlasamadiniz ayrildiniz ne olacak? Ayrıca umarım çocuğunuz olur.

0|0
    0|0
    • Severek evlendik ayrılacak olsak çocuğu neden göstermeyiz çocuk aşkın meyvesi bence benden çok o istiyor her ay test yapmamı istiyor benden çok o üzülüyor sonuca

• 2 ay çok erken daha zamanınız var

0|0
    0|0
  • Her gün seks yapmayın. Yumurtlama döneminden 1 hafta önce ara verin. Ve yumurtlama döneminde seks yapın. Senin ya da eşinin sorunlu olup olmadığını bir doktor söyler biz değil.

0|0
    0|0
  • kadın döllenme süreci ayda bir ve 48 saattir... bu takvimi tespit edebilirsiniz , bir jinekolog dan bilgi desteği alabilirsin ya da googleda çok yayın bulursun konu ile ilgili...

0|0
    0|0
  • İkinizden birinde sorun var doktora gidin

0|0
    0|0
  • herşeyin hayırlısı varıdır bir hayır sabırlı olun.

0|0
    0|0
  • Dr a gidin.

0|0
    0|0
  • işte bir laf var çok sikşmekle çok çocuk olmaz diye doğru metodları kullanmanız gerek.

0|0
    0|0
  • tahrik etme :D

0|0
    1|0
  • düz yat bacaklarını kendine çek o şekilde köküne kadar girer acı verici pozisyondur ama birde nasip ya bu işler zamanı değil demekki daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evlenir evlenmez çocuk telaşına düşen insanları hiç anlamıyorum yahu. Sen şimdi kocanla sevişirken bu ay hamile kalır mıyım oldu mu olmadı mı diye düşünmekten adama zevk veremezsin sonra hoop çocuğu kucağına alınca tümden ilgi alaka kesilecek sonra ben niye aldatıldım..

1|0
    0|0
    • Ben ona yeterince zevk verebildğimi düşünüyorum kendisi de böyle düşündüğünü her an dile getiriyor ayrıca iki kişiyi birden idare edebilirim oğlum kucağıma geldiğinde babasıyla vakit geçirebilirim ben kendime güvenerek evlendim en nefret ettiğim kadın tipidir bu söylediğin bakımsız kendini salmış çocuk olunca ilgiyi kesmiş asıl çocuk olunca kendine bakman eşine ilgi göstermen gerek ki kadın gibi kadın görsün ve desin ki ne şahane bir kadınla evlenmişim evimi beni çocuğumu kendini idare edebiliyor

• ilk bir yıl zor bebeği belli bir uyku düzenine sokarsanız sonrası ilk yıldan kolay oluyor

• Sorduğu soruyla sizin cevabınızın ne alakası var?

• yumurta sperm testi yapmanız lazım , eşinizde de problem olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben böyle bişey duymustum beraber olduktan sonra vücut kendini koruyormus 1 sene hamilelikten. Tam anlatamadım ama bir sene dolsun ona göre karar verin. Hemen umutsuzluğa kapilmayin. Bir doktorla konuşun bu konuyu.

0|0
    1|0
  • bence bukadar asiri plancilik acele olayi bu hale getiriyo olabilir

0|0
    0|0
  • Haci doktora gitsenize beraber burarayla olacak is mi.

0|0
    0|0
  • 1 sene olmasi lazim cocuk olmuyo teshisini koymak icin ne aceleniz var

0|0
    0|0
    • Biz yurtdışında görevliyiz ailemden arkadaşlarımdan uzağım bir çocuk istiyoruz burada olursa çifte vatandaş olabiliyor

• Tamam ama sabirli ol :D

• olamıyoruz :D

• hemen çocuk sahibi olmakta neyin nesi ya :/ biraz hayatınızı yaşayın...

0|0
    0|1
Yükleniyor...