O yırtılan kısım iyileşmedi mi yoksa başka bir problem mi var?

Eşim benim dikkatimi dağıttı ve bir anda girdi korkuyordum çünkü kanamam çok fazla oldu 10 gün ilişkiye giremedik doktora gittik içerimde yırtık olduğunu söyledi kremlerle kapanır dedi ama 2,5 aylık evliyim hala geçmedi ilk geceden 15 gün sonra asıl ilişkye geçebildik onda da canımdan can gitti resmen şu an hala sağ iç kısım ilişki sırasında acıyor acaba o yırtılan kısım iyileşmedi mi yoksa başka bir problem mi var

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• geçmiş olsun kocan nasıl abanmış öyle be en matıklısı tekrar doktora gidim muane olman canım tamamen iyleşmeden niye girdinki ilişkiye iyleşme evresini bile uzatmış olursunuz

0|0
    0|0
    • anladım canım çok geçmiş olsun ama doktora gitmekten başka çaren yok ileride mikrop bile kapabilirsin o yaradan dolayı. şu an nasıl dayanıyosun seks esnasında o kadar acıya şşaşırdım canım

• anladım orgazm olabiliyormusun canım eşin şeyi çokmu büyükki yırtıldı

• yani ilk sonuçta

Erkekler Ne Diyor 11

• bu nasıl koca amk.

0|0
    0|0
  • Tabiki geçmemiş 1 yılwkadarda geçmez. kusura bakma ama eşinde tam bir hyvanmış. seven insan kıyamaz be

0|1
    0|0
    • olduktan sonra dizlerime sarılıp ağladı başka türlü yapamıyorduk ben istedim öyle olmasını ama o an bende kendimi istem dışı sıktım

• o da istemezdi öyle olmasını

• Halinizden memnunsaniz burada konu açmanıza gerek var o zaman doktora gdin

• Afedersin ama kocanda hayvanın tekiymiş ilk geceden seni cinsellikten soğutçakmış salak,, birden içeri girilirmi... kocanda tecrübesizmiş,, hiç ön sevişme yapmadınızmı

0|0
    0|0
  • maşallahh... sanırım seninki baya dar ve küçüktü... bence bir hekime görün tekrardan. yırtık iyileşmemiş olabilir. enfeksiyon kaptıysa yırtığın iyileşmesi zaman alır.

0|0
    0|0
  • Yırtık kısım bianda iyileşmez ki 45 günde tam olarak anca kendisini toplar

0|0
    0|0
  • parçalamış adam ya :)

0|0
    0|0
  • offf :D yazık sana ortadan ikiye ayırmadgına dua et :DD

0|0
    0|0
  • Muayene etmeden kimse bişey diyemez. burada duyacakların sadece varsayım.

0|0
    0|0
  • Edep yahu

0|0
    0|0
  • yırtılan kısım iyileşmemiştir başka bişy olmaz zevk aldınmı peki 15 gün sonra

0|0
    0|0
  • tekrar doktora gidin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biraz yavaş olun komşular var :D

0|0
    0|0
  • Yeniden doktora git

0|0
    0|0
    • Yarın gideceğim ama muayene masası korkutuyor beni ilk gittiğimizde doktor içime bişey sokmaya kalktı ağlamaya başladım acıdığı için eliyle muayene ettiği halde hissedebiliyordu ben bile anlayabiliyorum sanırım derinleşmiş

• Doktora git hard seks yapma sakin:/

• istesekte yapamıyoruz ki daha kayganlaştırıcı olmadan ilişkiye giremedik bu kadar canımın yanacağını tahmin etmezdim bir kez kayganlaştırıcısız yapalım dedik sadece girdi yapmadık çıkardı 3 gün yapamadık yara oldu

Yükleniyor...