Doktora gitmeli miyim? Lütfen yardım edin.

1 yıl önce vajina mantarı kapmıştım yolculuk esnasında mecburen girdiğim bir tuvaletten. O zamanlar bazen öyle kaşınma nöbetleri geçmişti ki, artık çıldırmak üzereydim. Bir kez kolonya dökmüştüm rahatlatmıştı biraz. İkinci kez her tarafına kolonya döktüm ama dökmemle müthiş bir şişme yaşandı, bildiginiz vajinamın içi dışarıya çıktı bile diyebilirim. Daha sonra tıbbi tedavile hallettim. Asıl sorum şu, o 2.kez kolonyayı döktüğümde artık kaşımaktan ve tahrişten kan geliyordu. Sizce, Kızlık zarım bozulmuşmudur? Yada hasar görmüşmüdür? Doktora gitmelimiyim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar Mantarımı zaten geçirdim tıbbi tedavi ile okuduysanız, benim endişem kızlık zarım.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinanın içine su bile sürmen sakıncalı.Kolonyayı hiçbir yerinde kullanma bundan sonra.Kızlık zarına zaarar verceğini düşünmüyorum ama için rahat etsin diye muayene ol yine de.Vajinanan sadece özel jeller kullan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• içi dışına çıktı diyosun kızlık zarın büyük ihtimalle harap olmuştur

hatta kısmende olsa bozulmuş olabilir.Zar dediğin şey nedir ki

incecik bir yapı..Döl yolu açıklığı iyice dışarı çıktı yani deliği rahatlıkla

görebildin mi peki kolonyayı dökdükten sonra ?

0|0
    0|0
  • Hala doktora gitmeli miyim diyorsun. Şu an burada durduğun kabahat., git bir an önce.

.

.

.

.

.

.

.

(Hala burda mısın?)

0|0
    0|0
  • hiç bir şey olmamıştır,için rahat olsun,

0|0
    0|0
  • Doktora git ancak kızlık zarı için değil.

0|0
    0|0
  • Canim benim doktora mutlaka git ve durumu anlat eger kizlik zarina zarar geldiyse doktora baştan sona izah et ve bu şekilde evlenemem herşey size bağlı diye söyle kızlık zarının hastalıktan kaşıyarak yırtıldığını sisteme kayıt etsin.sende vajinanın o halini dijital bir fotograf makinasiyla cek ve sakla evlenecegin kişiye bunları açıklarsın elinde delilin olur yani işini sağlama almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • güzel bir jinekologa git..kolay tedavisi düzenli krem kullanımıyla geçer...ama kolonya bağımlılık yapabilir dikkat...

0|0
    0|0
  • kolonya bir yakma ve tahriş meydana getirsede , kızlık zarını yok edecek veya hasar verecej ölçüde olacağına ihtimal vermiyorum.

0|0
    0|0
  • içini dışına çıkarana kadar uğraşmışsın daha hala hurada gideyim mi diye soruyorsun...vücuduna ve iç oraganlarana sardırmadan git...mantar sepsisine gireceksin

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Gitmelisin !

0|0
    0|0
  • soğudum vala nasıl şey bu içi dışına çıkmış kaşımaktan kan geldmiş :(

0|0
    0|0
  • ya bozulmamıştır bence canım

0|0
    0|0
  • Bir tane büyük ayna bul seyyar olsun, yatağa dik gelecek şekilde yıkılmasın diye arkasına yastık koy, altındakileri çıkar hiç bişey kalmasın, tabi odanı kilitle, sonra yatağa çık vajinanı aynadan görecek şekilde bacaklarını açarak iyice yaklaştır, sonra iki parmağınla vajinanı arala , kızlık zarın çok derinde değilse sağlam mı değilmi çok net göreceksin, bunu beceremem diyorsan bir jinekoloğa git sana yardımcı olur, böyle kara kara düşünmek çözüm değil ki...

0|0
    0|0
  • kesnlkle gtmelisin bu sonuçlar ihmale gelmez !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır , dokuların tahriş olduğu için olan bir kanamadır o , bir şey olmamıştır .Bir daha olursa temiz ve kuru tutmaya bak sık sık iç çamaşırını değiştir ve herzaman çamaşırını ütüle .

0|0
    0|0
  • endişen varsa git sorun olmaz

0|0
    0|0
  • olmaması büyük ihtimal ama çok takılıyorsan git dokyora aklında kalmasn

0|0
    0|0
  • bence git doktora

0|0
    0|0
  • kızlık zarına bişey olmamıştır canım korkma