Türkiye'de erkeklerde neden eşcinsellik var?

türkiye de erkekler de gaylık potansiyeli neden çok?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• iran da da çokmuş ama ülkemizde çok olduğunu sanmıyorum genelde cinselik konualrında baskıcı toplumlarda yada kendine ilişkiye girecek karşı cins bulamayan tiplerde daha yatkın bu eşçincelik

1|0
    0|0
    • bana da denk geldi ama fazla değil büyük şehirlerde younluk varmış ama bir bakımada iyi kukum var diye hava atan kızlar kukularını kendileri tatmin edecekler yakında erkekler kendi içlerinde çözüme yönelmiş gibi görülüyor hahaha :)

• hahahaha yaşasın pipiler kukulara ölümmmmmmmmm.:)))

Kızlar Ne Diyor 6

• türkiye ya da yabancı ülke olması neyi değiştirsin ki böyle bir soru sordun

0|0
    0|0
  • çok mu :O

0|0
    0|0
  • sadece türkiyede değil dünyada da çok... benim en samimi arkadaşım bir gay. türkiyede gizli gaylikte bi hayli fazla... ama yadırgamıııyorum cünkü İNSANLAR NASIL BEDENEN ÖZÜRLÜ DOĞABİLİYORLARSA RUHENDE ÖYLE OLABİLİR...

0|0
    0|0
  • türkiye de çok mu gercekten bnce en az türkiyededir :)

0|0
    0|0
  • eşşek ziten bi toplumdan, erkek bile olsa insan cinsine geçebilmeniz takdire şayan bence.

0|1
    0|2
    • bana da denk geldi ama fazla değil büyük şehirlerde younluk varmış ama bir bakımada iyi kukum var diye hava atan kızlar kukularını kendileri tatmin edecekler yakında erkekler kendi içlerinde çözüme yönelmiş gibi görülüyor hahaha :)

• guzeldi tuttum bunu

• M*L OLDUKLARI İÇİN

1|0
    0|3
    • senin görüşüne göre lezbiyenler olanlar da MAL oluyor..hiç rahatsız olabilecekleri aklına gelmiyor mu peki

• senin gibi or..pu olacağıma eşcinsel olurum en az sahibim belli olur kaşar sultan

• ne oluyor burda sakin olun her kes isteyen istediğini yapar istediği gibi yaşar :)

ayrıca gizli kulanıcı arkadaşın hoşuna gitmemiş bazı şeylerki yorumları ağar gitmiş yarası olan gocunur var demek bir yara bunun için küfürlere hakaretlere gerek yok :)

Erkekler Ne Diyor 7

• aslında bisexuel desek daha doğru olur cinsellik yaşamak için herkesle yatan herşeyi yapan tipler var. büyük şehir ayrımı da yok günümüzde her yerde var özellikle gizli pasif olayı çok fazla benim bile kaç tanıdığım var oğlancı takılıp evli barklı olanı mı ararsın kendini düzdürüp nişanlı olanı mı ararsın... tamamen cinsel açlıktan...

0|0
    0|0
  • belkide doyuracak yeteri kadar kız olmadığı içindir :)

0|0
    0|0
  • baktiki kızlardan birşey çıkmıyor yok ya ben çok fazla olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0

• almıyim alanada mani olmuyim :)

• gaylik artık dünya genelinde yaygın olan bir durum..farklılık arayışı, cinsel baskılar,uygun partner olmayışı gibi sebebler etken bunda...ama çoğu gaylerde gönüllü ven bilinçli yapıyor artık...kendi cinsinden haz alma durumu...

0|0
    0|0
  • yahu bunu hiç sorma cok fazladan da cok olmaya başladı artık ki benim başıma bi olay geldi ki cok kötü ama burda anlatılmaz tabi.

0|0
    0|0
  • yahu sorarken utanmıyon da niye ismini gizliyon :D

0|0
    0|0
  • ben de geyim ne var :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...