Kızkardeşinizin sevgilisi olsa ve cinsellik yaşasa bu duruma nasıl bakarsınız ?

Merak ediyorum gerçekten, burada birçok kişi evlilik dışı cinsel birlikteliği çok normal görüyor. Kız kardeşiniz eğer böyle bir şey yaşasa, ona da normal olarak mı bakarsınız erkekler ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kız karedeşimin sevgilileri oluyor. Her sağlıklı kız gibi de sevişiyor muhtemelen. Yaşamasa normal bakmazdım. Gerçi herifleri pek tutmuyorum, cinsel performanslarından şüphem var ama kızkardeşimin bileceği iş.

1|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben bir sakınca görmüyorum. Hatta desteklerim, çünkü hayatın her konusunda ne kadar tecrübe edinirsek, kendimiz için (ve çevremizdekiler için) o kadar iyi olur. Cinsellik de bir istisna değil.

0|1
    2|0
  • entelektüel bir insan olarak "hayır benim yaşadıklarım kadar onun da yaşayacakları normaldir istediğini yapabilir" demem gerekir. netekim içim elvermiyor :/

1|1
    1|2
  • ben sevmiyorum bu muhabbeti..yani kız kardeşim yok ve allahtan yk diyorum.ben dayanamazdım tam anlamıyla.kaldıramazdım.

ben tam anlamıyla sogurdum kız kardeşimden o zaman.kabullenemezdim.

sanırım bu bizim Türk erkeiği ve kızının ayrı yetiştirlip karakterlerimize işlenmesinden kaynaklanıyor.erkek yapar normal ama kızda zar var koru evlenene kadar. ilginç ama böyle yetişdim bende onun için dediğim gibi olurdu.

ha kendim diğer kızlara karşı yaparmıyım,yaparım.fakat ben yapmadım hiç öyle.tek bi kız arkadaşım oldu 4 sene boyunca onla yaptım :D cok da guzeldi yani.

0|0
    0|0
  • Ablamın hemen hemen bütün sevgilileriyle tanıştım. O şekilde düşünme insanı biraz zora sokuyor ama "yok yapmaz, yapamaz, yapmıyodurr nolamaz nayır" şeklindeki tiripler ve tepkiler kendimizi kandırmaktan başka bir şey nolamazzzz :D

0|2
    0|0
  • Hayat kendi hayatı, istediğini yapar, yapabilecek bir şey yok. Kızkardeşinin seks yapıp yapmadığını da bilemezsin

1|2
    0|0
  • gercekten sevdigi adamsa sevgilisi karsi cikmam, sonucta kendi yasami. ancak gidip de canini yakmasin sacma adamlara inanmasin diye de bir sekilde ona sahip ciktigimi yalniz olmadigimi her daim belirtirim. kiz kardesim var, benden 2 yas kucuk. su an evli ve oldukca huzurlular, buna ragmen arada bir derdi olunca cok rahatca bana anlatabilir. baskici olup kardesimin guvenini kaybetseydim su an tam aksine uzakta mutsuz ve tek basina olabilirdi.

0|1
    0|0
  • Bize düşen doğruyu ve yanlışı anlatmak, kişiler tercihlerini kendileri yaparlar, acısı da, mutluluğu da kendi kararına aittir..

0|1
    0|0
  • sevgilisi olması normalse cinselliği yaşaması da bakire olmaması da normal.tabii 18 den büyük olması kaydıyla.ne yani bakire değil diye öldürecek misiniz

0|0
    0|0
  • Öğrenirsem Acı olur onun için ..

0|0
    3|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşasın canım, bırak yaşayalım. Nedir bu çifte standart yani. Herkes yapıyo ama o yapmasın falan, var mı böyle bir şey? Zaten sen istesen de istemesen da yaşıyodur ya! Neyse...

0|1
    0|0
  • Şimdi ilkokullarda başladı cinsel eğitim bence çok normal. Kendi isteği altında olan bir şey...

0|1
    0|0
  • Valla erkekleri bilmem ama benim bir kardeşim olsa ona elimden geldiği kadar birşeyler öğretmek isterdim. Tabi ki bu konuda ilk öğreteceğim şey kendini nasıl koruması gerektiği olurdu...

0|1
    0|0
  • ben de bu soruyu sormak istedim sordum ama anlayamamışlar bu soruyu anlamışlar cevaplar güzel...

0|1
    0|0
  • yaşasın ne olacak ki?

0|1
    0|0
  • ona prezervatif hediye ederim

0|0
    0|0
  • iyi bakmazlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...