Penisi olup kadin gibi olanlar halkinda?

Travesti gibiler fakat distan bakinca tam kadinlar bildigin 90 60 90 bu nasil oluyor?

Güncellemeler:
Bitde bulent ersoy nasil oyle oldu seyi falan mi kesildi vajinasi vr mi

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• o kadar para bendede olsa adriana lima olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• travestiler çogunlukla zengin insanlardır zaten binlerce kez örnegini gördüm adam açık açık anlatıyor kızlarla ilişkiye girmekten bıktım artık degişiklik istiyodum bayan oldum diyor hollandada 3 kez ameliyata girmiş o kadar seksi güzel bakımlı olmuş ki baya etkilemişti ama yinede uzak durdum penisi yok yapay vejina taktırmış

0|0
    0|0
  • adamlar bakımlı kanks

0|0
    0|0
  • Bir takım estetik ameliyatlarla kadın gibi oluyorlar fakat yaşlandıklarında Bülent Ersoy gibi çirkin oluyorlar sonucta

0|0
    0|0
  • ah bir anlasak

0|0
    0|0
  • para
    olduğundan dolayı

0|0
    0|0
  • bir derdimiz bu kaldı cvplayalım dönme dnir onlara türk dilinde

0|0
    0|0
  • Ben Buraya Video atarım baştan sona Erkek ameliyatla Vajina Yaptırıyor ve açık açık videoda görünüyor :D
    Ama Vajınası Frenkeistain'in ki Gibi oluyor dikişli dikişli :D izler felan :D

0|0
    0|0
  • travestiyse penisi hala duruyordur transeksüelse penisini kestirmiştir hem neden olmayalım güzel olmak bir tek size mi has... ben travestiyim ve kendimle gurur duyuyorum bebeğim.

0|0
    0|0
  • Bülen ersoyun vajınası var olduğunu biliyorum .. Travestiler bir çok kadından daha güzel ve erkek olduğunu bile bilemiyorsun bazıların ses tonundan biliyorsun bazılarınıda hiç ayırt bile edemiyosun ya

0|0
    0|0
  • bende şaşırıyorum bazı trolar ksdeki çoğu kızdan daha güzel ve bakımlı oluyor la :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• '' Hermaphrodite '' bahsettiğin.
    Kadın/Erkek organı bulunuyor. Bunun yanı sıra vücud hatları olduğundan düzgün.

1|0
    0|0
    • Aynen oyle bildigin kadin ama canli penisi var

Yükleniyor...